Tema: Full Tilt Poker - Novi igrači

Osoblje Full Tilt Pokera na je upozorilo na slijedeče:

Svaki igrač koji otvori FTP račun preko naše stranice (ili bilo koje rb stranice), mora u roku od 60 dana uplatiti min $10 na svoj FTP račun. U suprotnom, igrača će izbrisati iz naše baze igrača i taj isti igrač neće primati rakeback iako se registrirao preko pokerpro.com.hr na FTP.

Naravno da se ne slažemo s takvom odlukom, međutim ona je konačna i moramo ju poštivati.

U slučaju da se netko registrira preko našeg linka i prođe 60 dana te tada uplati novac na FTP, neka nas kontaktira i pokušat ćemo mu aktivirati rakeback account.

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Nov sam na full tilt pokeru pa me zanima koliko treba playmoney da se osvoji da bi imao neke dalje koristi od toga - da se prebace u real money ili da se kvalifikuje za neki turnir ili tako nesto?

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Nemoj niti igrati play money, pokvarit ćeš si igru. Bolje je da umjesto igranja play money pogledaj koji video/pročitaš koji članak, u međuvremenu štediš i si uplatiš barem 10,20-30$ na račun.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Truman napisao:

Nov sam na full tilt pokeru pa me zanima koliko treba playmoney da se osvoji da bi imao neke dalje koristi od toga - da se prebace u real money ili da se kvalifikuje za neki turnir ili tako nesto?

Ništa ti ne znači play money. Bezvrijedan je.

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

roba, može se na FT sa play money odigrati neki turnir za T$, ali moraš sakupiti 500k play money, i onda još biti ITM na tom turniru, ali definitivno se ne isplati...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Znači da se uvatim visa kartice  big_smile
Kad malo bolje razmislim sigurno se igra u playmoney razlikuje mnogo od real money. Kad dobijam u playmoney imam utisak da sam mnogo dobar što verovatno nije tačno  tongue

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Truman napisao:

Znači da se uvatim visa kartice  big_smile
Kad malo bolje razmislim sigurno se igra u playmoney razlikuje mnogo od real money. Kad dobijam u playmoney imam utisak da sam mnogo dobar što verovatno nije tačno  tongue

Igra se jako razlikuje?

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Probao da uplatim preko Visa kartice,  ali odbija. Ne kapiram zašto...

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Truman napisao:

Probao da uplatim preko Visa kartice,  ali odbija. Ne kapiram zašto...

Koju Visa karticu imaš?

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

znam da od zagrebacke banke odbija tj. visu electron

Zadnji popravljao Mrrrcina (20-12-2009 20:45:44)

00

11

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

roba59 napisao:
Truman napisao:

Probao da uplatim preko Visa kartice,  ali odbija. Ne kapiram zašto...

Koju Visa karticu imaš?

Kako mislis?  smile  Nemam pojma...Je l me pitas za ime banke?

Mislite li da od turnira sa playmoney ima neke koristi? Rekao bih da ipak ima vise nego kad je u pitanju ring game. Prijavio sam se za 21h za jedan turnir na partypoker-u pa cemo da vidimo sta ce biti...

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

a jesi zapeo za taj play money

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

13

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

pa ja hocu da uplatim depozit, al sta cu kad mi ne daju.  big_smile

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

hah pa nemoj, jednostavno uzmi neki no deposit need bonus, imas masu takvih na internetu .  uzmes recimo 50 $ free, prvi put igras real money kolko sam svatio, logicnije ti je nego stavljat svoj novac, pogotovo jer se prve pare izgube.

samo upisi na google no deposit poker bonus, brijem da ces nac nesto.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

15

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

chillin napisao:

hah pa nemoj, jednostavno uzmi neki no deposit need bonus, imas masu takvih na internetu .  uzmes recimo 50 $ free, prvi put igras real money kolko sam svatio, logicnije ti je nego stavljat svoj novac, pogotovo jer se prve pare izgube.

samo upisi na google no deposit poker bonus, brijem da ces nac nesto.

