Tema: Pomoč oko deposita

Dakle imam Visa Electron i na njoj sam imao oko 450$.
To sam mislio depositati na starse ali nisam mogao jer oni traže deposit u eurima. Par puta sam pokušavao upisati npr 300 Euro deposit no nije uspjevalo. Tako da sam otišao na pbz stranicu i u mjenjačnicu. tamo sam svoje dolare pretvorio u eure i u tom trenutku mi je ostalo 328Eura na kartici.
Otišao sam na pokerstars deposit i stavio deposit od 328 eura, nije htjelo. Pa sam stavio 320, 315, 300, 250.. no nije mi htjelo depositati niti jedan put.
Sta da više napravim?? Molio bi pomoč šta brže

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Pomoč oko deposita

Jesi li radio neke transakcije prije starsa? 

I sta ti se javi kao greška?

00

Re: Pomoč oko deposita

pogledaj na svoju karticu koja joj je primarna valuta... meni na mojoj piše EUR (dakle euro)

kako bi mogao deposit raditi moras imati Eure na njoj ne dolare... (imao sam i ja dolare pa kada sam htio deposit raditi nisam mogao sve dok nisam converto u eure putem internet bankarstva)

zatim ides na PS i radis normali deposit via VIZA card, i upises sumu koju zelis, convert to usd (ako zelis) i to je to

nebi smio imati nikakvih problema...

pogledaj jeli ti account info ispunjen i to je to..

sretno za stolivima

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

4

Re: Pomoč oko deposita

E ovako, imam karticu u Dolarima, i odmah sam išao depositat na starse preko VISe.. no nisam mogao jer je tamo pisalo amount you wish to deposit in euro. A nigdje nije bilo da promjenim na Amount you wish to deposit in USD..
Tako da sam promjenio u mjenjačnici sve na Euro.. Očito zajebao se. Sad idem opet sve na USD promjeniti. Ali onda opet šta da napravim kad je tam opcija samo EUR
.

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Pomoč oko deposita

imas convert to usd kad pokusas deposit napraviti

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

6

Re: Pomoč oko deposita

miroror napisao:

imas convert to usd kad pokusas deposit napraviti

E to sam napravio i uspjelo mi je. Hvala ti smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Pomoč oko deposita

nema na čemu... sretno!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00