Tema: Pomoc oko pomocnih programa

Meni bi trebala pomoc oko nabavke nekog besplatnog programa za SIT N GO.Meni  najvise odgovara  Holdem Indicator big_smile Mada uz njega treba i P3,ako zelite da koristi bazu...
E sad kolika je razlika izmedju HEM-a i Indicatora?
Najvjerovatnije bi napravio deposit na neku od njohovih partner soba da dobijem free licencu,ili ako neko ima,a vise ne koristi da mi da key big_smile
Inace oko nabavke ovih programa sam noob  big_smile  big_smile
Hvala!  smile

Poker is life!
00

Re: Pomoc oko pomocnih programa

hem je puno bolji od indicatora, po novom indicator ima hud, ali je hem ipak puno napredniji, neda mi se sad opisivat razlike ali uglavnom ja imam indicatora i ne koristim ga ima godina dana točno od kad imam hem.

ako te indicator privlači zbog onih pot ods/win ods diagrama vjeruj mi brzo će ti to bit rutina i nečeš to dugo koristiti.

Jedino kaj ima smisla IMO ako veliš da ćeš igrat sng je Tournament indicator, to ti je ko holdem ind. ali ovaj računa M za sve igraće te mislim kak u kojoj fazi igraju.....

Imaš one review-e od Marty smitha ili kak već pa malo progooglaj....

00

Re: Pomoc oko pomocnih programa

cgreen napisao:

hem je puno bolji od indicatora, po novom indicator ima hud, ali je hem ipak puno napredniji, neda mi se sad opisivat razlike ali uglavnom ja imam indicatora i ne koristim ga ima godina dana točno od kad imam hem.

ako te indicator privlači zbog onih pot ods/win ods diagrama vjeruj mi brzo će ti to bit rutina i nečeš to dugo koristiti.

Jedino kaj ima smisla IMO ako veliš da ćeš igrat sng je Tournament indicator, to ti je ko holdem ind. ali ovaj računa M za sve igraće te mislim kak u kojoj fazi igraju.....

Imaš one review-e od Marty smitha ili kak već pa malo progooglaj....

PM

Poker is life!
00