Tema: Zbunjen

Pozdrav prije svega svima   smile  ,

Htio sam s vama podjeliti ovo iskustvo da vidim sta mislite o svemu!?

prica 1.

Uglavnom, jucer sam "dobio" 10$ na SNG DON turniru (za sad necu imenovati gdje,da nebi dobio ban zbog reklame) sa ticketom od 5.5$ koju sam osvojio na 1.2 satelitu noc prije, ustvari nisam dobio 10$ nego samo 4.5$ kao da sam uplatio 5.5$, a ne igro sa ticketom!
Prije pocetka turnira sam pogledao balans pa sam 100 siguran u ovo gore napisano!

prica 2.

Prije nekih par mjeseci sam se okladio na jedan par iz bejzbol ponude na istoj stranici na kojoj i igram poker, da bi moj listic bio gubitan jer je na listicu pokazivalo da je par promasen (npr. pobjeda domacina , a ja igrao na goste ), a ustvari su gosti pobjedili.
Tek nakon 2dana i 10ak mailova oni su potvrdili dobitak i isplatili novac iako je na svim sportskim portalima i on-line rezultatima bilo ispravno napisan rezultat samo kod mog bukia je bilo krivo LOL.

ajd greske se desavaju budemo vidili kako ce se situacija dalje razvijat...
zanimljivo u svakom slucaju zar ne ?
wink

00

Re: Zbunjen

nekužim baš šta si htio sad reći s ovim postom ali si sam sebi dao odgovor, ne igrat na nekim divljim stranicama  wink

00

3

Re: Zbunjen

ocu da vidim da li je netko imao slicna iskustva.
prijatelju vjeruj mi nije ovo divlja stranica (nisam to nigdje napisao,kako si to zakljucio
?)!

00

Re: Zbunjen

nemaš se čega bojat napisat ime stranice, ali znam da je nemoguće da se nešt tako dogodi na mybetu, expektu ,betfairu jer one imaju poker i kladionicu

00

5

Re: Zbunjen

evo necu napisati,al cu vam dati hint:

C.Ronaldo nosi njihov logo u Realu iz Madrida...  roll

00

Re: Zbunjen

lol  jbt sto se sramis napisat BWIN... ongame mreza za poker koju promovira i ovaj portal... klada ionak nije nesto posebno jer imaju uzas koeficijente....

00

Re: Zbunjen

ako misliš Bwin, to je vrlo velika kompanija s ogromnim profitom i dobro rade svoj posao tako da su oni sigurni za igrat, i šta se tiče drugog primjerja svatko može pogriješit iako se to događa gotovo nikad, ja sam se kladio 5 godina na bwin i ništa slično mi se nije dogodilo, a prvi primjer nemam pojima,zvuči čudno ali možda ti je nešt promaklo, ako imaju ongame onda je to više do ongame a ne njih jer oni su kupili licencu za softver ali nemogu utjecat na softver

Zadnji popravljao Rodman (02-12-2010 13:53:33)

00

8

Re: Zbunjen

hehe....sad mi je lakse  big_smile

poslao sam im mail pa ce valjda bit ok,malo im je spor support

00

Re: Zbunjen

sveki napisao:

evo necu napisati,al cu vam dati hint:

C.Ronaldo nosi njihov logo u Realu iz Madrida...  roll

Žderić?
znao sam!

00

10

Re: Zbunjen

@ Rodman
Bwin je vlasnik ongame-a.

@ Sveki
Nije zabranjeno napisati ime klade/poker, nego je zabranjeno stavljati affiliate link... (onaj dugi tipa: http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=80415). www.bwin.com nije zabranjeno...

00

11

Re: Zbunjen

sveki napisao:

C.Ronaldo nosi njihov logo u Realu iz Madrida...  roll

Ne spominji C. Ronalda i Real! Tek su zatvorili topic, nemoj da opet pocnu  big_smile

00