51

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

mi smo prosle godine platili toliko ako ne i vise, pokusaj nac direktno iz londona za nassau to ti je jeftinije al popunjeno je vjerojatno dosta unaprijed

00

52

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

croman19 napisao:

Ja sam gledao karte i nisam mogao naci nista ispod 1k dollara,jel ima sanse da se ista jeftinije nade?

Imaš Frankfurt-Massau povratna 7.1.-14.1. za 650€ http://www.airtickets24.com/hr/dreamflight/Results/ReviewFlight.aspx?cb=443884783
Zg-Frankfurt se vjerojatno može nać za stotinjak € povratna

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

croman19 napisao:

Ja sam gledao karte i nisam mogao naci nista ispod 1k dollara,jel ima sanse da se ista jeftinije nade?

ja sam svoju morao platiti 14k kuna jer nije više bili jeftinijih,a želio sam povezane letove s obzirom na vremenske neprilike , što da ti kažem  sad     Ako si našao za 1000 $, uzmi ,samo soba koju bi djelili košta inače preko 500 $ po danu (Atlantis Hotel,Coral Tower Guestroom) !!! big_smile

Zadnji popravljao KresimirS (01-01-2011 04:35:05)

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Dace napisao:

mi smo prosle godine platili toliko ako ne i vise, pokusaj nac direktno iz londona za nassau to ti je jeftinije al popunjeno je vjerojatno dosta unaprijed

Ti si bio u Cro-teamu na World cup-u?

00

55

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

ne, ja sam bio turist

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

dabac napisao:

Uzimam 1 udio, shipnuto 20$

sjelo,thx

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

T0NT0 napisao:

evo i ja sam poslao 20$ za jedan udjel.

sretno.

sjelo,thx

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

kolko je jos ostalo udjela?? i kolko bi ih trebao uzeti da idem s tobom na bahame??

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

malo me zbunjuje taj "hahaha". Ti to ozbiljno pitaš ili se samo šališ?   neutral

Zadnji popravljao KresimirS (02-01-2011 00:52:09)

00

60

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

lol pa hahaha mu je u potpisu...  smile

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Skužio sam ja da mu je to potpis, pa nisam baš toliko glup  big_smile  Daj molim te, još će ljudi stvarno misliti da sam glup i povući sve svoje udjele...  wink  Slobodno malo posumnjam kad se čovjek potpisuje sa "hahaha" da li je ozbiljan... wink

Zadnji popravljao KresimirS (02-01-2011 00:52:55)

00

62

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

kolko je ostalo jos?
Uzeo bi ja nesto

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

10

Zadnji popravljao KresimirS (02-01-2011 00:54:12)

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

ja sam poprilicno ozbiljan jer sam mislio ici ove godine na PCA igrat neki side event pa ako mogu dobit besplatan smjestaj opcija da uzmem postotak od tebe u zamjenu za smjestaj bi mi pasala...
Ajd napisi ak je ta opcija jos u opticaju pa bi uzeo kolko je ostalo.....

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Nitko se još nije javio da želi samnom na PCA tako da opcija još postoji, inače je ostalo još ukupno 10 udjela, pa ako želiš... smile

Zadnji popravljao KresimirS (02-01-2011 00:57:55)

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:
pero_zg napisao:

ja sam poprilicno ozbiljan jer sam mislio ici ove godine na PCA igrat neki side event pa ako mogu dobit besplatan smjestaj opcija da uzmem postotak od tebe u zamjenu za smjestaj bi mi pasala...
Ajd napisi ak je ta opcija jos u opticaju pa bi uzeo kolko je ostalo.....

Nitko se još nije javio da želi s menom na PCA tako da opcija još postoji, inače je ostalo još ukupno 10 udjela, pa ako želiš... smile

uzeo bi 1 udio,ali lova mi je jedino na FT-u.Imaš acc tamo ili da nađem neko rješenje tipa,ja nekom na tilt a onda on tebi na starse?

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Nema problema, ako imaš nekog frenda na Starsu neka prebaci na moj acc na Starsu, ja ti rezerviram odmah sada jedan udio.

Zadnji popravljao KresimirS (02-01-2011 00:59:09)

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:
pepy667 napisao:
KresimirS napisao:

Nitko se još nije javio da želi s menom na PCA tako da opcija još postoji, inače je ostalo još ukupno 10 udjela, pa ako želiš... smile

uzeo bi 1 udio,ali lova mi je jedino na FT-u.Imaš acc tamo ili da nađem neko rješenje tipa,ja nekom na tilt a onda on tebi na starse?

Nema problema, ako imaš nekog frenda na Starsu neka prebaci na moj acc na Starsu, ja ti rezerviram odmah sada jedan udio.

hvala,p okušat ću nać nekoga. Dostavim detalje na pm kad nađem.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

69

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Posalji na Turcin na tiltu, pa cu ja poslat kresimiru na ps, samo mi treba nick...

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Tilt napisao:

Turcin

ovaj isti ''pepy667'' sad ću poslat sa njega

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

71

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

ma mislim na koji nick ja moram poslat na ps..

00

72

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Tilt napisao:

ma mislim na koji nick ja moram poslat na ps..

piše ti u prvom postu ''KresimirS'''

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

stiglo,thx

Zadnji popravljao KresimirS (02-01-2011 00:59:55)

00

75

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

uzimam ja 1. posaljem danas/sutra tokom dana.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00