Tema: Holdem Indicator - win odds pot odds pitanje

Nabavio Holdem Indicator. big_smile Muči me jedna stvar, nadam se da ćete mi bit od pomoći. Zanima me kad želite callati nečiji bet ili raise, koliko vaši pot oddsi moraju bit veći od vaših win oddsa da bi call bio ispravan ili obrnuto ako ste namjestili kalkulator da prikazuje oddse u postotcima. Ovo se ne odnosi samo na drawing ruke, već i na ruke gdje sam mali favorit ili kad me pogodi flop (treći par, srednji par...) npr.   Matematički gledano, uvijek mogu zvati ako su mi pot oddsi veći od  win oddsa, tako bi trebalo bit. Ali kalkulator je too loooose, jako često mi pokazuje da mogu zvat velike uloge iako me flop jedva pogodio. lol Ne znam što da radim. sad  Sad pokušavam smanjit to za pola. Npr. ako su mi win oddsi 1.2:1  pot oddsi mi moraju biti najmanje 2.4:1 ili ako su mi win oddsi 44% pot oddsi mi moraju biti 22% ili manji.  Kako ste vi to riješili? Dajte mi neki savjet, please. big_smile

Zadnji popravljao IdiotFromNorthernEurope (09-01-2011 07:00:34)

Heads up Sit and Go igrač
00

2

Re: Holdem Indicator - win odds pot odds pitanje

Da bi koristio taj alat ispravno moraš znati neke stvari o holdemu, a kad ćeš ih znati, alat će ti postati bespotreban. Dakle, totalno je beskoristan. smile Pravac članci i podforum literatura i baci se na čitanje. Ne moze ti nikakav program reći je li call dobar ili loš, moze ti samo dati pot oddse koje bi trebao znati i sam na brzinu priblizno izračunati. Ovi winning oddsi i to su pizdarije i nemaju nikakvu primjenjivu funkciju.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Holdem Indicator - win odds pot odds pitanje

Holdem indicator je dobar program samo za apsolutne početnike i kao kalkulator nema nikakve primjene! bilo bi bolje da si nabavio tournament indicator (već kad si nabavljao indicator) i onda koristio njegove statse jer ih lijepo odvaja prema M zoni u kojoj se igrač nalazi. to je jedina dobra strana, ali Tournament indicatora, doduše, to se postiže u Holdem Manageru postavljanjem filtera na statse u HUDu.

Dakle, ne gledaj oddse koje ti daje indicator! Knjigu u ruke i videa pred oči, i uči!

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Holdem Indicator - win odds pot odds pitanje

gmiko valda nije dugo videl holdem, po novom ima hud kao i hem, tak da ako ne možeš kupit PT ili hem i ovo će poslužit.

Kaj se tiće ovog drugog to ti je dobro reko, a razlog je toga jer ti holdem računa sve outove, znači i over karte itd., kaj u praksi ak te netko prati kroz hand ćesto nije dosta ako pogodiš, npr vilan može imat odma dva para tak da ti over karte ništa ne znaće.

sa strane imaš ak se ne varam grafove za svaki hand i mogučnost  dal ga protivnik ima, al to je sve matematički, npr neki igrač preferira made handove dok ribetina cala overbetove s drawovima, tak da opet ak neznaš ništa o igračima....

Kak ti je kolega reko najbolje ti je što prije se ostavit tih sranja i počet sam razmišljat i radit na igri kako bi što prije počeo čitat tablu i protivnike, jer ovako ćeš igrat kao bot i to loš bot.

00

5

Re: Holdem Indicator - win odds pot odds pitanje

cgreen napisao:

gmiko valda nije dugo videl holdem, po novom ima hud kao i hem, tak da ako ne možeš kupit PT ili hem i ovo će poslužit.

Kaj se tiće ovog drugog to ti je dobro reko, a razlog je toga jer ti holdem računa sve outove, znači i over karte itd., kaj u praksi ak te netko prati kroz hand ćesto nije dosta ako pogodiš, npr vilan može imat odma dva para tak da ti over karte ništa ne znaće.

sa strane imaš ak se ne varam grafove za svaki hand i mogučnost  dal ga protivnik ima, al to je sve matematički, npr neki igrač preferira made handove dok ribetina cala overbetove s drawovima, tak da opet ak neznaš ništa o igračima....

Kak ti je kolega reko najbolje ti je što prije se ostavit tih sranja i počet sam razmišljat i radit na igri kako bi što prije počeo čitat tablu i protivnike, jer ovako ćeš igrat kao bot i to loš bot.

Hvala na ispravci, istina, proslo je x godina otkad sam ga isprobao, nije mi palo na pamet da su ga unaprijedili ali svejedno, sve što smo napisali još uvijek stoji.

Kako god, ti indicatori su glupost. Skill, HEM i poznavanje osnovne matematike su sve što trebaš.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Holdem Indicator - win odds pot odds pitanje

Hvala vam na odgovoru! smile Dao sam 89,95$ na beskorisno smeće. Odličan sam nick izabrao, baš sam idiot.  lol Ali vrag mi ne bi dao mira da ga nisam kupio. tongue Nema lagane zarade, morat ću se dobro namučit ako želim postat jak igrač Bacam se na čitanje i gledanje instructional videos. big_smile

Heads up Sit and Go igrač
00

7

Re: Holdem Indicator - win odds pot odds pitanje

IdiotFromNorthernEurope napisao:

Hvala vam na odgovoru! smile Dao sam 89,95$ na beskorisno smeće. Odličan sam nick izabrao, baš sam idiot.  lol Ali vrag mi ne bi dao mira da ga nisam kupio. tongue Nema lagane zarade, morat ću se dobro namučit ako želim postat jak igrač Bacam se na čitanje i gledanje instructional videos. big_smile

Neću ti reći sretno nego zeliš li uspjeti u pokeru, puno rada, učenja i igranja. Kad sve sjedne na mjesto, tih 90$ bit će sitnica. Kupi radije HEM i ako igraš na starsu/tiltu TableNinju. Kad pročitaš sve što imaš besplatno ovdje, počni polako igrati na najmanjim limitima i kako ćeš zarađivati uz adekvatan bankroll management lagano mvoe upaj. Sljedeći korak koji bi preporučio je članstvo na Cardrunnersu. Naravno prati forum, postaj handove i aktivno uči uz igranje i razmišljanje o odigranim handovima usred i nakon sessiona.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Holdem Indicator - win odds pot odds pitanje

gmiko, hvala ti na savjetu. poslušat ću ga. smile

Heads up Sit and Go igrač
00