Tema: Tuđa lova na moneybookersu

Nakon dosta natezanja (ima o tome topic na poker transakcije) dosla mi je lova sa BigBet pokera koji se zatvara na moneybookers acc koji koristim prvi put. I tamo mi je nakon natezanja verificirana visa electron kartica tako da nemam problema. Sve do sad, ako se to moze nazvati problemom. Naime, dosla mi je isplata sa BBpokera u iznosu od 170 eura (moj bankroll), a nakon toga jos cca 3500 eura sa iste adrese. Prvo sam mislio da je neka muljaza ili zajebancija, kad koristim bookers danas prvi put, ali izgleda da nije jer sam probao povuci 500 eura nakarticu sto je izgleda uspjelo. E sad, da li je ta lova moja definitivno ili ju moram vratiti dok mi se jave, nisam upoznat sa online zakonima smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

prijavi supportu, po mogućnosti javi MUPu, vjerujem da će netko od policajaca preuzeti novce u vrlo kratkom roku...






WTF?!?!?!

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

a da budes tiho i uzivas u blagodatima

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

hahhaah uzmi lovu i btk

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

lord1911 napisao:

hahhaah uzmi lovu i btk


To je i cilj naravno, samo necu da me kazneno gone za to ili sl. Npr, kao turisticki vodic idem u Englesku i na granici me zaustave i odvedu u mracnu sobu big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

3500 € "viška" si dobio?  big_smile

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Big_Gambler napisao:

3500 € "viška" si dobio?  big_smile

da! A firma propada  big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

hahaha prvo trosi nesto sitno da vidis oce sta bit big_smile a kasnije idi kud srce pozeli smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

e sad ljepo zatvori ovu temu i plati svakom ko ju je vidio 50$ inače ćemo te prijaviti muriji, evo evo specijalci samo što ti nisu pozvonili na vrata  cool


salu na stranu... lijepo sad uzmi te pare i idi sve zdonkat na nl  $ 25/50 smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Znaci nitko od vas nije bio u toj situaciji? Mislim lako je ako fulas samo jedan znak u mailu i ode krivo?

Kako radim u financijama dok se banci ili pravnoj osobi to dogodi, a u mojoj firmi se to dogodilo nekoliko puta, duzan si vratiti cijeli iznos. U lipu.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

ajspingvin napisao:

Znaci nitko od vas nije bio u toj situaciji?

ooooo boy....  I WISH    lol   

daj briši temu da neko ne vidi sta ti je.i btk

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Mislim da ce MB skuzit svoju pogresku,ne dijele oni pare tek tako smile

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

dok oni ne skuze ti ih potroši . SIPMLE AS THAT  jbmu mater.    nisi ti kriv za to.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: Tuđa lova na moneybookersu

povukao novce ili ne moj savijet je da ne počeneš odmah trošit nek da pričekaš malo. Uvijek se možeš napravit glup i izmislit nešto kasnije, ako se bude to potraživalo. Mislim teško da će se to dogodit, i mislim da s moneybookerom nećeš imat problema, ali 20k kn nije malo i nikad neznaš što se može dogodit, i kakvih ima ljudi.

Zato malo stani na loptu, pošto misliš zadržat lovu, pošuti se i čekaj, ako ti se nitko ne bude oberatio sve 5, a ako bude onda se ponovno raspitaj kaj je pametno, a lovu ćeš imat ako ima načina da te netko natjera da ju vratiš.

Moraš bit pametan jer nisu to velike pare al opet nisu ni tak male, a sigurno nisu vrijedne da te netko zahebava, i da imaš neugodnosti.

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

cgreen napisao:

povukao novce ili ne moj savijet je da ne počeneš odmah trošit nek da pričekaš malo. Uvijek se možeš napravit glup i izmislit nešto kasnije, ako se bude to potraživalo. Mislim teško da će se to dogodit, i mislim da s moneybookerom nećeš imat problema, ali 20k kn nije malo i nikad neznaš što se može dogodit, i kakvih ima ljudi.

