Tema: Get rich or go to bauštela (x2)

Pozdrav ljudovi. Imamo po 20 god,studenti smo i zivimo u zagrebu. Znamo se iz srednje skole dok smo jos pod odmorima igrali cash game odnosno "milodar game" s blindovima 0.5/0.5 kn smile

Nije uobicajeno da 2 osobe otvaraju 1 projekt,ali mi smo se odlucili za to jer imamo skoro iste poker ciljeve i smatramo da cemo ovim nacinom imati vecu motivaciju za ostvarivanje ciljeva. Radi se o tome da cemo u narednih par mjeseci pokusati ostvariti malo ozbiljniji volume i vidjeti ima li kruha od pokera ili cemo biti osudjeni na lopatu i mjesalicu big_smile

Do sada smo igrali poker rekreativno,nismo ostvarivali znacajan volume,ali sada smo odlucili to promijeniti. Zelimo pareee,šuške,lovuu što prije,nema vise zajebancije,grindat cemo pod svim mogucim uvjetima bez obzira jesmo prethodni session popusili pola rolla pa smo u kurcu,bez obzira jel nam je netko vani potrgao ruke pa moramo zicat nekog da stisce po misu umjesto nas i tako to...izlike znaci ne postoje.

Na kraju svakog mjeseca cemo stavit grafove,a tokom mjeseca cemo slat hendove. Ako vam postavimo pitanje molimo vas da fino odgovorite inace cemo unajmit rusku mafiju da vas izreseta kad zaradimo $$$  tongue




Evo kratki opis o nama:

RufMichAn666
U 2.mj 2010. vidio da mi je od startnog kapitala s pokerstrategya ostalo cak 14centi!!!+bodovi na ftp-u. Pomislio sam koji je ovo k,sirotinja bozja,nemam para na netu,nemam u novcaniku za deposit,ali imam bodove barem. I tako sam poslije citanja nekih poker knjiga igrao sng turnire za bodove,dobio upad na daily dolar turnir,osvojio 4usd i poceo igrat 2NL samo FR s ponekim izletom na 6max.
Trenutno igram na entraction networku i to samo 6max,a level na kojem igram je NL20(eur). Roll 800 eura.
Cilj: odgulit min 50k hendova mjesecno kroz 2011.god,donosit dobre odluke bez obzira na + ili -,
do jeseni toliko napredovat da mogu zivjeti od pokera i poderat sve skripte za faks.




xViP
Par mjeseci nakon njegovog pocetka poceo sam i ja. Postavio mu par pitanja oko deposita i sl stvari. Uputio me na free 50$ za starse. Tako sam poceo igracuju svasta SnG, MTT, Cash. Izgubio sam svojih 50$ a onda sam zamolio robu da mi prebaci 40$ koje sam mu poslao na tekuci. Iako sam poceo s FR sva zarada je pocela dolazit nakon prelaska na 6max.
Trenutno (do kraja god) sam na starsu cistim bonuse. Do toga je doslo zbog downswinga na entractionu od 600€. No uskoro se planiram vratit i zgazit ih sve!! big_smile Roll je bjednih 250$  no nece zadugo takav ostat. U narednih par dana  me ceka oko 300$ bonusa a onda povratak na entraction i zajedno s RufMichAn666-om pokorit taj network. Necu vise nista pisat o sebi (mozda kasnije)  cool
Cilj: Igrati sto veci volume. Doci do nl 50 sto je prije moguce (There i can make good moniezz)
Kupiti neki auto do ljeta (jedino na sto cu potrosit pkr $$$). Skroman sam nema sta big_smile



To je to zasad.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (23-12-2010 04:32:04)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sretno,  i pomalo sa euforijom

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Ovo budem pratio, vjerujem da cete uspjeti jer obojica dosta znate i pametno pisete po forumu. Samo rad i volumen i profit je tu.
gl

ovo za dorucak rucak i veceru big_smile

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sretno decki,vidim nabrijani ste,nadam se da nece opasti zelja nakon bbova i slicno:)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

chillin napisao:

sretno,  i pomalo sa euforijom

+1

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

6

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Ako mislite ozbiljno igrati-grindati onda je 50k minimalno dozvoljeno mjesecno, inace se to tesko moze nazvati ozbiljnim mjesecom.. Sretno, i samo po Bankroll managmentu picite i bit ce sve supac.

Pitanje, hocete igrati skupa u istoj sobi?
Pitanje II kako stojite dnevno sa vremenom?

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

7

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

chillin napisao:

sretno,  i pomalo sa euforijom

Nie euforija. Motivacija je.

Andre_787 napisao:

Ovo budem pratio, vjerujem da cete uspjeti jer obojica dosta znate i pametno pisete po forumu. Samo rad i volumen i profit je tu.
gl

ovo za dorucak rucak i veceru big_smile

A ovo je ono sto trebam  cool

00

8

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

MasaKrisT napisao:

sretno decki,vidim nabrijani ste,nadam se da nece opasti zelja nakon bbova i slicno:)

http://img706.imageshack.us/img706/7816/mislis.png

Mislis?
Vjezbao sam za takve slucajeve ko sto se i vidi wink
EDIT: nl10

Zadnji popravljao xViP (23-12-2010 02:10:50)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Andre_787 napisao:

Ovo budem pratio, vjerujem da cete uspjeti jer obojica dosta znate i pametno pisete po forumu. Samo rad i volumen i profit je tu.
gl

ovo za dorucak rucak i veceru big_smile

Ovo je prejako

00

10

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

JabbaJinx napisao:
Andre_787 napisao:

Ovo budem pratio, vjerujem da cete uspjeti jer obojica dosta znate i pametno pisete po forumu. Samo rad i volumen i profit je tu.
gl

ovo za dorucak rucak i veceru big_smile

Ovo je prejako

Najezio sam se covjce  yikes

00

11

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sretno vam... Koliko stolova igrate i koliko h dnevno mislite grindat?

