Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Rodman napisao:
xViP napisao:

cijeli BR za  poker  ti stoji na  MB- ne vidis  me  al upravo se  smijem,kaj svaki put  kad ides  igrat  shipnes  $ na  poker  i pusis  na  proviziji svaki put
DA

ti si lud ak si to radil, ili smo mi ludi ako ti to vjerujemo da si to radil  big_smile

big_smile  big_smile  lol  lol  big_smile  big_smile

00

402

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Rodman napisao:
xViP napisao:

cijeli BR za  poker  ti stoji na  MB- ne vidis  me  al upravo se  smijem,kaj svaki put  kad ides  igrat  shipnes  $ na  poker  i pusis  na  proviziji svaki put
DA

ti si lud ak si to radil, ili smo mi ludi ako ti to vjerujemo da si to radil  big_smile

U tom trenutku mi je bio cijeli BR na MBu nije mi se dalo obj da naravno da ne uplacujem svako malo.

00

403

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

odgovor se krije na pocetku teme IMO  wink

Zadnji popravljao Bebach (26-03-2011 15:44:17)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

30

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Jebote grom.............Evo ovo se meni dogodilo sad maloprije. Nisam nikad ovakve pizdarije radio kao sto tu pise. Poslat cu im sta traze i objasnit da nisam klosar pa cemo vidjet. Ako ne odblokiraju,imam na MB roll za NL25 pa cu se izvuc,al nije da ce mi bit drago ako mi uzmu roll s poker sobe.






Dear .....,

According to our logs, you have been involved in a chipdumping case with another player within our network. Therefore your account has been inactivated and is awaiting further investigation.



We need to hear your reasons for such strong violation of our rules!



Chipdumping is not acceptable in our poker room according to our rules:



8. Chipdumping (when a player deliberately loses hands to transfer money to a partner player) is considered illegal and Entraction Network reserves the right to freeze all accounts involved in chipdumping and also to confiscate funds held in such accounts.





In order for us to identify you, please send us the following documents:



1) A copy of all Credit Cards, both front and back (if used at our site)



2) A copy of a valid identification document (passport, driver’s license)



3) A copy of any utility bill (bank statement, electricity, insurance) with your name and address on it.





Please send your scanned documents to our support e-mail address. It is also possible for you to take a picture of your documents using your cell phone/camera providing that the picture is sent as a JPEG.



We assure that your personal data and documents will not be transferred to third parties.



Please notice that all information which is sent has to be clearly readable and in color, otherwise we will need to re-request the verification documents.



Also please be informed that we can only proceed with this matter after we have verified both involved accounts.








Best Regards,

Poker Security Department

Entraction Network

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

To je mozda zbog 2-3 light 5b shovea na tiltu s Kx,Ax od prosli tjedan hahaha

00

407

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

RufMichAn666 napisao:

Entraction Network

lol



sretno s tim debilima hmm

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

4ladX napisao:
RufMichAn666 napisao:

Entraction Network

lol



sretno s tim debilima hmm

Koja je 4ladx approved mreža?  smile

00

409

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sve osim entractiona i everesta.

00

410

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

A lijepo sam ti reko da mi posaljes player transferom.

10

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

obrnuta psihologija!
GL both
big_smile

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Evo mail od entractiona,aktivirali su mi racun.


Dear ....,

Thank you for cooperation and complying with our request for your documents.

Please note that your account has been used for dumping chips to other account "yaebenyu". We would like to know if you have any connection to this player.

Your account has been activated now. We recommend you to change your password immediately and scan your computer with anivirus software.





