Tema: Roll projekt

Evo da vas pokusam upoznati sa svojim projektom, neki dan sam se registrirao na forum i na cashieru je bilo 50$. Od tada se stanje dosta promjenilo, roll je trenutacno na 90$ i imam 2 ticketa za sutrasnje turnire, jedan ticket je osvojen na daily festive freeroll-u gdje sam bio 8. i uzeo i 12-ak€, a drugi ticket je za sutrasnji Sunday Million($250K Guaranteed) koji sam osvojio preko satelita od 10 ljudi gdje samo prvi dobiva ticket. Sto se tice heads up-a trenutacno igram microse od 4 ljudi gdje prvi nosi 8$ za 2.10$ uloga. Projekt planiram tako da mislim na ovim limitima pametnom i strpljivom igrom sagraditi roll do nekih 200 -300$ i to onda povuci i uplatiti negdje i cistit bonuse. Igra mi se sastoji od maksimalno 4 stola HU odjednom i 2-3h sata dnevno jer nemam bas puno vremena jer neko mora i radit tongue . Svjestan da to bas i nije puno, ali ne zuri mi se nigdje. Eto toliko za sada od mene.

P.S. Trazio sam po forumu i nisam bas uspio skontati pa ako bi neko htio pomoci, kako da postam ovdje neki hand ako ne budem siguran jesam li dobro odigrao jer nemam nikakvih programa( HEM...)

Zadnji popravljao BGB (08-01-2011 19:28:29)

00