Tema: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

31.1. zatvara se Bigbet poker (Merge Network). Kako sad moram povuci svu lovu (prvi put), dave me da im posaljem, osim standardnih kopija kartice i ID, utility bill ne starji od 3 mjeseca kojim bi dokazao svoje prebivaliste. Bank statement je jedan od primjera-ali koristim online bankarstvo. Ne placam nikakve rezije u kuci, niti imam pretplate ili nesto slicno. Sto im poslati?

Sto se tice moneybookersa (gdje bi trebala lova stici), nisam dobio od njih pismo da dokazem svoje prebivaliste koje su mi poslali, i sto je jos vaznije, nisam verificirao karticu jer na internet bankarstvu ne vidim nigdje da su mi uzeli onu svotu koju moram potvrditi, iako  pise da ju ukucam. U međuvremenu sam digao svu lovu sa kartice, da li je moguce da mi onda oni nisu uzeli nista?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

Objasni im da ne plačaš nikakve režije...

Moneybookers ti uzme, ali ti to vrati natrag kasnije.

00

Re: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

odi u banku, zatrazi promet racuna od zadnjih mjesec dana, zamoli tetu da ti lupi štambilj i da se potpiše na to.
to je meni bilo dovoljno za neteller

00

Re: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

roba59 napisao:

Objasni im da ne plačaš nikakve režije...

Moneybookers ti uzme, ali ti to vrati natrag kasnije.


Objasnio sam im 4 puta u 10ak dana i nije pomoglo.
Imam Visu debitnu karticu vezanu za 2 devizna racuna- USD i EUR.Zadnje transakcije sa moneybookersom su:

09.11.2010.    11.11.2010.    4627658780421558000 , MB*MONEYBOOKERS.COM MONEYB    11,81    isplata    
09.11.2010.    11.11.2010.    4627658780421558000 , MB*MONEYBOOKERS.COM LONDON    3,57         isplata

To se odnos i na USD dio racuna, dok mi moneybookers pokazuje 00,00 EUR!

također nije mi jasno kako sam kupovao stvari (cd keyeve i sl.) preko moneybookersa a nikad nisam imao acc tamo. Sve sam prije radio direktno preko kartice-uplate i isplate sa Tilta, Titana, cd keyevi za igre (koji su na kraju registrirani kao kupljeni preko moneybookersa)....

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

Tako je bilo i meni. Napravi sljedece:

Odi na verifikaciju putem kucne adrese. U roku par dana ces dobit pismom s PIN-om koji moras ukucati u svom moneybookers accountu. Obavezno sacuvaj taj papir iz pisma, fotkaj ga tako da se vidi cijeli i posalji im to kao dokaz prebivalista. Uzasno komplicirano i odvratno nelogicno, ali tako su meni rijesili identican problem.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

ajspingvin napisao:

koji su na kraju registrirani kao kupljeni preko moneybookersa

Valjda jer ti koji su ti prodavali koriste moneybookers za procesiranje kartice.

00

Re: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

ajspingvin napisao:

nisam dobio od njih pismo da dokazem svoje prebivaliste koje su mi poslali

boboman napisao:

Odi na verifikaciju putem kucne adrese. U roku par dana ces dobit pismom s PIN-om koji moras ukucati u svom moneybookers accountu

inače ja s njima još ratujem zbog povećanja limita, meni se čini da su retardirani, toliko nelogičnosti, sve im pošaljem, pa opet, pa odjedanput ne valja

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

boboman napisao:

Tako je bilo i meni. Napravi sljedece:

Odi na verifikaciju putem kucne adrese. U roku par dana ces dobit pismom s PIN-om koji moras ukucati u svom moneybookers accountu. Obavezno sacuvaj taj papir iz pisma, fotkaj ga tako da se vidi cijeli i posalji im to kao dokaz prebivalista. Uzasno komplicirano i odvratno nelogicno, ali tako su meni rijesili identican problem.

Ja sam davno odradio tu zajebanciju s pismom i ukucao kod.
Povecali su mi limit, a sad me opet drkaju da im dokazem prebivaliste...

A na drugom MBu mi pismo nikad nije stiglo kuci...

00

Re: Dokaz prebivalista + moneybookers problem

Sad vidim da sam u jos vecoj gabuli jer mi je acc otvoren u EUR (prisilno jer sam u EUR kupovao stvari i nisam obracao paznju na to) i sad ne mogu vise promjeniti u USD. Da li netko zna koliko i kako naplacaju proviziju za deposit/withdraw u USD?

Zadnji popravljao ajspingvin (10-01-2011 16:52:21)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00