Best Regards,

Poker Security Department

Entraction Network



ALI to je kurac. Odem u cashier i vidim 57centi...................................
Registriran sam preko jednog drugog affiliatea na entraction i provalili su im u bazu igraca NAVODNO.
Imam support clana od tog affilaite sitea na skypeu i kaze da su petorici-sestorici igraca koji su imali isti password na affilaite siteu i na entractionu, hakirali account i uzeli pare s racuna. Siguran je kao 99% da ce uspjet vratiti pare jer su cashouti blokirani svima.
To se dogodilo danas ili sinoc.
To mi je sve taj affilaite clan rekao,ali smrdi mi sve po redu. Sta ako je taj affilaite site organizirao takvo neko sranje i hakirao accounte koji su regani preko tog sajta i chipdumpao pare.
I evo sad gledam tog igraca kojeg spominju da sam mu slao pare,uopce ga nemam u HEM-u.
Igram samo zato da mi netko na kraju hakira account....

I da,ako cete stavljat komentare,nemojte me uopce usporedjivat s bilo kakvim bustanjem ili slicnim sranjima jer imam grafove koji dokazuju suprotno,ako ste zeljni mogu vam pokazat graf iako sam napisao da necu tako skoro stavljat graf.

Ako mi uzmu pare morat cu ponovno kopat kroz NL25 jer sva sreca imam na MB 500usd,ali bit ce steta jer sam taman planirao prec na NL100 pocetkom mjeseca. Jebo ih bog.............

00

413

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

70% rakebacka FTW

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

roba59 napisao:

70% rakebacka FTW

Ovaj komentar ti ne treba jer ja nisam RB kurvica,a i opcenito je bezobziran.

00

415

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Pa kaj niste ti i xViP igrali na sajtu s 70% rakebacka preko istog affiliate-a?

Njemu blokirali MB, tebi hakirali account.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

koji je to affiliate da ih izbjegavam...

00

417

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

60% I moj blocked acc nema nikakve veze s RB niti siteom.
I nezz zasto to spominjes tako posprdnim tonom.
Ovo sto se dogodilo RMA moze se dogoditi i tvojem forumu. A nezz koliko bi lijepo bilo onda da se mi tebi rugamo.
A i sad odjenom mozes napisat postotak RBa.   hmm

Zadnji popravljao xViP (29-03-2011 18:04:04)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

roba59 napisao:

Pa kaj niste ti i xViP igrali na sajtu s 70% rakebacka preko istog affiliate-a?

Njemu blokirali MB, tebi hakirali account.

Nije toliko bilo. Problem je u tome sto sam imao isti password na affiliate sajtu i na entractionu. Uopce nije jebeni problem u affiliate sajtu jer ima tisuce registriranih ljudi vec godinama. Mislis da pokerpro bazu za RB ne moze netko hakirati?

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

iamlegend napisao:

koji je to affiliate da ih izbjegavam...

Ne moras ih izbjegavati ako su bolji od pokerpro ponude. Samo promijeni password za affiliate site i poker sobu.

00

420

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Ja ne kužim kaj ti pričaš...

10

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

To se moze dogodit svakom affiliete siteu, ne kuzim uopce roba sta zelis reci da je pokerpro baza super zasticena? I taj affiliate sigurno ima vise igraca nego pokerpro, ako se prica o tom siteu o kojem mislim

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

roba59 napisao:

Ja ne kužim kaj ti pričaš...

Pa,na tom affiliate sajtu ima baza podataka za igrace koji primaju RB kao sto na svakoj stranici koja nudi dealove postoje baze o registriranim korisnicima. Takve sajtove se MOZE hakirati,pokerpro NIJE pod pentagon zastitom da se ne moze provaliti. NEMA smisla da se izrugujes i budes posprdan jer se to moze i tvom sajtu dogoditi ako netko u tome vidi zaradu i ima interesa za to.

00

423

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Ja mislim da su vas shustlali i zato je bilo to podrugivanje.

Super ako dobijete lovu natrag, ali ja mislim da nećete.

00

424

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sad ni ja ne kuzim o cem ti pricas....

kakve veze ima account na affilliate siteu (ako uopce treba napravi acc, za pokepro ni ne treba) sa accountom na poker sobi?

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

roba59 napisao:

Ja mislim da su vas shustlali i zato je bilo to podrugivanje.

Super ako dobijete lovu natrag, ali ja mislim da nećete.


al glupo je da ne dobiju nazad lovu, ako nisu ništa krivi... bar po meni

00