Re: U čemu griješim?

gmiko napisao:
RufMichAn666 napisao:

Uhh uhh uhh..hoces mozda,ali vpip pfr u hemu za taj cijeli session ti svejedno nece prelazit 20.

Ako je na svakom od 20 situacija takva da je na svakom 34/30 optimalno onda hoće.

Haha big_smile Jebo ga ja sad...uglavnom nemam ja nista protiv tvoje igre jer si winning pl,samo peglaj dalje,pozz

00

52

Re: U čemu griješim?

dfable napisao:

gmiko, ja kužim šta želiš reči, ali mislim da je problem u tome da je prošlo jaaaaako dugo vremena kada si počinjao igrati poker i da si zaboravio onaj osjećaj nesigurnosti, znojenje dlanova i lupanje srca kada dobiješ raise od fisha a držiš AKs, znaš da moraš 3betat za value jer je to ispravno ali te "strah". A taj "strah" je moguće pobijediti jedino igrom i stjecanjem rutine. A kako će tek 3betat A90 za value kada i sa AKs to teško radi. Ovo ne govorim napamet, imam dva frenda kojima konstantno pratim igru duže vrijeme i još uvijek kmeču kada trebaju 3betat, a da ne govorim kakve reakcije sam dobivao kada sam im prije par mjeseci objašnjavao da ne mogu callat 3bet sa AK oop.

Razumijem i slazem se, al izgleda da je jedino xViP shvatio moju poantu. Ostali su samo zakomplicirali.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: U čemu griješim?

Mogo bi se i ja malo uljučit u raspravu  smile

JabbaJinx napisao:

P.S. kako si uopce uspio imati 3bet iz EPa, sta limpas pa re-rejzas to ponekad?

Kao što je neko i napisao, EP sadrži tri mjesta tako da sam vjerojatno sa UTG+1 i UTG+2 3betao, nisam nikad limp pa 3bet.

Koliko sam shvatio iz ovih 50ak postova  smile  možda je najbolje rješenje malo uključit mozak dok igram. Mislim da sam razvio neku "automatiku" u igri, da igram po nekim svojim pravilima, koja očito nisu dobra. Često samo nadopunim sa SB na neke male povezane karte, flop naravno nikad ne pogodim. To ću izbacit. Malo više stealova sa CO i Btn. Obavjestim vas za nekih 10ak k hendova kako napredujem.

Zadnji popravljao krkinho (13-01-2011 00:23:05)

00