Re: Poker 770 bankroll gradnja

ma bio sam stavio gore pa nije htjelo ugl thx roba smile
kad bi se otislo na moj link tj kad bih ja otiso neki error bi se pojavio sve u svemu hvala smile

Zadnji popravljao BugsBunnyD (12-12-2010 15:13:56)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

52

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Sad to staviš u pokerhand i onda izgleda ovako: http://www.pokerhand.org/?5853259

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

BugsBunnyD napisao:

ma bio sam stavio gore pa nije htjelo ugl thx roba smile
kad bi se otislo na moj link tj kad bih ja otiso neki error bi se pojavio sve u svemu hvala smile

Error ti je jer ti brojevi gore ne odgovaraju, tebi je link http://www.pokerhand.org/?5853229 umjesto http://www.pokerhand.org/?5853259. Tako da bi ti linkovi trebali raditi samo ako ih dobro copy/paste smile

P.S.
Ovo ti mozda pomogne da ubacis hand direkt iz PT-a:

Double click on any single hand and it will open a new window which will contain the complete hand details with the bet amounts, etc. Select the "Hand History" tab and copy the hand then paste it into an external hand converter.

Zadnji popravljao JabbaJinx (12-12-2010 15:39:35)

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Hmmm neznam ali nasao sam se u nekoj silaznoj putanji zadnja tri sessiona sto sam igrao  hmm ugl dns je session bio pun svega i svacega 2 puta sam se nasao u set up situaciji sto mi se nije desavalo smile od 6 puta sto sam imao kraljeve cak 5 puta su mi shortovi od 1,5eu zgurali all in i imali AA jednom sam uspio natkupit big_smile ostalo spusio
Pogledao sam session nisam imao nekih zanimljivih ruku jer ovakve su mi se situacije samo desavale kaj se po meni nemre izbjec jer i da znam da mi protvnik ima aseve za 1 - 1,5eu ih necu bacit....
Ugl nakon sto sam vidio kaj mi se desava na euro stolovima jer su mi stolovi puni nitova, odlucio sam pogasit te stolove i ukljucit USD ali i tamo su se iste stvari desavele :S
Uglavnom neznam mislim da me copio lagani dowswing i protiv toga nemrem ( iako se drzim svoje A igre koja je do sad prolazila zadnja 3 sessiona - na racunu big_smile )
Stanje na acc-u je BR- 49$ bodovi- 2207 :S dns sam ih jako malo skupio :S
To bi bilo to do sljedeceg update-a smile
Pozz svima i sretno na stolovima smile

Zadnji popravljao BugsBunnyD (12-12-2010 18:48:48)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Odlucio opet igrat i evo prvih 20 handova odigrao mozda od toga dva najodvratnija fuuuj gadi mi se ovo kak je krenulo jos cu bustat lol gasim 30$ na racunu.....
1. mislim da tu nisam nista krivo odigrao :S
http://www.pokerhand.org/?5853746
2. check na flopu je kriminalan sto vi mislite ?
http://www.pokerhand.org/?5853755

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Sve ok, rađe bi betao drugi hand, ali check ponekad nije loš, a kamoli kriminalan.
cooleri, nisi mogao puno.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Rear_Admiral napisao:

Sve ok, rađe bi betao drugi hand, ali check ponekad nije loš, a kamoli kriminalan.
cooleri, nisi mogao puno.

ma znam al ono da tak odvratan softver imaju da mi to radi pa katastrofa :S
protiv ovog se ne moze :S

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

da, na flopu bet obavezno, 0.12 - 0.14,checkiranjem si mu dao free kartu, koja te kako vidis kostala.

anywayz, ja te imam 118 handova u HEMu i igras previse loose 45/27/2
to ti dugorocno nece izdrzat (kao sto vidis)...

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

cropoker500 napisao:

da, na flopu bet obavezno, 0.12 - 0.14,checkiranjem si mu dao free kartu, koja te kako vidis kostala.

anywayz, ja te imam 118 handova u HEMu i igras previse loose 45/27/2
to ti dugorocno nece izdrzat (kao sto vidis)...

pogledaj te handove kad si igrao pa ce ti mozda to pojasnit kako igram(mislim koji dan je to bilo) imas ziher datume kad si bio samnom za stolom).... imam upaljen pt statsi su mi 28/12  tak da ovo tvoje je najvj od prva dva dana kad sam igrao tako....