Zato malo stani na loptu, pošto misliš zadržat lovu, pošuti se i čekaj, ako ti se nitko ne bude oberatio sve 5, a ako bude onda se ponovno raspitaj kaj je pametno, a lovu ćeš imat ako ima načina da te netko natjera da ju vratiš.

Moraš bit pametan jer nisu to velike pare al opet nisu ni tak male, a sigurno nisu vrijedne da te netko zahebava, i da imaš neugodnosti.

Tak si i ja mislim. I mislim da nije problem u MBu nego Bigbetu jer su oba 2 transakcije od istog emaila.
Ode nekom bankroll na moj racun  lol  lol  lol  cool

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

hmmm pa njegove podatke (ime, adresa itd.) zna samo moneybookers, pa nece oni sad davati tvoje podatke nekom utjerivaču tamo što je krivo utipkao slovo...

digni sve pare, ali ih nemoj odmah potrošiti pa vidi šta bude...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

daj ne pricaj pizdarije sta ces cekat. Samo se moze desit pizdarija da ti uzmu pare na neki nacin.   Pa potrosi cim prije, za pocetak mozes meni prebacit nesto ako neznas kud sa njima.

they cent tač yu.  Potrosi i Mirna Bosna, pa najbolje da ces jos i odgovarat za njihovu pogresku.

Zadnji popravljao chillin (13-01-2011 00:45:20)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

kolko god ti mi savjetovali da uzmes lovu,razmisli barem na trenutak kako je sad tom koji je sjebo 3500eura zbog jedne krive znamenke(ali jbga kad neko izgubi drugi dobije zato uzmi lovu big_smile )

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

posalji meni..


ako te napadnu reci da nemas vise pare i da se meni obrate wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

chillin napisao:

daj ne pricaj pizdarije sta ces cekat. Samo se moze desit pizdarija da ti uzmu pare na neki nacin.   Pa potrosi cim prije, za pocetak mozes meni prebacit nesto ako neznas kud sa njima.

they cent tač yu.  Potrosi i Mirna Bosna, pa najbolje da ces jos i odgovarat za njihovu pogresku.


Maksimalno 500eura mogu uzet na karticu u jednom withdrawalu

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

500 po 500 3500

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

shipaj meni da ti to uduplam  cool

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

frajeru skini sve dole...i nekam deni na tilt il kam ve...btk

00

24

Re: Tuđa lova na moneybookersu

lord1911 napisao:

kolko god ti mi savjetovali da uzmes lovu,razmisli barem na trenutak kako je sad tom koji je sjebo 3500eura zbog jedne krive znamenke(ali jbga kad neko izgubi drugi dobije zato uzmi lovu big_smile )

Kako je kome? Bigbetu? Jebe ti se za njih...

00

25

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Rexonja napisao:

hmmm pa njegove podatke (ime, adresa itd.) zna samo moneybookers, pa nece oni sad davati tvoje podatke nekom utjerivaču tamo što je krivo utipkao slovo...

digni sve pare, ali ih nemoj odmah potrošiti pa vidi šta bude...

Ima i site na kojem se rego, ako je firma propala ne znači da su ljudi u njoj pomrli, te kompovi izgorjeli itd.

Ti možeš za redom povuć u komadima po 500, ako te je strah da ti ih ne uzmu povuci na karticu.

Kaj se tiće ovog šta ćeš čekat, dok ti se dogode sranja neće se oni javljat na telefon i sl.

Gle ja bi isto zadržo pare, ne velim da nebi, al nemožeš ništa izgubit ako se malo smiriš. Možda moneybooker ima pravilo kod krivog slanja para da ne vraća i u tom slučaju boli te kita, ne može ti nitko ništa ovi neće ni pokušavat ako i skuže grešku.
Al velim, povuci pare i strpi se malo neće nikud pobjeć.

00