Tema: poker 770 isplata

Da li je neko vec isplacivo lovu sa Poker770 nakon sto je skupio dovoljno bodova za isplacivanje kroz promociju no deposit bonus.

Pitam jer me zanima da li nekog jos zajebavaju kao mene ,ja sam pokuso preko Moneybookersa ,napravio sam prvo uplatu od 30 $ sto je uvjet da mi isplate novce ,ali to nije bilo njima dovoljno i  sada mi stalno salju mailove za neke provjere ,prvo me pitaju da posaljem sliku sebe sa osobnom ,pa slika nedavnog racuna na moje ime na kojoj se vidi datum ,pa mi kazu da ce me zvat na mobitel ,i onda posalju mail da su me zvali i da su me nisu mogli dobit ,a vidim da me nisu zvali ,a dao sam im ispravan broj mobitela ,ne znam u cemu je vise problem ,sto tako dugovlace sa tom isplatom ,iskreno ne bih nikom preporucio da igra na njemu poslije mog iskustva ,skupljanje bodova je bio najmanji problem nakraju !

Ispada ko da isplacujem milijune, a ne 100 $  mad

00

Re: poker 770 isplata

Ja sam danas zatrazio isplatu 200$ na MB pa javim svoja  iskustva kada budem vise znao

00

Re: poker 770 isplata

Dobio sam jutros mail da im posaljem kopiju osobne i nekog racuna gdje se vidi adresa.
Nakon sto sam poslao u roku 15-ak minuta stize drugi mail da je sve OK i da me pokusavaju nazvati
ali nisu u mogucnosti i da provjerim broj.Broj sam uneo u formatu za zvanje iz Hrvatske pa sam im poslao mail da
biraju prvo 0038598xxxxxx i nazvali su u roku 10 minuta i kazu da je sada sve verificirano i da ce uplata biti tokom dana.

00

4

Re: poker 770 isplata

neznam to je kod mene trajalo cijelu vijecnost,tek sam prekjucer isplatio,da sam znao nebi ih ni vadio.
Trebali su mi hitno novci pa reko izvadit cu bit ce za 10 dana sigurno,na kraju proslo vise od dva tjedna
toliko o tome

00

Re: poker 770 isplata

nicpa napisao:

neznam to je kod mene trajalo cijelu vijecnost,tek sam prekjucer isplatio,da sam znao nebi ih ni vadio.
Trebali su mi hitno novci pa reko izvadit cu bit ce za 10 dana sigurno,na kraju proslo vise od dva tjedna
toliko o tome

kak si isplacivao ? na banku direkt ili ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

6

Re: poker 770 isplata

preko MB

00