Tema: pozz

Evo odlucio i ja da se registriram na ovaj forum iako sam htio cekat jos neko vrijeme s tim dok ne napravim depozit...
Dolazim iz Osijeka, 20 godina i trenutacno igram na pokerstarsu, od freerolova se skupio neki roll i trenutno sam na 50 $. Poker igram malo vise od godinu dana i za sada sam zadovoljan svojom igrom, ali bi ju htio poboljsati i zato sam se prijavio na ovaj forum. Trenutacno uz freerolove igram HU i polagano se gegam prema gore, toliko od mene za sada...

00

2

Re: pozz

dobrodošao.
Odakle iz os? I jel igras sta live po os? Di uopce ima?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

3

Re: pozz

Adži napisao:

dobrodošao.
Odakle iz os? I jel igras sta live po os? Di uopce ima?

Iz retfale, igrao sam live, uglavnom cash najvise do 1-2 kn blind, ali vec duze vrijeme vrijeme nisam igrao iako sam bio u plusu, bilo je prije srijedom i petkom u staroj dravi u josipovcu, a sad cujem da se trenutacno zna igrat u radicu, ali ne znam kojim danima iako vec neko vrijeme planiram otici tamo, a inace i nema bas negdje za igrat osim standardnih kucnih pokera.

00

Re: pozz

Dobrodošao!

00

5

Re: pozz

da, cuo sam i ja da u radicu ima cetvrtkom od 2-3 ujutro pa do neznam kad (nije potvrđeno jos)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

6

Re: pozz

u staroj dravi je bilo dobro dok sam isao jer je bilo puno kockara, placali bi puno samo da vide flop itd., ali onda je i tamo pocela dolazit sve ozbiljnija ekipica pa se jedno vrijeme nije ni igralo tak da ne znam jel jos igraju dok u radicu znam dio ekipe koja je isla...
Hvala roba na dobrodoslici i sve cestitke na ostvarenom uspjehu!

00

Re: pozz

welcome wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: pozz

dobro nam došao, i sretno

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

9

Re: pozz

lega dobrodosao

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00