Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

chillin napisao:

kako zivot stiltaješ. Imas opciju deposit.Stavi si para .


e problem je taj što nigdje nema te opcije yikes

00

27

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

http://img59.imageshack.us/img59/560/depositfulltilt.jpg

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

roba59 napisao:

http://img59.imageshack.us/img59/560/depositfulltilt.jpg

To bi trebalo biti tamo kad se ode na BLAGAJNA...al ja to nemam...i nije mi jasno zašto

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

mozda je tebi na hrvatski kad vec govoris blagajna, onda neznan jel pise mejk a deposit il nesto drugo

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

sad tek vidin da su mi svi podaci ode, nemojte mi krast identitet pls   .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

moja blagajna sadrži samo moje osbone podatke...play money i promotions.... i zbilja mi nije jasno zašto je samo meni tak yikes

00

32

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

chillin napisao:

sad tek vidin da su mi svi podaci ode, nemojte mi krast identitet pls   .

Izbrisao sam ti sliku...

matija888 napisao:

moja blagajna sadrži samo moje osbone podatke...play money i promotions.... i zbilja mi nije jasno zašto je samo meni tak yikes

Daj neki screenshot.

00

33

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Jesi verificirao email?

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

[ma bez brige neću..nemaš brige

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Mislim da jesam...al nisam više siguran...bojim se ako sad idem praviti novi račun ili nešt ..da mi se nešto ne sjeb... pa da izgubim ulaznice za onaj face the pro yikes

00

36

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Idi pod Account -- Validate Email address

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Nemam to pod račun...onda sad valjda verificirao mail prije hmm

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

nesto ti se zbagovalo, simply posalji mail ftp supportu, samo im kazi da bi depositao, nebrini rjesit ce ti odma sve probleme.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

chillin napisao:

nesto ti se zbagovalo, simply posalji mail ftp supportu, samo im kazi da bi depositao, nebrini rjesit ce ti odma sve probleme.

evo jesam...nadam se da će mi riješiti to..jako mi se igra...ovo za play money je u kur...

00

40

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

mozda si skinuo onaj tilit di ti se samo za playmoney igra...  da nisi mozda skinuo fulltilt.org

Zadnji popravljao nuns (23-09-2010 22:41:29)

OMGUIDIOT
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

nuns1906 napisao:

mozda si skinuo oanj tilit di ti se samo za playmoney igra...  da nisi mozda sikuo fulltilt.org


Baš sa full tilt stranice sam skinu..gledao sam ono face the pro otišao na njihovu stranicu i skinu

00

42

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

pa i jedan i drugi ( com i org) imaju isti skin

Zadnji popravljao nuns (23-09-2010 22:41:00)

OMGUIDIOT
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

100% je skinia sa fulltilt.net

uglavnom, idi na fulltilt.com i skini otamo i bit ce ti ok. i odjebi instalaciju na hrvatskom, wtf

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

zamorano11 napisao:

100% je skinia sa fulltilt.net

uglavnom, idi na fulltilt.com i skini otamo i bit ce ti ok. i odjebi instalaciju na hrvatskom, wtf

Ako instaliram taj sa fulltil.com ...da li ću možda izgubiti neke ulaznice što sad imam na ovom pokeru što sam skinuo??

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

eeeee tu tom je bila stvar..ja sam skinuo sa net a trebalo je sa com.  Sad mi sve radi i sve ulaznice u  na mjestu i mogu uplatiti pare...hvala svima ...pozz

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

matija888 napisao:

Ako instaliram taj sa fulltil.com ...da li ću možda izgubiti neke ulaznice što sad imam na ovom pokeru što sam skinuo??

iman ti ja dvi za Gunse sutra, fan pit ako oces?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Može mala pomoć...sad sam prvi put uplatio novce na fuul tilt...i vidio sam da postoji kao nešto da kad prvi put uplatiš novce da kožeš dobiti kao neki bonus....kak se to izvede?? hvala

00

48

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

matija888 napisao:

Može mala pomoć...sad sam prvi put uplatio novce na fuul tilt...i vidio sam da postoji kao nešto da kad prvi put uplatiš novce da kožeš dobiti kao neki bonus....kak se to izvede?? hvala

ako ti je prvi put uplata imas bonus do 600$. ako si uplatio 100 imas 100$ bonusa.

Status bonusa vidiš na računu .. znači kada otovris software ulogiraš se klikni na cashier i onda na bonus account

http://www.fulltiltpoker.com/images/com/en/content/how-to-play/new-features/t-dollars-cashier.jpg

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

super..hvala...a šta sa ovim T$ jel si to moram pretvarati da mogu igrati ?

00

50

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

matija888 napisao:

super..hvala...a šta sa ovim T$ jel si to moram pretvarati da mogu igrati ?

na šta misliš ... na Tournament dollars ? ... to su ti dolari koje si zaradio preko turnira (npr. ako si osvoji neki satelit turinir) .. nemoras gledati to ... to je samo na slici kao primjer

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00