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:
JabbaJinx napisao:
Andre_787 napisao:

Ovo budem pratio, vjerujem da cete uspjeti jer obojica dosta znate i pametno pisete po forumu. Samo rad i volumen i profit je tu.
gl

ovo za dorucak rucak i veceru big_smile

Ovo je prejako

Najezio sam se covjce  yikes

Cemu si se ti najezio covjece,neki lik cita sa papira neke pizdarije.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Na ovo se ja jezim hahah

http://www.youtube.com/watch?v=IYW1NDaWmVA

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Andre_787 napisao:

JEBOTE ONOOOO

OČE KO BATINA ?! 

big_smile big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

croman19 napisao:

Na ovo se ja jezim hahah

http://www.youtube.com/watch?v=IYW1NDaWmVA

A Tiiiiii, ti...  jednostavno si prekul .  " šta ćeš "  tongue

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

fora video, otkud je to

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

chillin napisao:
croman19 napisao:

Na ovo se ja jezim hahah

http://www.youtube.com/watch?v=IYW1NDaWmVA

A Tiiiiii, ti...  jednostavno si prekul .  " šta ćeš "  tongue

Mora on.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Sretno!!
nadam se da se šalite da ćete igrat pod svaku cijenu. Ipak rađe nemojte kad ste pospani, ne da vam se i tralalalalala- pijani i ine stvari big_smile

Zadnji popravljao Rear_Admiral (23-12-2010 03:06:04)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

19

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

croman19 napisao:
xViP napisao:
JabbaJinx napisao:

Ovo je prejako

Najezio sam se covjce  yikes

Cemu si se ti najezio covjece,neki lik cita sa papira neke pizdarije.

Sry, nece se ponovit

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:
croman19 napisao:
xViP napisao:

Najezio sam se covjce  yikes

Cemu si se ti najezio covjece,neki lik cita sa papira neke pizdarije.


Sry, nece se ponovit

ahhahahahahhahahah

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Hvala svima na dobrim zeljama. smile

WTF napisao:

Pitanje, hocete igrati skupa u istoj sobi?
Pitanje II kako stojite dnevno sa vremenom?

Ne,ne. Zivimo na 2 razlicita kraja grada,svatko igra kod sebe doma.
Za vrijeme..meni ce ponekad faks stvarat probleme jer sam redovni student,pa cu nekim danima moci max dnevno odigrat 2k hendova,a xViP je izvanredni student pa mu faks ne predstavlja skoro nikakav problem.

Tilt napisao:

sretno vam... Koliko stolova igrate i koliko h dnevno mislite grindat?

Ja igram 6 stolova jer nemam bas velik ekran na laptopu,ne volim kad mi se stolovi preklapaju jako i najbolja koncentracija mi je na 6 stolova. Igrat cu  min 4 sata dnevno,a max 8 ovisno o tome koliko mi druge obaveze to dopustaju i ovisno o tome hocu li bit u zaostatku sa zamisljenim br hendova.
xViP je igrao max 12 stolova na entraction-u,a na starsima nekad igra i vise jer je lakse tamo.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (23-12-2010 04:07:11)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Rear_Admiral napisao:

Sretno!!
nadam se da se šalite da ćete igrat pod svaku cijenu. Ipak rađe nemojte kad ste pospani, ne da vam se i tralalalalala- pijani i ine stvari big_smile

Jedino ne cemo nadam se kad budemo pijani ili mrtvo umorni smile U svim ostalim slucajevima smo osudjeni na rad bez obzira jel nam se da ili ne smile

00

23

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

bit ce dobro ako ne morate sad cashoutat, to je najzajebanije.. I nemojte zapet na nl25, cim dodjete do 1k shot na nl50, 2-3BI dolje i opet nl25... Jednom ce procurit 10-ak BI plusa i onda ste na konju..

00

24

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Tilt napisao:

bit ce dobro ako ne morate sad cashoutat, to je najzajebanije.. I nemojte zapet na nl25, cim dodjete do 1k shot na nl50, 2-3BI dolje i opet nl25... Jednom ce procurit 10-ak BI plusa i onda ste na konju..

Moj covjek. To je upravo ono sto i ja govorim, treba probat. Agresivno, jedino tako se moze doci brze do zeljenih levela. A onda se igraj sa 1000BI za taj lvl.

Zadnji popravljao xViP (23-12-2010 04:40:10)

00

25

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Rear_Admiral napisao:

Sretno!!
nadam se da se šalite da ćete igrat pod svaku cijenu. Ipak rađe nemojte kad ste pospani, ne da vam se i tralalalalala- pijani i ine stvari big_smile

Nema spavanja. To je gubitak vremena  big_smile

@ ALL: Hvala!!  :card_heart

00