Tema: malu uslugu trebam

Zamolio bih sve na forumu ukoliko neko može da mi pošalje samo 1$ na fultilt ime Allen9581 ili na party poker FishermanBiH
Čim mi se aktivira bonus na party poker a poslati ću sutra ja ću vratiti.. molim vas želim da igram a nemam sredstava..
ne znam je li problem što nisam na fultilt i na partypoker nikad ništa uplatio ..tek počinjem.. obećavam da ću vratiti ...

Zadnji popravljao Fisherman (09-12-2010 20:32:40)

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

2

Re: malu uslugu trebam

poslao 100$.

00

Re: malu uslugu trebam

ja sam mislio ozbiljno..nisu neke pare samo da mi neko pomogne vraćam vrlo brzo.. ne bih obraz izgubio za dolar.. a ti se rugaš.. ok. na tvoju čast..

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

4

Re: malu uslugu trebam

ok, ok, sorry...

evo
http://www.theapartmentmedellin.com/_1USD.jpg

00

5

Re: malu uslugu trebam

http://i52.tinypic.com/kd9z5w.jpg

I na kraju bude " HARAŠO"
00

6

Re: malu uslugu trebam

confirmed jews

00

Re: malu uslugu trebam

ne moze ti niko nista poslati dok ne uplatis.. nije ti otključan player transfer..

00

Re: malu uslugu trebam

šta uopće možeš napraviti s 1$ ??? ,,, sigurno clearaš neki bonus pa ti treba još malo .... ?

00

Re: malu uslugu trebam

MMmystery..ma ne clearam ništa nego sam odlučio da pokušam preko tog bonusa na party pokeru pa dok mi se ne odobri bonus želim da malo igram....
Rademar-hvala na informaciji nisam to znao..ipak sam ja praktično početnik..pregledao sam tonu videa isvega vezanog za poker..igrao neke live partije sa sitnim ulozima ali još ne znam sve te cake online pa ti hvala što si mi rekao..
Ma krenuću s tim bonusom na party poker pokušati nešto a ako bude baš sporo i tak uplatit ću na fultilt 20$ jer mi se čini da imaju najbolji softwer nekako je bar meni lako naći turnire iz bilo koje kategorije..
Za ovu stranicu imam samo riječi hvale...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

10

Re: malu uslugu trebam

posalji mi 5.5 kuna na tekuci pa ti posaljem na party

00

Re: malu uslugu trebam

knez napisao:

posalji mi 5.5 kuna na tekuci pa ti posaljem na party

lol

00

Re: malu uslugu trebam

Napravi si na poker 770 prek ovog foruma acc imas free bankroll ne trebas zicat i igraj dobijes 25$ i rokaj kolko to mila volja wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: malu uslugu trebam

Ma napravio sam na party poker...sutra cu ili u ponedjeljak poslati sliku osobne i svoju sliku pa da mi se odobri taj bonus od 25$ a drugih 25$ se oslobađa poenima........

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00