Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

sam, k'o siroče...

00

102

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

ma brzo ce ti 2 milijuna praviti drustvo..aj ti to tamo osvoji, pa da se svi proveselimo big_smile

00

103

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

wink sretno ! i javi nam se

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

104

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Koliko vidim, Krešimir je preživio prvi dan, ali kao shortie. Ima po službenom chipcountu 5800 chipova, što bude oko 4bb kad počne drugi dan. Znači, prvi level drugog dana bude "biti ili ne biti".

Sretno!

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Evo, vidim Max_VZ je pravi štreber i već je otkrio službenu stranicu sa rezultatatima   wink (http://www.pokerstarsblog.com/tournaments/pca/2011/main-event-8/chipcount.html).
Prvi dan je trajao sveukupno gotova 12 i 1/2 sati, od toga 10 levela po jedan sat čiste igre. U biti dobro je krenulo, igralo se dosta solidno, tako da sam na početku  3.levela imao oko 35-36k čipova (počelo se s 30k), znači bio sam dobar average. Onda sam u multiway-potu flopao set osmice, 10-ka jedina veća karta i rainbow. Svi do mene chekaju,ja raise, svi foldaju osim ženske u BB-u ( inače je UTG otvorio ovaj hand sa min bet-om, tip prijeme mene i ja u MP smo callali i BB je nadopunio, i kako sam se i potiho nadao flopao sam set ,flop je bio 10,6,8,rainbow). Na turnu blank,ali drugi tref. BB check, ja ponovno raise, a ženska reraise. Hm, dobro ja call-om, nije valjda imala 7-9 u blindu, više sam sumnjao da ima J-9 u trefu ( čisto moguće) i da sada ganja open-ended straight i flush-draw. Mislim si ja,dobro, možda mi dođe full i njoj boja i bit će super, ako ne dođe full na riveru, callam njezin bet,ako checka igrat ću check behind ili jedan value bet, ovisno o riveru. Dođe river, Qd, krasno... sad . I sada ženska razmišlja,i razmišlja, u potu oko 20k, od toga oko 8k mojih. I ženska ide all-in, oko 20k, a ja ispred sebe još imam oko 26-27k. Da li je promašila flush-draw pa me hoće izgurati iz pota,može biti, po mojoj igri je bilo očito da imam set ili u svojim kartama držim visoki par (QQ,JJ), ona ima straight pa se nada da ću callati njezin all-in. I danas još razmišljam i jednostavno ne znam,ali mislim da je bio čisti blef ne bi ona toliko dugo razmišljala. Sve u svemu, mislim si, imaš još 26-27k, blindovi su bili tek 100/200, ima još vremena, kat-tad će ti naljetiti i foldam ( u tom trenutku bih joj najradije razbio njušku... mad ). Bilo mi je jednostavno glupo nakon nepunih 3 sata riskirati turnir a nekako sam imao osječaj da ona ima taj j... straight ( istina,moguće je i da je u BB imala 10-10 ili 10-8), ali dobro,kaj sad. Ali nakon toga u punih sedam sati igre nisam dobivao nikakve handove, uglavnom 6high,8high,9high, nije bilo nikakvih spotova, ništa. Apsolutno mrtvilo. Jedino sam uspio tu i tamo malo steelati. U zadnja dva levela nisam više ni imao fold-equility, tako da sam očajno čekao barem nekakvi hand, ali ništa, opet tu i tamo sam uspio ukrasti blind-ove za osrednim kartama (molio sam boga da ne zovu...). Kaj se može, to je poker,ne vrijedi cviliti... Sve u svemu, sutra počinje drugi dan, ja sam eksremno short-stack, blindovi će biti 800/1600 ante 200, tako da sam u prva tri handa all-in, i najvjerojatnije neće dobro završiti. Ako neko ima vremena neka zapali svijeću pod Kamenitim vratima a vas ostale molim da u svoju večernju molitvu uključite dilera jer ste očito na njih jučer zaboravili wink .
Ispričavam se što nisam odmah napisao post po završetku prvog dana, ali bio sam previše umoran (bilo je 7:00 po našem vremenu ) i razočaran. Sorry kaj nisam uspio uči u lovu... sad

Zadnji popravljao KresimirS (09-01-2011 18:47:38)

00

106

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Jbga, nije još gotovo. Chip and chair please  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

btw, bilo je na početku dana 1A 647 igrača, ostalo nas je još 272 ( iako sebe zbog veličine soga stacka ne bih smio ubrajati  sad )
Danas se igra dan 1B,čuo sam da bi navodno trebalo danas biti oko 1000 igrača.

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

dfable napisao:

Jbga, nije još gotovo. Chip and chair please  smile

Istina.Čak sam u vrečicu spremio 5!! komada chipova  big_smile .  Btw., u zadnjem turniru za kvalifikaciju bio sam u jednom trenutku od 22 još zaostalih igrača zadnji, blindovi 500/1000 a ja sam imao oko 950 i dobijem UTG AA . Na kraju sam kao 7. ili 8. završio od nas 15 koji su se kvalificirali. Inače, koliko puta smo se već svi mi tako uspjeli izvuči u nekom turniru, ali puno puta i nismo. U svakom slučaju,biti će jako teško, ali nikad se ne zna... smile
Just pray...

Zadnji popravljao KresimirS (09-01-2011 19:02:18)

00

109

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:
dfable napisao:

Jbga, nije još gotovo. Chip and chair please  smile

Istina.Čak sam u vrečicu spremio 5!! komada chipova  big_smile .  Btw., u zadnjem turniru za kvalifikaciju bio sam u jednom trenutku od 22 još zaostalih igrača zadnji, blindovi 500/1000 a ja sam imao oko 950 i dobijem UTG AA . Na kraju sam kao 7. ili 8. završio od nas 15 koji su se kvalificirali. Inače, koliko puta smo se već svi mi tako uspjeli izvuči u nekom turniru, ali puno puta i nismo. U svakom slučaju,biti će jako teško, ali nikad se ne zna... smile
Just pray...

