Re: Besplatan bankroll na Poker 770

e to nznm ali cu ti saznat pa ti javim nema problema ak hoces dodaj me na skype na bugsbunnyd pa mi se tamo javi  wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

127

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

jel mozete vi igrat na sng-ovima od 1$ + fee? ja nemogu čak ni na .55, a vidim da mogu neki...

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

do dolara sng mozes igrati.. te od 0.55 bi trebao bez problema igrati..

00

129

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

tonkobonko napisao:

do dolara sng mozes igrati.. te od 0.55 bi trebao bez problema igrati..

ali neda mi ni te.

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

zviko napisao:
tonkobonko napisao:

do dolara sng mozes igrati.. te od 0.55 bi trebao bez problema igrati..

ali neda mi ni te.

neznam meni je uvijek otvaralo ,nije mi jedino turnire.. pogledaj da nije slucajno turnir a ne sng

00

131

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Zanima me dali se nakon uzimanja free bankrolla moze iskoristiti first deposit bonus? Jer bi napravio acc i dao frendu da igra ali mi je zao ako kasnije ne budem mogao iskoristit firs deposit na Pokeru770

when you feel like quitting think about why you started..
00

132

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Ne vrijedi ti onda first deposit bonus.

00

133

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

tonkobonko napisao:
zviko napisao:
tonkobonko napisao:

do dolara sng mozes igrati.. te od 0.55 bi trebao bez problema igrati..

ali neda mi ni te.

neznam meni je uvijek otvaralo ,nije mi jedino turnire.. pogledaj da nije slucajno turnir a ne sng

a čini se da mi nije dao zbog hu, ali bilo mi je čudno jer sam normalno mogao igrati na hu cash stolovima...

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ajd prije spavanja da postavim dva pitanja tako da me sutra docekaju tongue

igram pet stolova sng,6 max je i jako brzo mi iskacu i dosta je neuredno.. nekoristim nikakva pomagala,preko svega mogu preci samo bih trebao nesto da mi pali timebank! jer me cesto stavi sitout.. ima sta samo za to?


drugo pitanje se odnosi na ovuu sliku dole.. dali ikako mogu stvaiti ovo,recimo u pokerhand ili neki slican program??
tako da mogu na forum staviti handove da dobijem koji komentar


http://img543.imageshack.us/img543/4041/24187451.png

Zadnji popravljao tonkobonko (15-01-2011 02:48:12)

00

135

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Ne znam di bi ovo napisao, ali poker 770 mi ne radi baš najbolje, naime kada otvorim neki stol, stalno mi trza i igra mi je usporena, a pored strelice od miša mi se pojavljuje znak kao da laptop nešto učitava. Zna li netko gdje je problem i kako ga je moguće riješiti, mome frendu se isto to dešava na njegovom laptopu?

00

136

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

rečunala su vam preslaba? :confused:

00

137

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

zviko napisao:

rečunala su vam preslaba? :confused:

Moj laptop sigurno nije preslab.

00

138

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

koristis vistu ili 7
Iskljuci aero i radit ce ti

confirmed

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

molim vas kako da otvorim real acount sada mi u opciji daje samo fun acount

00

140

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

sunshine985 napisao:

molim vas kako da otvorim real acount sada mi u opciji daje samo fun acount

Klikni na cashier i pitat ce te da li zelis da otvoris real-money account.

Poker is life!
00

141

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Mala pomoc.boostali su mi se bodovi i sad nigdje ne vidim pravo stanje bodova,odnosno kolko mi jos treba za dodatnih 25 ili cashout

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

zelim preko bodova uzet neke tokene..
logiram se na tu stranicu i odaberem tokene..

kada sve potvrdim trazi me da se opet logiram da bih to potvrdio,al drugi put mi nece prihvatiti ..
u cem je problem??

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

tonko uzmi radije cash i cashoutaj sa te sitne stranice ja sam uspio uzet te tokene al na kraju pol toga kaj su napisali za sta je bio token nisam se mogao regat kontaktiram support oni kazu neku glupost kao da vise ne vrijede za te turnire dobro a zas vam pise jos onda da su za te turnire kaj da ljudi uzmu pa kasnije moraju odigrat debilni turbo 25$ rebuy ????? cashoutaj i odi na normalnu stranicu moj savjet....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

144

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Evo sada ulazim u cashier i pise mi points balance 0,a imao sam nekih 1700 bodova.Jel zna neko mozda sta je u pitanju?Dok kad odem na VIPstatus bodovi su na istom.

00

145

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Zna li možda itko zašto mi se pointer mišta trese kad otvorim Poker770? Također na William Hill te na Titan poker se također trese pokazivač i dosta usporeno radi. Svi su na iPoker mreži.

00

146

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Ja sam isto regao se,sjelo u roku od 15h.

00

147

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Nakon prve uplate,i dalje vrijedi da dobijaš po 25$,i  ograničenja se maknu? Koliki je min deposit?
I sta im moram poslati da maknu limite nakon prve uplate?

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

visa electron min. 30$ deposit maknu ti u roku od sat dva sva ogranicenja.... i dalje ti vrijede ovi bonusi, ali ne boostovi bodova i ostale stvari, koje ti povecaju bodove...
Ja sam im morao poslat sliku vise, i osobne....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

149

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Evo i frend ce pocet tu igrat. Sad je napravio račun i to sto treba.
Dali mu smijem poslati nesta love,i dali ce dobit bonus posto cu mu ja sad poslat par dolara,ili da neradim to?


EDIT:
sad sam skuzio da je min 30$ za slanje,tako da nista od toga.

Za dva dana 180bodova,a di je 5.000....?

Zadnji popravljao codexnox (16-02-2011 23:32:03)

00

150

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Poslao sam mail jucer da mi se oslobode visi limiti, ali mi nitko jos nije odg pa postam ovdje. hvala

00