Re: 1. deep table

call na riveru, al bi bilo bolje da si odigrao check na turnu, pa ti je laksce callati river

00

27

Re: 1. deep table

RufMichAn666 napisao:

Flop betaj vise npr 18 najmanje. Turn check. River call ako beta,value bet ako checkira/fold to raise.

+1

A sto se tice onog LOOOOOL nek nam on objasni, jbg nikad ne skodi znat kako fishevi razmisljaju...

00

28

Re: 1. deep table

tilt smiri hormone ,znam zasto sam napisao ono...imam svoje razloge,a ako imas nesto za reci uvijek mi mozes to u lice wink  kad me vec znas  :card_heart

00

29

Re: 1. deep table

ja smiren potpuno

00

30

Re: 1. deep table

mislim da je turn 'ez bet' ima jos dosta losijih ruku koje ce callat a onda je pravo pitanje dal jamat river ak ga cekira. sto se tice sizeing, po meni nema potrebe bombat neke velike betove jer se radi o 4b potu, lako se da zgurat stack ak se to zeli, manji dio rangea mu cine drawovi (ili to ne vrijedi za deep?) a i jeftiniji su mi blefovi

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

31

Re: 1. deep table

profy napisao:

znam zasto sam napisao ono...imam svoje razloge,

Forum inače služi za razmjenu mišljenja pa bi bilo u redu da kada nešto kažeš to i obrazložiš.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

32

Re: 1. deep table

ok..moje isprike,vjerovatno sam mu to trebao poslati na pm ..sry

00

33

Re: 1. deep table

Ma nema ljutnje, samo bi da obrazložiš onaj LOOOL.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

34

Re: 1. deep table

nema veze s rukom vec sa necim drugim...

00

35

Re: 1. deep table

jel moze meni netko objasniti zasto ja ovdje na 80% postanih handova vidim samo jednu kartu u ovom slucaju As ?

GOT THE JAKEYS ON! WOTEVA!
00

36

Re: 1. deep table

Tilt napisao:
RufMichAn666 napisao:

Flop betaj vise npr 18 najmanje. Turn check. River call ako beta,value bet ako checkira/fold to raise.

+1

A sto se tice onog LOOOOOL nek nam on objasni, jbg nikad ne skodi znat kako fishevi razmisljaju...

++

00

37

Re: 1. deep table

DonkRI napisao:
Tilt napisao:
RufMichAn666 napisao:

Flop betaj vise npr 18 najmanje. Turn check. River call ako beta,value bet ako checkira/fold to raise.

+1

A sto se tice onog LOOOOOL nek nam on objasni, jbg nikad ne skodi znat kako fishevi razmisljaju...

++

--

00

38

Re: 1. deep table

pay napisao:

jel moze meni netko objasniti zasto ja ovdje na 80% postanih handova vidim samo jednu kartu u ovom slucaju As ?

To ti je zbog Adblock Plus-a u Firefoxu
trebas ovo napraviti: desni klik na ABP u donjem desnom kutu
http://www.pohrani.com/f/3C/Wd/2IXSZ7Zs/adblock.png

assumption is the mother of all f ups

00

39

Re: 1. deep table

za ruku...kad sam već došao...:D

bet sizing je ok, nema potrebe betati pre jako u 3betanim potovima, možda je bolje checkirati turn i dobiti value na riveru, al ni ovako nije loše. As played moraš callat  wink

assumption is the mother of all f ups

00

Re: 1. deep table

dfable napisao:
profy napisao:

znam zasto sam napisao ono...imam svoje razloge,

Forum inače služi za razmjenu mišljenja pa bi bilo u redu da kada nešto kažeš to i obrazložiš.

