Tema: pozdrav

pozdrav za sve clanove ovog foruma ja sam iz crne gore i tek prije neki dan sam neuspjesno poceo da igram ovaj poker.igrao sam full titl poker i izgubio 40 eura.cini mi se kao da igram protiv kompjutera a ne protiv pravih ljudi djeluje mi ko namjestaljka,mozete li me malo uputiti da ne bacam novac bez veze.hvala poz

00

Re: pozdrav

A sta si igrao da si izgubio 40 eura, cash, sng ili mtt, koji level ili buy-in?

00

Re: pozdrav

Pozdrav i dobrodosao, djeticu  smile

http://www.pokerpro.com.hr/strategija/

Za pocetak mozes krenuti odavdje, siguran sam da ces naci zanimljivih clanaka. Ukoliko imas neka konkretna pitanja, ne srami se pitati smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: pozdrav

Pozz i dobrodosao smile
Ugl imas dva free rolla prek ovog foruma uzmi jedan i uci igrat i gradit si roll wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: pozdrav

igrao sam ring game-holdem no limit 025/050

00

Re: pozdrav

gaston33 napisao:

igrao sam ring game-holdem no limit 025/050

haha tocnije cijeli roll i to je normalno da si spusio big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: pozdrav

BugsBunnyD napisao:
gaston33 napisao:

igrao sam ring game-holdem no limit 025/050

haha tocnije cijeli roll i to je normalno da si spusio big_smile

ne razumijem?

00

Re: pozdrav

pozdrav, prvo pogledaj sta je bankroll managment i shvati to je je to pola uspijeha, onda lagano citat clanke i razmisljat o igri i ne se previse zamarat sa jel namjesteno il nije, odi na pokertableratings i pogledaj igrace koji konstantno crushaju pa ces vidjet da je potrebno i neko znanje. gl

00

Re: pozdrav

pa dobro nisam laik bas u svemu igram dugo zynga poker,al cini mi se da ovdje se nekakko drugacije igra svaku ruku dizu pomalo i nesto klickaju.:)na chat niko ne odgovara?daj malo pomozite

00

Re: pozdrav

gaston33 napisao:
BugsBunnyD napisao:
gaston33 napisao:

igrao sam ring game-holdem no limit 025/050

haha tocnije cijeli roll i to je normalno da si spusio big_smile

ne razumijem?

procitaj ove strategije gore upoznaj se malo sa svijetom poker bit ce ti puno jasnije ak sta nije sl pitaj odg cemo ti mi dobre volje smile
ugl ne mozes igrat nl50 to sto si ti igrao sa jednim BI (BUY INOM) za nl 50 ti je potrebno barem imat BR (bankroll) oko 1000 $ za ok igru a i puno puno znanja....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: pozdrav

znaci na manji ulog da igram,ma nema tu puno strategija kad nece karta djaba ti strategija smile

00

Re: pozdrav

gaston33 napisao:

znaci na manji ulog da igram,ma nema tu puno strategija kad nece karta djaba ti strategija smile

lol  lol  lol  lol  To care  big_smile

00

Re: pozdrav

gaston33 napisao:

pa dobro nisam laik bas u svemu igram dugo zynga poker,al cini mi se da ovdje se nekakko drugacije igra svaku ruku dizu pomalo i nesto klickaju.:)na chat niko ne odgovara?daj malo pomozite

jesi big_smile zynga poker ti je vise naskodio nego te naucio icemu, ono nema veze sa pokerom, ne zato jer je namjesteno ili sta ja znam sta rade tamo nego jer nitko tamo nezna igrat.

pitaj galfonda zasto toliko razmislja o strategiji kad nemos nista napravit ako te nece karta

00

Re: pozdrav

pa igraj NL10 ili NL25 ili ti ga 0.05/0.10 ili 0.10/0.25, mislim neznam koliko si uopce deposita napravio pa ako nije tajna podijeli da te uputi netko koji limit ti odgovara. Probaj igrati Limit Holdem ako ti je prestresno NoLimit jer ces si tako smanjiti gubitke ako nebude islo a kad se priviknes predji na NoLimit onda

00

Re: pozdrav

imaju li neki turniri da se moze zaraditi brza lova smile

00

Re: pozdrav

gaston33 napisao:

imaju li neki turniri da se moze zaraditi brza lova smile

Ako mozes i znas sjediti 8-10h u komadu za osvojiti turnir onda ima

00

Re: pozdrav

JabbaJinx napisao:

pa igraj NL10 ili NL25 ili ti ga 0.05/0.10 ili 0.10/0.25, mislim neznam koliko si uopce deposita napravio pa ako nije tajna podijeli da te uputi netko koji limit ti odgovara. Probaj igrati Limit Holdem ako ti je prestresno NoLimit jer ces si tako smanjiti gubitke ako nebude islo a kad se priviknes predji na NoLimit onda

imam oko 20 dolara to sam usao

00

Re: pozdrav

evo sad igram i uzimam oko 10 dolara smile

00

Re: pozdrav

dakle onda NL2 ili sng 1$ 9man ili 6man, u pick. Uglavnom s tih 20$ ces prije bustat nego zaradit neku lovu nabrzinu IMO

Zadnji popravljao JabbaJinx (17-12-2010 21:55:20)

00

Re: pozdrav

Andre_787 napisao:
gaston33 napisao:

pa dobro nisam laik bas u svemu igram dugo zynga poker,al cini mi se da ovdje se nekakko drugacije igra svaku ruku dizu pomalo i nesto klickaju.:)na chat niko ne odgovara?daj malo pomozite

jesi big_smile zynga poker ti je vise naskodio nego te naucio icemu, ono nema veze sa pokerom, ne zato jer je namjesteno ili sta ja znam sta rade tamo nego jer nitko tamo nezna igrat.

pitaj galfonda zasto toliko razmislja o strategiji kad nemos nista napravit ako te nece karta

pa mozda sam ja onda na pogresnom mjestu igrao?

00

21

Re: pozdrav

Za pocetak moras kompletno promjenit svoje razmisljanje o pokeru, jer sa ovakvim razmisljanjem ti je bolje otic igrat rulet.
U pokeru nema brze i lake zarade, treba ulozit puno vremena, truda, ucenja, itd. da bi postigao neke rezultate. Dok to prihvatis onda za pocetak procitaj malo ono sti to je boboman dao.

Sretno

00

Re: pozdrav

mile88 napisao:

Za pocetak moras kompletno promjenit svoje razmisljanje o pokeru, jer sa ovakvim razmisljanjem ti je bolje otic igrat rulet.
U pokeru nema brze i lake zarade, treba ulozit puno vremena, truda, ucenja, itd. da bi postigao neke rezultate. Dok to prihvatis onda za pocetak procitaj malo ono sti to je boboman dao.

Sretno

evo potrudicu se da to procitam pa cemo vidjeti daje li to ikakav rezultat

00

Re: pozdrav

a recite mi ovo kako doci do las vegasa na onaj finalni turnir postoje li na netu turniri koji vode do tamo?

00

Re: pozdrav

in b4 busto

tog istog trena nece dati nikakav rezultat...

gaston33 napisao:

a recite mi ovo kako doci do las vegasa na onaj finalni turnir postoje li na netu turniri koji vode do tamo?

ma naravno, pitaj mozda te netko i stejka lol  lol

Zadnji popravljao Andre_787 (17-12-2010 22:02:38)

00

Re: pozdrav

daj nemoj koristit te fraze stejka ovo ono pricaj normalno hehehhe

00