Tema: limp ?

dali se isplati na nl2 limpati s srednje i kasne pozicije ofsuited conncetore i kako igrati s malim parovima limp  ili rejz jer ak rejzam a ne pogodim set sve me dobiva

00

Re: limp ?

LIMPATI nevalja nikada!

00

3

Re: limp ?

hendrixjimmi napisao:

LIMPATI nevalja nikada!

+1

00

4

Re: limp ?

jussbbb napisao:

dali se isplati na nl2 limpati s srednje i kasne pozicije ofsuited conncetore i kako igrati s malim parovima limp  ili rejz jer ak rejzam a ne pogodim set sve me dobiva

pogledaj si video...preflop igra za 6max...

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=609

00

Re: limp ?

hendrixjimmi napisao:

LIMPATI nevalja nikada!

ne treba generalizirat... manja je greška, puno manja, limpat na NL2 nego na NL50... štoviše neki igrači čak kažu da je limpanje nekih hendova profitabilno na NL2 (izvor 2+2, barem u 5 topica se priča baš o ovome) al to ti jedino na NL2 može bit oprošteno wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: limp ?

Open limp je katastrofa i vecinom obiljezje ribetine za stolom... limp behind je ok... imas neki manji pocket, mali sjutani konektor pa limpas iza nekog fisha za kojeg  znas da ionak nece foldat na raise a i ne folda na cbet.. ALI uvijek otvaraj hand sa rejzom jer jedino tak imas okolo folding equity pa mozes pobrati i blindove.

00

Re: limp ?

pa i pretpostavio sam da misli na limp behind pošto kaže iz srednje i kasne pozicije  pa sam pretpostavio da je bio limp prije njega... a isto ko i bebach mislim da open limpat ne bi trebo nikad...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

8

Re: limp ?

Pa i na nl50 nekad valja limpat behind... Jako rjetko, ali ipak nekad.. Recimo kad 2 shortera limpaju, a mi imamo mali pocket... Ako ih izoliramo pot je vec velik, a oni imaju malo behind..

00

Re: limp ?

mislio sma na limp behind jer mi se događalo da su ribe pratile rejz s bilo kojim Axo i ak bilo kaj okrene gubim ovak ak sam behind ak pogodim set super ak ne najčešče eazy fold

00