26

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Mislim da da. Probaj...

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ja poker770 instalirao na dva različita laptopa i ni na jednom neće da radi, uredno sam ga instalirao prvi put regao se i sve, a kada sam se drugi put htio logirati onda imam no responding program. Može kakva pomoć?

Hvala

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ja sam jucer igrao normalno danas nesto steka kaze mi da program ne odgovara a preko browsera mi uopce ne zeli otvorit :S mozda nes rade sa softverom

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

evo, proradio poker770. Sada samo mčekam da sjedne lova. Samo ne znam da li sam poslao dobre podatke. Poslao sam username koji mi je dodjelio poker 770? Neznam jel treba još nešto

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

nope sada samo malo strpljenja wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ok, hvala.

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Neznam al nes nije uredu ugl jel se vama desava da vas izbacuje sad sam mutlitable-ao i sve 5 prvih pola sata i onda samo odjednom me izbaci i pojavi se Sorry, there is no response from gaming server itd kao da im se zalim na support sto mi se neda pisat mail :S ugl nes dns nije ok sa njima

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

zna li tko gdje da nađem pass za danasnji freeroll? tnx

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

http://www.pokerpro.com.hr/promo/73-pok … eroll.html

Zadnji popravljao JabbaJinx (03-12-2010 15:17:06)

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

BugsBunnyD napisao:

Neznam al nes nije uredu ugl jel se vama desava da vas izbacuje sad sam mutlitable-ao i sve 5 prvih pola sata i onda samo odjednom me izbaci i pojavi se Sorry, there is no response from gaming server itd kao da im se zalim na support sto mi se neda pisat mail :S ugl nes dns nije ok sa njima

i meni isto radi,shit.

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

meni se cjelo jutro nije htjelo opce spojit...zadnja 2 sata negdje je proradilo...

00

37

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

hej kako se tamo namještava prefered seating i auturebuy ili jednostavno obični rebuy na cashu ?
Edit: našao za rebuy

Zadnji popravljao koste (03-12-2010 20:29:48)

00

38

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

mislim da se ne moze namjestiti mjesto.. barem ja nisam nasao.

00

39

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

možeš stisnut Sit Here na mjesto di želiš sjedit

00

40

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ma mislio sam na ono da an svakom stolu sjedim na istom mjestu, da kad sjedenem  negdje drugdje stol se zarotira dok ne dođe do mjesta koje meni paše.
Našao sam upravo.nalazi se iza imena auto center.  hmm

Zadnji popravljao koste (03-12-2010 21:10:33)

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

neznam jel se tko uforo malo u ovaj sajt..

na nekom freeroll sam osvojio ticket za neki "place aux circus" od 3.80$,sad gdje da to nađem da zaigram sta god bilo

Zadnji popravljao tonkobonko (06-12-2010 15:20:40)

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Ja sam poslao u petak username na vas support i jos lova nije sjela hmm

00

43

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

11331133 napisao:

Ja sam poslao u petak username na vas support i jos lova nije sjela hmm

Subota i nedjelja su neradni dani.

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

tnx na brzom odgovoru

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

nađem sada freeroll u 21 h   i treba pass,nađem i pass na netu i onda dobije m ovu poruku " We re sorry,but your account is limited to play at lower stakes only"

to povezano sa onim sto nam je limitirano sta da igramo? nekuzim zasto je i ovo jer je to freeroll a mozemo lako povecat roll.. jel se to ikako moze rijesit ?

00

46

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Može, napraviš uplatu big_smile

ja sam osvojio las vegas freeroll i dobio 3.30€ ticket, nisam probao odigrati. Danas ću pa ti javim dal mogu ili ne.

http://img821.imageshack.us/img821/2623/1stfreerikkvegas.jpg

Zadnji popravljao smurf (07-12-2010 14:40:04)

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Bankroll mi je 33$ jedva na cashu doso do toliko.. nisam cash igrac... grindam SNG turnire... pa bi htio pitat jel mi se moze povecat limit na turnire s buy inom 1,20$ 1-table SNG... mislim da imam bankroll za to da necu bustat... nickname mi je tamo kupusar770

00

48

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

mudonja0s napisao:

Bankroll mi je 33$ jedva na cashu doso do toliko.. nisam cash igrac... grindam SNG turnire... pa bi htio pitat jel mi se moze povecat limit na turnire s buy inom 1,20$ 1-table SNG... mislim da imam bankroll za to da necu bustat... nickname mi je tamo kupusar770

Pošalji email...

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

što se tiče ovih freerollova,ja također osvojio tu ulaznicu(king of vegas 3.30..) i nemogu se igrati ti turniri..
probao se prijavit,jedva sam našao taj turnir i kaže - We re sorry,but your account is limited to play at lower stakes only...

00

50

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

POZZ  svima mene zanima jel netko zna kako je s isplatama kad se skupi tih 2000pt,tj jel se treba napravit prvo uplata da bi se moglo isplatit te,jel se s tom uplatom brisu daljnji bonusi za 5000pt.... te ovi poslje

00