Tema: Table ninja

Pozz...Gledao sam jedan video gdje lik igra 24stola u stack pozicioniranju stolova i kada mu se dogadja neka bitna akcija u kojoj on sudjeluje taj stol mu se izdvoji sa strane, a  kad akcija zavrsi vrati se u stack sa ostalima...koja opcija to nudi??

00

Re: Table ninja

Bilo već pitanje... Čak sam i screenshot stavio.

00

Re: Table ninja

Table control-Set table aside

00

4

Re: Table ninja

isprike sto nisam vec vidio da je netko pitao...i hvala na odgovoru!!

00

5

Re: Table ninja

e ovako... kad krenem igrati, sve mi je ok, ono što sam zadao ninji to i napravi... no, nakon nekoliko handova ne beta više onako kako sam odredio, već kao da mi se ponište te naredbe za betanje, pa svaki bet bude minibet. jel zna netko u čemu je problem?

00

Re: Table ninja

nije ti fokusiran stol na kojem trebaš igrati, nije uokviren, nije aktivan. klikni negdje u njega da se aktivira i bet će poprimiti željenu vrijednost

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

7

Re: Table ninja

nije to

00

8

Re: Table ninja

djuma, problem ti je sto moras stavit kolko da beta kad su koliki blinovi. to imas u opcijama pod SNG betting mislim,
jos picis HU?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

9

Re: Table ninja

cash igram

00

10

Re: Table ninja

Koristis li kakve modove? Problem s betanjem se zna javit kad action buttonsi nisu defaultni..

But they were suited...
00

11

Re: Table ninja

namjestio sam sve onako kako stoji u tutorialu na hemovoj stranici

00

12

Re: Table ninja

i mene  sad  isto zajebava mater joj, 95 % dobro odigrava  al me  nervira  kaj moram kontrolirat, tu i tamo mi baci rejz pre 11bb, pa  mi na  flopu 2bb umjesto 60% pota itd.. a prije  dok sam igro na starsima  mi je  normalno radilo neznam kaj se  promjenilo u meduvremenu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Table ninja

Nabacio sam na FT ninju i mogu reć da mi je totalno zabavno igrat puno stolova ali isto tako sad imam par pitanja.
1. Jeli ima shortcut da mi pokaže prvo stol na kojemu je ostalo najmanje vremena jer mi to nekako ne štima.
2. U večini slučajeva nevidim rezultat i dok ponovo pronađem stol na kojemu je bila akcija sve mi se zakupusa? Kako najbrže doć do rezultata?
3. Kako na FTP postavit da se u čatu vidi kako je tekla akcija jer ponekad na par stolova imam iste karte pa mi potraje dosta vremena da pregledam i vidim kako je tekla akcija?
4. Kako u HEM postavit da karte iz prošle ruke traju više vremena kad se prikažu?
5. Koju funkciju je najbolje staviti na Desni klik miša?
6. Ima li još kakav savjet?

p.s. puki mislim da ti nije FTP postavljen kako triba pa pogledaj kako ga triba postavit na ninjinoj stranici ako je možda do toga.

Zadnji popravljao Dirk_Diger (19-01-2011 16:27:43)

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

14

Re: Table ninja

1. Table control - cycling hotkeys - cycle to "first in line" table: stavi si neku tipku (meni je tab). i onda ce ti cim je stisnes prebacit na taj stol (cak i ako recimo sad pises na forumu i red je na tebi na nekom od stolova. TAB (ili sta si vec stavio) te odmah prebaci na taj stol.

2. table control - set table aside hotkeys - stavi si koji hoces hotkey i lokaciju na monitoru gdje hoces. (nemoj stavljat kvacicu na ono "no snap back") kad ga stisnes stol ce ti prebacit na odabranu lokaciju i lako ces vidjet sta je bilo u handu (to koristim kad sam deep u SNG i treba vise paznje posvetit pojedinim spotovima).

3. ne igram na FTP pa nebi znao
4. HUD - table preferences - mucked cards time (u sekundama je)
5. pojma neam. igram sa tipkovnicom
6. to je to valjda. ako te sta zanima jos pitaj

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Table ninja

Hvala sve +5. Na desni klik na mišu sam nabacio set table aside i odlično funkcionira sve je skoro sad na mišu. I igra na 12 stolova nikad nije bila lakša. Jedino šta mi sad triba vrimena da se naviknem na robin hud ali sve skupa je savršeno.

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

16

Re: Table ninja

pere, jel' ti to i dalje dereš FL ili si se prebacio na NL?

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Table ninja

ae kad je vec tema tu kako multiteblate sa ninjom?
ja igram trenutno samo sa brojevima 1-5
igram stacked i svi stolovi su u gornjem lijevom kutu
1- stol ide desno gore
2- stol ide dolje lijevo
3-stol ide desno dolje
4-cycle to "first in line
5-fold

mis je samo za rejz/call a 4 prsta sa lijeve ruke su zauzeta sa ovim gore radnjama, kak ostali imate?

00

Re: Table ninja

NL jer jednostavno Fixed Limit nema dovoljno rasprave niti dovoljno igrača. Ali jako puno se može naučit o pokeru kroz FL.

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

19

Re: Table ninja

imam licenciranu table ninju. igram po 6-10 stolova odjednom, stacked. za slaganje stolova u stacked niz koristim tipku "*".
želim napraviti dva stacked stupca i to tako da recimo sa tipkom "L" aktivni stol pošaljem u gornji lijevi kut, a tipkom "D" u desni gornji kut ekrana. Kako to da izvedem?

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

20

Re: Table ninja

imaš pod table control opciju set table aside hotkeys pa tu samo pod choose location namjestiš mjesto na koje da ti  premjesti

Zadnji popravljao Leon (21-01-2011 00:29:42)

00

21

Re: Table ninja

fala, probat ću

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

22

Re: Table ninja

hvala, radi upravo kako sam želio

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Table ninja

nemogu uopće pisati notese kad je table ninja uključena, kaj svaki put kad trebam napisat trebam isključit table ninju...?!
kak vi to radite jer nebrem više tak dalje igrati treba mi ipak tongue

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Table ninja

disable hotkeys toggle: i tu stavis npr p i svaki put kad trebas napisat note stisnes p sve se deaktivira napises i opet stisnes p i nastavis igrat

00

Re: Table ninja

eee tenks puno!! smile

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00