++++++++



A turn chek je optimalan play ovde  smile .  Ne samo da kontrolaš pot i callas river bez muke, nego dobijas value i od blufova. Ili overvaluea njegovog Kx, kojeg ce u slucaju tvog beta svakako platit, a u slucaju tvog cheka valuebetat, tako da neces izgubit valuea tu.
Samo mozes dobit vise i izgubit manje.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

41

Re: 1. deep table

šta se ti profy preseravaš, obrazloži svoje mišljenje o handu inače ga nemoj postat i ne govori kakve limite netko igra jer to uopće nije relevantno u ovim topicu, čovjek je postao hand i trazi mišljenje, ako si već [  ] profy onda mu pomozi da odigre svoje aseve kako treba tako da mu objasniš što da napravi, a ako sam ne znaš , a to vidim jer igraš na siteu na kojem u slučaju profita većeg od 1k eura nemaš pravo na isplatu jer ga mutež i lopovi vode onda šuti i ne postaj. eod

00

42

Re: 1. deep table

Mirari napisao:

šta se ti profy preseravaš, obrazloži svoje mišljenje o handu inače ga nemoj postat i ne govori kakve limite netko igra jer to uopće nije relevantno u ovim topicu, čovjek je postao hand i trazi mišljenje, ako si već [  ] profy onda mu pomozi da odigre svoje aseve kako treba tako da mu objasniš što da napravi, a ako sam ne znaš , a to vidim jer igraš na siteu na kojem u slučaju profita većeg od 1k eura nemaš pravo na isplatu jer ga mutež i lopovi vode onda šuti i ne postaj. eod

neznam kako da qoutam samo zadnju rec,pa sam sve uzeo..s tim 1ke nisi u pravu,jer znam iz osobnog iskustva i iz iskustva frenda..a vec sam rekao u proslom postu da moj komentar nema veze s rukom vec necim drugim,iduci put malo bolje procitaj prije nego pocnes pisati gluposti...

00

43

Re: 1. deep table

pa nemaš šta postat nešto drugo u topicu vezan sa hand, ako imate privatnih problema riješavajte to na pm-u

00

Re: 1. deep table

nemojte nabijati postove tako da se raspravljate u temi ako to sto postate nije vezano za temu...

00

45

Re: 1. deep table

ok zadnji moj post ovdje....mirari vec sam se ispricao u postu i rekao da sam trebao to posalati na pm -pogledaj malo...evo jos jednom moja isprika,rounder imas pravo sry

00

Re: 1. deep table

Mirari napisao:

igraš na siteu na kojem u slučaju profita većeg od 1k eura nemaš pravo na isplatu jer ga mutež i lopovi vode onda šuti i ne postaj. eod

Šta, šta?

Jel ovo sitina?

00

47

Re: 1. deep table

salemetal napisao:
Mirari napisao:

igraš na siteu na kojem u slučaju profita većeg od 1k eura nemaš pravo na isplatu jer ga mutež i lopovi vode onda šuti i ne postaj. eod

Šta, šta?

Jel ovo sitina?

ne

00

48

Re: 1. deep table

Istina je da ne mozes cashoutat vise para nego sto si rejka napravio... Ili mozes malo vise, al te mogu izjebat ko malog majmuna.. Bio je na 2p2 thread gdje je covjek deposito par k, igro HU i digo dosta love, necu sad bubat, a napravio je malo rejka i sad mu pare stoje na acc... Nek 4ladx nadje to, svejedno on zna 2p2 napamet  big_smile

00

49

Re: 1. deep table

hahahahahaha kako jadno

00

50

Re: 1. deep table

Tilt napisao:

Istina je da ne mozes cashoutat vise para nego sto si rejka napravio... Ili mozes malo vise, al te mogu izjebat ko malog majmuna.. Bio je na 2p2 thread gdje je covjek deposito par k, igro HU i digo dosta love, necu sad bubat, a napravio je malo rejka i sad mu pare stoje na acc... Nek 4ladx nadje to, svejedno on zna 2p2 napamet  big_smile

cek zajebavate  me... pa sad  sam tamo dobar  dio rolla  stavio, ocete  rec  da  ga  necu moc  povuc?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00