Zadnji popravljao BugsBunnyD (12-12-2010 21:34:42)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

60

Re: Poker 770 bankroll gradnja

28/12 ti nikako ne može biti dobro. puno smanji vpip, pfr možeš maaalo povečati. na tom limitu igraj abc poker.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

61

Re: Poker 770 bankroll gradnja

evo i mog grafa nakon 3k ruku:
http://img686.imageshack.us/img686/1540/vroom50.jpg
stanje bankrolla: 59.79$
bodovi: 513.50
slabo sam igrao posto nisam imao vremena, ali  bi trebao nabacit malo zesci grind iducih dana smile

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Evo mene na 100 $ i 238 bodova.
Ako sam dobro skuzio sada mogu poslati mail da mi se otvore novi limiti ?

00

63

Re: Poker 770 bankroll gradnja

vedran6374 napisao:

Ako sam dobro skuzio sada mogu poslati mail da mi se otvore novi limiti ?

tako je

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

dfable napisao:

28/12 ti nikako ne može biti dobro. puno smanji vpip, pfr možeš maaalo povečati. na tom limitu igraj abc poker.

ma trudim se igrat sto vise ABC al igram malo sire sa pozicija, ugl odlucio sam nakon casha i podosta velikih natkupljivanja gdje sam negdje i ja kriv da se prebacim  na sng-ove pogotovo cu ih probat sto vise lupat kad je happy hour sto je od 16-17h jer mi se onda bodovi duplo racunaju...
Ugl kak sam dns poceo bio otvorio 4 stolova nakon pola sata igre opet sam imao set na set i odustajem od kesa jer me ovo ubija...
Igrat cu 0,50 +0,10$ buy-in sngove i bildat roll trenutno je na 32$  hmm  i 2324 boda sto je i ok smile
jednostavno neam volje vise nakon ovog sto mi se desavalo proteklih dana na nl2 grindat jer ne zelim bustat mislim da cu ostat poduze na sngovima...
Postat cu svakih 10dana grafove i rezultate pa cemo vidjet kak ide to je za sada plan smile

Zadnji popravljao BugsBunnyD (13-12-2010 18:59:52)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

vedran6374 napisao:

Evo mene na 100 $ i 238 bodova.
Ako sam dobro skuzio sada mogu poslati mail da mi se otvore novi limiti ?

svaka cast smile javljaj kak ide sl ovdje smile gl on tables..

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

66

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Ja sam dnas pokušao odigrati par "Darwina"  to nije normalno što se dešava, ne samo meni nego i drugima od 6 turnira ni jedan nisam cash out-ao užas...
Mrzim taj software  skroz je u kurcu ni ne počnem session a već sam na tiltu !

00

67

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Mrzim taj software  skroz je u kurcu ni ne počnem session a već sam na tiltu !

+1

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Hehe a softver je cak uredu izgleda ali sto mi je radio na cashu to baca na tilt, setup-ovi da se desavaju tak cesto na nl2 :S to mi u glavu ne ide zato sam se na sng prebacio i idem polako al barem sigurnije cistit te bonuse smile
Jer mislim da sam dns nastavio igrat na cashu nznm al mislim da bih bustao, a zao mi bodova koje sam skupio big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

koste napisao:

Ja sam dnas pokušao odigrati par "Darwina"  to nije normalno što se dešava, ne samo meni nego i drugima od 6 turnira ni jedan nisam cash out-ao užas...
Mrzim taj software  skroz je u kurcu ni ne počnem session a već sam na tiltu !