jaoooooo, nemoj mi sad i ti sa tim bonusom. Smuci mi se zivot od cimanja za to  yikes
A inace, psiholoski gledano mozda je cak i bolje poceti sa svojim parama ( pa makar to bio neki minimum od 20 dolara ) jer ces igrati ozbiljnije nego kad ti neko pokloni... wink

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Truman napisao:
chillin napisao:

hah pa nemoj, jednostavno uzmi neki no deposit need bonus, imas masu takvih na internetu .  uzmes recimo 50 $ free, prvi put igras real money kolko sam svatio, logicnije ti je nego stavljat svoj novac, pogotovo jer se prve pare izgube.

samo upisi na google no deposit poker bonus, brijem da ces nac nesto.

jaoooooo, nemoj mi sad i ti sa tim bonusom. Smuci mi se zivot od cimanja za to  yikes
A inace, psiholoski gledano mozda je cak i bolje poceti sa svojim parama ( pa makar to bio neki minimum od 20 dolara ) jer ces igrati ozbiljnije nego kad ti neko pokloni... wink

A to sigurno da ima smisla, znam ljude koji bonuse ce izgubit za 10 min, dok svoje pare paze ko oci u glavi, al kazem ako nisi nikad igra,  vjerjoatno ces izgubit, a bonus ti moze posluzit za skupit malo iskustva u real moneyu .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

17

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

zanima me kada zatražim prvu isplatu sa full till pokera na visu trebam li slat njima kopije osobnih dokuenata kako bi potvrdio svoj identitet?

00

18

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Red je da se pohvalim - na svom prvom full tilt poker freeroll-u od 7500 duša bejah 30. i zaradih časnih 1,35 zelenih novčanica. big_smile

00

19

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Nešto čudno se dešava na full tiltu ili je to varka. Meni i nekim ljudima ( žale se na jednom drugom forumu ) gotovo redovno se dešava da izgubimo sa AA u ruci. Je li to normalno?

00

20

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Ma nije nista cudno ispasti na AA...do se dogada cesto....mozda ste upali i u masinu

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Truman napisao:

jaoooooo, nemoj mi sad i ti sa tim bonusom. Smuci mi se zivot od cimanja za to  yikes
A inace, psiholoski gledano mozda je cak i bolje poceti sa svojim parama ( pa makar to bio neki minimum od 20 dolara ) jer ces igrati ozbiljnije nego kad ti neko pokloni... wink

ne nuzno, ja sam neozbiljno shvatil prvi free no deposit bonus, ali sam drugi vec shvatil ozbiljno .... na mansion pokeru sam sa 50$ free no deposit bonusa dosel nakon nekoliko mjeseci do 240$, koje sam si onda isplatil.... uplatil na starse.... i spusil dio  big_smile
a ostatak sam si sacuval, pa sad cekam da rjesim faks do kraja i to, pa onda da dalje krenem igrati, za sad jos malo gledam videe i jos budem procital koju knjigu valjda i tak ....

samo ocu reci da se moze sa no deposit bonusa napraviti dost. ja nisam jos nis love ulozil u poker, jer smatram da sam jos uvijek teski noob, a s obzirom da jos imam nekih 140$ na cekanju za starse, koji su od tog no deposita sa mansiona, mozda niti nebudem trebal ulagati nis love uopce smile

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Kak se prebaci na na real money na FT pokeru..meni je stalno na play money tongue ...hvala...pozzz

00

23

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

matija888 napisao:

E book ..treba mi pomoć..kak se prebaci na FT pokeru na pravi novac...ja to nikako ne mogu..hvala ..pozzz

Uplatiš lovu..

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

roba59 napisao:
matija888 napisao:

E book ..treba mi pomoć..kak se prebaci na FT pokeru na pravi novac...ja to nikako ne mogu..hvala ..pozzz

Uplatiš lovu..


Al kak..nigdje nemam tu opciju..odem na blagajnu i tamo mogu napuniti samo onig 1000 glupih čipova tongue

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

kako zivot stiltaješ. Imas opciju deposit.Stavi si para .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00