Tema: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Primećujem da i na micro cash nivou na kom igram može da se nađe nemali broj igrača sa jednom, dve , tri zvezdice pa me zanima sledeće - postoji li korelacija između kvaliteta tih igrača i broja zvezdica jer bi u skladu sa tim donosio i odluke? Ako postoji ne bi se osećao isto kad me raisa neko ko ima silver status i neko bez statusa...i slično. Vaša zapažanja...

Zadnji popravljao Truman (05-01-2011 01:54:32)

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Koliko znam status mozes i sakriti tj. maknuti da se prikazuje tako da ti to nije bas relevantno

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

To meni samo govori da puno igra, nista vise, odluke donosim iskljucivo na osnovu hem statsa ili noteaova ako imam
npr pogledaj ovog lika, sada je supernova a jedan je od losijih regaova, jako los nit http://www.pokertableratings.com/stars- … ancarlito2
bolje provjeri na pokertableratings nego donosit zakljucke na osnovu vip statusa

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Andre_787 napisao:

To meni samo govori da puno igra, nista vise, odluke donosim iskljucivo na osnovu hem statsa ili noteaova ako imam

+1

Zadnji popravljao wannabePRO (05-01-2011 02:01:36)

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

na PTR-u sam gledao neke profesionalce sa pokerstars liste i neki su u minusu, neki u tek malom plusu tako da mi je bilo nelogično kako pro a ima tako loše rezultate pa sam posumnjao u relevantnost PTR-a.

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Andre_787 napisao:

To meni samo govori da puno igra, nista vise

+1

Jedino to možeš otkriti na osnovu VIP statusa.

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Truman napisao:

na PTR-u sam gledao neke profesionalce sa pokerstars liste i neki su u minusu, neki u tek malom plusu tako da mi je bilo nelogično kako pro a ima tako loše rezultate pa sam posumnjao u relevantnost PTR-a.

koga tocno?
kad smo vec kod profesionalaca, meni nije jasno kako je ovaj majstor postao team pro online?????????
http://www.pokertableratings.com/stars- … rfreddy83+

Please join me in welcoming six new members of Team PokerStars: Online

clarkkent89
El_Cañonero
innerpsy
sirfreddy83
Tzen1
WizardOfAhhs

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Ne secam se sad...isao sam da gledam koji su pro igraci on-line i nekog sam ukucao  u PTR. Aj pogledacu kad opet dobijem 10 pregleda na tom sajtu kog sam trazio..

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Svi statusi ispod platine nis ne znace i ne treba respektirati, cim ima veci status a da imam nj puno ruku provjerim na webu kakav je pa ga prema tome oznacim i dodam note..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

10

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Ne uspeva mi da nađem sad profesionalce koje sam video juče, al u međuvremenu nabasah na Gaela Monfilsa, taj momak bolje da što pre ostavi poker. lol

00

11

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Truman napisao:

Ne uspeva mi da nađem sad profesionalce koje sam video juče, al u međuvremenu nabasah na Gaela Monfilsa, taj momak bolje da što pre ostavi poker. lol

to je inače tenisač,lol

00

12

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Da, smesno mi je sto su ga stavili na listu samo zato sto je celebrity a decko ocito nema dve blage. smile

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Onu su tu samo da reklamiraju pokerstars, koda je bitno jel zna igrat il ne, nek se pojavi negdje u pokerstars majici, nek ide po eptovima i slicno i  to je to

00

14

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Truman napisao:

Da, smesno mi je sto su ga stavili na listu samo zato sto je celebrity a decko ocito nema dve blage. smile

Nije smješno. Običan marketing. Više će im novca i igrača donijeti poznato lice koje nije dobar igrač nego uspješan anonimni online pro.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

deco99 napisao:

Svi statusi ispod platine nis ne znace i ne treba respektirati, cim ima veci status a da imam nj puno ruku provjerim na webu kakav je pa ga prema tome oznacim i dodam note..

Nebi se s time slozio. Ima jako dobrih igraca koji ne grindaju for living nego im je to "hobi" a silver ili gold su.
Respektirat treba svakog dok te ne uvjeri drugacije, bez obzira na status  wink

I wtf jeova tema u "Naša Ponuda"...

00

16

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

cropoker500 napisao:

I wtf jeova tema u "Naša Ponuda"...

premjesteno u Ostala rasprava

cropoker500 napisao:
deco99 napisao:

Svi statusi ispod platine nis ne znace i ne treba respektirati, cim ima veci status a da imam nj puno ruku provjerim na webu kakav je pa ga prema tome oznacim i dodam note..

Nebi se s time slozio. Ima jako dobrih igraca koji ne grindaju for living nego im je to "hobi" a silver ili gold su.
Respektirat treba svakog dok te ne uvjeri drugacije, bez obzira na status  wink

On je tu mislio da ne treba dati respekta nekome tko ima "veliki" status samo zbog statusa. I upravo to što si ti rekao, da treba igrače selektirati po readovima, a ne po vip statusu.

00

17

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

roba59 napisao:
cropoker500 napisao:

I wtf jeova tema u "Naša Ponuda"...

premjesteno u Ostala rasprava

cropoker500 napisao:
deco99 napisao:

Svi statusi ispod platine nis ne znace i ne treba respektirati, cim ima veci status a da imam nj puno ruku provjerim na webu kakav je pa ga prema tome oznacim i dodam note..

Nebi se s time slozio. Ima jako dobrih igraca koji ne grindaju for living nego im je to "hobi" a silver ili gold su.
Respektirat treba svakog dok te ne uvjeri drugacije, bez obzira na status  wink

On je tu mislio da ne treba dati respekta nekome tko ima "veliki" status samo zbog statusa. I upravo to što si ti rekao, da treba igrače selektirati po readovima, a ne po vip statusu.

agree

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

18

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

Evo jednog supernova igraca koji je u velikom minusu: http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/keshleen

00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

rofl tip je winning ukupno.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

igram s njim svaki dan, nit, prije je bio na nl10 sad je move upao na nl5 big_smile

00

21

Re: Odnos VIP statusa i kvaliteta igrača na pokerstarsu

nisam siguran da razumem vase pokeraske skracenice smile
U svakom slucaju, evo me sad igram s 1c/2c big_smile

00