Ja grindam Darwine,koji su van nickovi,vas koji ih igrate da znam?
Inace ja sam jednom osvojio 4 in a row big_smile,a sad tu tamo,ipak isplate se:D

Poker is life!
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Ja sam na Perthovima 6-max table big_smile BugsDani1 ide dobro opet se dize roll smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Evo nakon par dana odsutnosti u svom "dnevniku" javljam  se da sam jos ziv i da jos nije propao ovaj projekt  cool
Ugl bio me copio neki downswing nznm bio sam pao gro sa 84$ jednom na cak 14$-15$ :S bilo je tu svasta nznm sto od toga da sam igrao 9 stolova pa mi je konc. bila slaba a i nako par set-upova gdje sam izgubio 4-5  BI igra nije bila na "A" razini pa se i divljalo i izgubilo zahvaljujuci tome jos 1-2 BI ugl onda kad sam pao odlucio sam igrat sngove 0,50+0,10 buy in:
Na 76 odigranih sto je mal uzorak roi mi je na 14%  profit 7$ sto i nije zadovoljavajuce jer sam jucer jedno 6 HUa izgubio tako da zasipam sa ak on calla sa kj i dodje mu j i takva natkupljivanja no sto je tu je... Bio sam dosta puta i bubble pa sam malo prebacio opet na cash gdje sam uzeo 2BI pa je ok.... Rezultati su slijedeci:
16dana igre:
Roll---40$
Bodovi 2703
Dalje cu mixat sngove i malo cash-a pa cemo vidjet kako ce ic nakon 20 dana igre postat cu grafove, ugl ono sto ste rekli da nije dobro kaj su mi statsi 22/13 nznm evo citam neke stvari sa bluefirea za microse ugl i zadnja dva dana sam igrao i igram manji range ne tak siroko statsi su mi manji oko 16/12
Ugl zanima me misljenje o ovome handu :
pot beto sam jer su dvoje od ove trojice kaj su callali dosta loose pa da mi ne placaju s nekom gluposti nakon ovakvog flopa da li sam trebao c/r ili je lead ok ?
http://www.pokerhand.org/?5862706
Hvala na komentarima smile
Pozz svima do slijedeceg javljanja
Sretno za stolovima ! smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

Evo i moj update.
Nakon sto sam se digao na 100$ i otvorio novi limit 0.02/0.04 uplatio sam 60 $ i u roku od par sati su mi
ukinuli bilo kakva ogranicenja pa sam presao sa cash-a na HU.
Ocistio sam i dio bonusa samo mi je malo glupo sto isplacuju po 2$ za svakih 150 bodova.Vise volim kada dobijem
sve zajedno na kraju.
Trenutno stanje 300$ i 2480 bodova

Zadnji popravljao vedran6374 (19-12-2010 13:00:56)

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

vedran6374 napisao:

Evo i moj update
Ocistio sam i dio bonusa samo mi je malo glupo sto isplacuju po 2$ za svakih 150 bodova.Vise volim kada dobijem
sve zajedno na kraju.
Trenutno stanje 300$ i 2480 bodova

ovo bonus to ti isplacuju za prvi deposit ?? lijepi rezultati ja se jos vucem na ovim glupostima 62$ BR 3k bodova
kaj igras koje limite HU-a ? kakvi su igraci ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

BugsBunnyD napisao:
vedran6374 napisao:

Evo i moj update
Ocistio sam i dio bonusa samo mi je malo glupo sto isplacuju po 2$ za svakih 150 bodova.Vise volim kada dobijem
sve zajedno na kraju.
Trenutno stanje 300$ i 2480 bodova

ovo bonus to ti isplacuju za prvi deposit ?? lijepi rezultati ja se jos vucem na ovim glupostima 62$ BR 3k bodova
kaj igras koje limite HU-a ? kakvi su igraci ?

Da bonus je za prvu uplatu do max. 600$ i isplacuje se po 2$ za svakih 150 bodova.
Vecinom igram 10+0.5 HU.
Sada sam isplatio 200$ na MB a 100$ sam ostavio da vidim kako ce mi ici dalje.

00

Re: Poker 770 bankroll gradnja

aha nice samo rokaj javi kak ide ja planiram takodjer ovo prvo ocistit i onda bonus pa kasnije roll prebacit najvj na starse gdje bih igrao MTT-ove al do tad ima vremena i puno toga treba proc smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00