26

Re: Table ninja

Ima li još neko  problema sa table ninjon nakon novog updatea na starsima?

00

Re: Table ninja

meni radi sve normalno...

00

Re: Table ninja

Leon napisao:

Ima li još neko  problema sa table ninjon nakon novog updatea na starsima?

imaš original ninju ili?
ja imam crack i nakon updatea ne mogu podesiti betanja ovisna o fazi igre.

00

29

Re: Table ninja

iman crack i isti je problem sa bet sizingom koji je stalno na default
izgleda da ću morat uzet original

00

Re: Table ninja

svi imaju problema nakon zadnjeg updetea, bez brige brzo ce update ninje i radit ce sve ovim s originalom i ovim s crackom

00

Re: Table ninja

Andre_787 napisao:

svi imaju problema nakon zadnjeg updetea, bez brige brzo ce update ninje i radit ce sve ovim s originalom i ovim s crackom

pojma nemam, ali kolega sa originalom ima bet sizing, a ja sa crackom nemam

00

32

Re: Table ninja

Andre_787 napisao:

svi imaju problema nakon zadnjeg updetea, bez brige brzo ce update ninje i radit ce sve ovim s originalom i ovim s crackom

imam isti problem od danas...dali ima kakvo rješenje ili moramo čekati update...?

00

Re: Table ninja

Maki napisao:
Andre_787 napisao:

svi imaju problema nakon zadnjeg updetea, bez brige brzo ce update ninje i radit ce sve ovim s originalom i ovim s crackom

imam isti problem od danas...dali ima kakvo rješenje ili moramo čekati update...?

je rjesio ovo tko?posto meni jos uvijek ne sljaka...

00

34

Re: Table ninja

mr. Air Jordan napisao:
Maki napisao:
Andre_787 napisao:

svi imaju problema nakon zadnjeg updetea, bez brige brzo ce update ninje i radit ce sve ovim s originalom i ovim s crackom

imam isti problem od danas...dali ima kakvo rješenje ili moramo čekati update...?

je rjesio ovo tko?posto meni jos uvijek ne sljaka...

update napravi!

00

35

Re: Table ninja

Jel mogu nekako napraviti da me automatski registrira na 12 sng po mojoj zelji i da tu stane? Vjerovatno se moze tamo negdje pod "sng sensei",ali ne znam sta tocno trebam namjestiti...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

36

Re: Table ninja

http://tableninja.com/itembyitemdoc.php?tab=SitnGoOpener&lang=en#

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

37

Re: Table ninja

Jel netko ima problem sa TN nakon novog updatea?

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: Table ninja

stvarno, meni sa crackom isto ne radi

00

39

Re: Table ninja

Isključite never sit out i za cash i tournament. To bi privremeno trebalo riješiti problem do novog updatea.

00

40

Re: Table ninja

Muva napisao:

Isključite never sit out i za cash i tournament. To bi privremeno trebalo riješiti problem do novog updatea.

Ne mogu naci...

Jel svi imamo isti problem,nesto sa NET frameworkom ili?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Table ninja

zašto ninja stalno izbacuje neki error, i to nakon updatea,prije je bilo sve ok
ima još tko problem s tim?

Zadnji popravljao maxmax0 (10-05-2012 11:00:33)

00

42

Re: Table ninja

meni isto izbacuje taj error, ali ja sam ga samo maknuo sa strane..meni sve radi unatoc tom erroru, samo sam ga ostavio sa strane da mi ne iskace svake sekunde

00

Re: Table ninja

Zasto meni ninja stalno u sng filteru automatski prebacuje max buyin na 0? nakon toga, jasno više neče registrirati jer u lobyju nema turnira sa zero buyinom

00

Re: Table ninja

da li si pokušao update?

00

Re: Table ninja

gi85 napisao:

meni isto izbacuje taj error, ali ja sam ga samo maknuo sa strane..meni sve radi unatoc tom erroru, samo sam ga ostavio sa strane da mi ne iskace svake sekunde

kao sto je vec navedeno u vezi errora..iskljucite ovo i radit ce sve kako treba..
http://img684.imageshack.us/img684/2331/52401879.png

10

Re: Table ninja

jel zna tko namjestit sensei?

00

47

Re: Table ninja

Imaš upute po internetu, ali evo:
Namjestis si u pokerstarsu filtere tako da ti po mogucnosti ostane jedna vrsta sng-a, ona koju zelis igrat jeli.
Zatim u
Sng sensei>sitngo opener: pod saved name napises neko ime za to (npr. 360rebuyTurbo),
zatim lijevo od toga stisnes save.
E sad ide carolija, pokusaj malo izmjenit po filtru bezveze sta god oces. I onda stisni TEST u onoj liniji koju si SAVEa. Ako ti se sve vratilo kako je bilo, onda je dobro. Ponekad zna zajebavat max i min buyin (resetira se na nulu), u tom slucaju vrati nazad kako je bilo i opet stisni SAVE, ovaj put dva puta (ne znam zasto meni nekako to uvijek pomogne).
Sad si vec spreman pretisnuti start, ali ima jos par dodatnih opcija.
Target number- ocito max broj tih turnira koje zelis odigrat.
Max per cycle - koliko ce ih pokusat sensei registrirat u jednom ciklusu
seconds between cycles - svakih koliko ce sensei pokusat registrirat gornji broj turnira
KEEP - broj turnira koje zelis maximalno u jedno vrijeme
FOR - ocito koliko dugo ces da traje session, moze u turnirima ili minutama.
Ovo ispod ne moras dirat.

EDIT: budi oprezan u pocetku, prati malo da ne zajebes nesto. Da bi neke turnire omogucio moras testirat i mora bit ona kvacica na tome. Oprez - ako imas vise sejvanih turnira moguce je vise njih u isto vrijeme registrirat, sta je malo konfuzno, ja jednom nisam ni skuzio da mi dvi vrste turnira registrira.

Zadnji popravljao Muva (15-05-2012 15:41:16)

00

Re: Table ninja

sve mi je to jasno,al postoji problem a to je da kad stavim u filter neki sng (bilo koji,probao sam ih par) neželi ga save-at
zakaj? to me jedino muči
probao sam par puta sa različitim sng-ovima i neče save-at nikak

00

Re: Table ninja

To use the Sit-n-Go opener, you must have the
PokerStars(R) lobby open to the Sit-n-Go page.
ovo mi stalno izbacuje kad proban save neki filter
wtf

00

50

Re: Table ninja

Pa nisam ti to naglasija jer mislim da je obvious.
Sensei je za sng, znaci mora ti bit otvoren sitngo tab u pokerstarsu dok se registriras...

00