Don't worry, be happy... preživio si prvi dan, i to je nešto. Sutra što bude, bude. Pa akobaš i bude neki teški suckout, niko se ne bude bunio.

Pratio sam malo jučer blog o High Roller turniru, a usput i ME pa mi bilo odmah lakše dok sam vidio da nisi baš izletio među prvima.  wink  big_smile

00

110

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

gooo kresho

samo se moras uduplati koji put big_smile

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

dfable napisao:

Jbga, nije još gotovo. Chip and chair please  smile

+1

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

teich napisao:

gooo kresho

samo se moras uduplati koji put big_smile

da, "samo"  4x zaredom  sad  .
Problem je što dan 2 počinjem UTG  sad  sad  sad
Držite fige...

00

113

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

ma nemas beda, možeš ti to! stisni guzove i to je to

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

114

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:


Problem je što dan 2 počinjem UTG  sad  sad  sad
Držite fige...

Pa u čemu je bed, samo se iskradi danas i premjesti dealer button, mi balkanci smo poznati da cemo pokusat zajebat di god se moze, nisu oni navikli na to jer nikom nebi palo na pamet pa to iskoristi u svoju korist big_smile

im all in
00

115

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

drmarac napisao:
KresimirS napisao:


Problem je što dan 2 počinjem UTG  sad  sad  sad
Držite fige...

Pa u čemu je bed, samo se iskradi danas i premjesti dealer button, mi balkanci smo poznati da cemo pokusat zajebat di god se moze, nisu oni navikli na to jer nikom nebi palo na pamet pa to iskoristi u svoju korist big_smile

jesi ti to vec bio napravio,kad si bio 2. na ept-u?

00

116

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Ma mislim da je redraw za dan 2 (spajaju se preostali iz prva 2 dana), tak da ne možeš znati.

00

117

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:
teich napisao:

gooo kresho

samo se moras uduplati koji put big_smile

da, "samo"  4x zaredom  sad  .
Problem je što dan 2 počinjem UTG  sad  sad  sad
Držite fige...

kad zavrsi ovaj dan 1B radi se seat draw i ko zna di ces zavrsit i ko ce bit dealer

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

SRETNO ! ono s osmicama ne bih foldao al jbg kako i sam kažeš riskirat cijeli turnir..nije bilo potrbno big_smile

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Adži napisao:

kad zavrsi ovaj dan 1B radi se seat draw i ko zna di ces zavrsit i ko ce bit dealer

več su kao napravili redraw na slijepo,dobili smo jučer po završetku dana karticu sa novim brojem  stola i seata, ja sam seat 4, običaj je da je seat 1 na početku button  sad  .  A možda i stvarno dobim odmah neki hand...

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:
Adži napisao:

kad zavrsi ovaj dan 1B radi se seat draw i ko zna di ces zavrsit i ko ce bit dealer

več su kao napravili redraw na slijepo,dobili smo jučer po završetku dana karticu sa novim brojem  stola i seata, ja sam seat 4, običaj je da je seat 1 na početku button  sad  .  A možda i stvarno dobim odmah neki hand...

Ma ne brini se ti, pa neces valjda samo tako  otic. Vidjet ces, vec u prvom handu si troduplan. Ae, navijamo za tebe, to znaš. wink

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

naravno,nema predaje... bez brige  cool

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Mauricije napisao:

SRETNO ! ono s osmicama ne bih foldao al jbg kako i sam kažeš riskirat cijeli turnir..nije bilo potrbno big_smile

Hvala ! Ma da je bio bilo koji sit'n'go ili MTT na netu ili neki manji live-turnir,zvao bih,pa šta bude da bude. Ali ovako, bilo mi je suludo zvati raise od 100 BB, a da ne držim nuts. Previše je bilo handova koji bi me tukli... A PCA nije svaki dan ili tjedan. Da je bilo kasnije, zvao bih valjda...

Zadnji popravljao KresimirS (10-01-2011 03:09:56)

00

123

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Evo sad sam pročitao sve, Puno sreče ti želim sutra wink Mora bit nešto smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Evo,sada baš vidim da sam najvjerojatnije odmah uz svu nesreću i BB jer je jedna stolica ispred mene očito ostala prazna. Jedino dobro ako tako ostane je što nas u početku bude samo sedam za stolom, iako mislim da će možda odmah prije početka razbiti neke stolove da popune ostale. Hmm,vidjet čemo, u svakom slučaju bit će zanimljivo, ako ne bude odmah u prvom handu gotovo. Nadam se da je netko otišao zapaliti svijeću  smile .
http://www.pokerstarsblog.com/pca/2011/2011-pca-main-event-day-2-seat-draw-077345.html#more
(Ja sam 55 / 4 ) Jedino dobro, ako dobim smeće na početku , mogu preživjeti blindove, samo ču morati onda dobiti jedan all-in više... wink

00

125

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Krešimirov stol za danas:

55 1 Daniel O'Brien USA PokerStars player 47,700
55 3 Philip Sousa Canada  PokerStars qualifier 57,800
55 4 Kresimir Stricak Croatia 40 FPP Mega-Path winner 5,800
55 6 Walter Bertiche Argentina  PokerStars qualifier 46,600
55 7 Daniel Weinman USA  PokerStars player 54,300
55 8 John Parker USA PokerStars player 65,900
55 9 Jamie Rosen USA PokerStars player 130,800

GL smile

00