Tema: SNG manija by @nivea

Početna banka: 15$
Završna banka: 1 000$
Site: pokerstars

Kretanje banke po levelima: (level, završna banka, povratak)
1. 0,25$ 120$  50$
2. 1$   240$   150$
3. 2$  550$   350$
4. 3$-4$ 750$   600$

PRAVILA:
1. Striktno držanje BRM-a
2. Igranje uvijek istih levela ( 3. i 4. korak iznimke, tad može se i mixat)
3. Kad banka dosegne 1k, projekt je gotov.

KAKO DO 1K:
1. Striktno držanje BRM-a
2. Igranje ABC igre
3. Multitabling

OPIS:
Planiram u početku podići BR igrajući 45 i 90man 0,25$ do 100 BI za 1$ i taj 1. korak bi ustvari trebao biti najteži.
Kasnije očekujem probleme možda na 3. koraku, ali u međuvremenu imam namjeru puno čitati i gledati videe te tako si olakšati taj dio.
Multitableam bum 20-24 table, možda bih mogao i više, ali tad u kasnijoj fazi bi mi bilo jako teško sve hvatati tako da ne mislim povećati tj. možda i smanjim ako ne bude išlo.

Više ću pisati na blogu...

Zadnji popravljao niveaformen (11-10-2009 13:16:39)

00

Re: SNG manija by @nivea

Ajde, GL. Nadam se da ćeš uspleti u ovome.

00

Re: SNG manija by @nivea

http://img99.imageshack.us/img99/6239/1dan15.png

00

Re: SNG manija by @nivea

Sretno!

00

Re: SNG manija by @nivea

Sretno...

00

6

Re: SNG manija by @nivea

sretno.

ja sam u slicnoj situaciji kao i ti. Isto sam poceo igrati sa 100$ ko i ti i onda sam se dignuo na 700$ da bi pao na 40$ i onda se opet dignuo na oko 250$ da bih opet na kraju pao ovaj put na 15 $. Kad sam ovo zadnji put pao rekao sam sam sebi nema vise zajebancije i igranje na vecim limitima nego mi to bm dopusta. Evo sad sam vec na 50$ i nadam se da od sada slijedi samo upswing i da vise necu raditi gluposti nego cu igrati po bm.

00

Re: SNG manija by @nivea

sretno !

znaci planiras igrati samo MTT SNG-ove ?  Neces uopce igrati 9max SNG ?

00

Re: SNG manija by @nivea

Hvala svima...

@lupac
Samo BRM, već par puta sam zbustao ili je malo falilo te ne mislim više tak...

@pepsi
Da, samo MTT SNG, možda na 3$ ubacim 18 i 27, ali ostale sve 45,90 i 180.

00

Re: SNG manija by @nivea

Sretno!

00

Re: SNG manija by @nivea

ove od 0,25$,  90 ljudi ces lako rjesavati, ja sam bas jucer igrao nekoliko tih iz fore i bio sam više puta ITM (jedno 2 puta prvi smile ) s tim da sam prvih nekoliko levela bio sit out svaki turnir.

00

11

Re: SNG manija by @nivea

niveaforgay, lol.
gl.

10

Re: SNG manija by @nivea

Sretno u projektu. Moj savjet ti je da igras od 90 ljudi ove od 0.25,jer blindovi prebrzo rastu na ovom od 45 ljudi.

Sto se tice treceg koraka iznenadit ces se igrom na 2$ s&g-u od 90 ljudi. To je presmjesno,igra tamo je skoro u rangu freerolla. Jedini problem je prezivjeti donkove. Ekipa placa rerisove sa K  4 off i sl.

00

13

Re: SNG manija by @nivea

i onda popusis sa svojim asevima jer je lik na flopu dobio K4 big_smile

sretno nivea

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: SNG manija by @nivea

Evo neki summary nakon 2 dana:

90 man uvjerljivo najprofitabilnije, dok na 45 neki profit ali puno manji baš zbog prebrzog porasta blindova kao što su gore dečki rekli.
Samo kaj treba oko 2min dok se napuni 90man, dok 45man valjda ni pol min.
BR se diža lagano, ali sigurno i mislim da čak do kraja tjedna bih već trebao doć do 1$.
Igra je strašno fish, igram tight i čekam priliku, nerijetko utrostručim već na samom početku jer ekipa gura fkt na ništ, večinom na neke gutshot, OE ili nekakve smiješne flushdrawove gdje ako im se i posreći par puta dugoročno ne mogu me nikako dobiti.

Šteta kaj ne koristim nikakav tracker, ali našo sam se na sharkscopu jčr, makar je to nekakav čudan graf jer ima još od prije kaj sam igro, ali samo da se vidi kako sam jak big_smile

Hvala svima na podršci i vidimo se krajem tjedna na 1$ stolovima wink

00

15

Re: SNG manija by @nivea

niveaformen napisao:

http://img99.imageshack.us/img99/6239/1dan15.png

kako se stavljaju ovakve slike

00

16

Re: SNG manija by @nivea

tonivk napisao:

kako se stavljaju ovakve slike

PrintScr na tipkovnici, onda udjes npr. u Paint i odaberes EDIT -> Paste.

00