Re: Tuđa lova na moneybookersu

free bankroll by Bigbet.

toliko opcija ti je otvoreno sad..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Jebote ono prije par dana sam isplaćivao svoj skoro cijeli roll(oko cca 3500 €) sa BigBet pokera na moneybookers i nije mi sjelo na račun, i tek sad vidim da si ti ovo tu stavio... daj ajde ako bi mogao da se čujemo preko skypa ili msna da to rješimo, naravno dobit ćeš malu proviziju  wink  lol

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Zdrpi i briši!!! Na neku hit destinaciju (Karibi Bahami Vegas) promjeni ime ,napravi operaciju ...i taman nemas vise kesa...jos ce ti i falit big_smile

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

perozelina napisao:

Evo ti donekle normalan savjet- odaberi 2-3 poker sobe na svaku ulati po 1 k eura i cekaj 6 mjeseci tak. Ukoliko ti zaprijete sudskom tužbom vratiš novac a ukoliko ne smatraj da si dobio jackpot i uživaj. Nemoj odmah iči to trošit a pogotovo ukoliko znaš da nemožeš toliki iznos vratiti.
Vjerujem da ukoliko je to greška od Big beta da će ti ostati novci , ukoliko je pogrješio MB sistem e onda bi oni mogli tužiti i 99 % dobiti parnicu. Samo pametno i lagano  smile

nije do mb-a 100%, a i da je kakva parnica...sta zbog 3,5k € ce oni ic i brukat se okolo po sudnicama??
vise ce para izgubit od lose reklame nego tih 3,5k€

pare su tvoje, ako te muci griznja savjest daj dio u dobrotvorne svrhe i gg

00

55

Re: Tuđa lova na moneybookersu

ne znam zakaj mu svi predlazu da povuce pare s mb-a ko da mu bigbet moze sjest na racun i uzet pare. ostavis pare da miruju, ak te budu trazili vratis, ak ne - uzivaj smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Koliko treba moneybookersu da preseli lovu na karticu?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

57

Re: Tuđa lova na moneybookersu

3-5 dana

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Ma kakva sudska tužba? Ko će ga tužit? MB nema veze s tim. Site mu je isplatio krivo i to je samo njihov problem, sumnjam i da MB može stornirat tu transakciju tj. gotovo sam siguran. Jedino te ovi sa site-a mogu kontaktirat i reć da je došlo do pogreške i da im vratiš lovu što nekak sumnjam da će se dogodit. A što se tiče tužbe, kakva tužba? Pa ne djeluje taj site na području RH.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Ja isto mislm da je najpametnije da te pare negde depositiras ( 2-3 mesta) čisto da ne budu na MB...a takodje se slazem da MB tu nece moci nista ako je do poker stranice greska, tj.krivo uplatili.

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

chillin napisao:

free bankroll by Bigbet.

Jel to preko pokerproa?  big_smile

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

niveaformen napisao:

Jel to preko pokerproa?  big_smile

haha bilo bi jebeno da Ppro daje 3.5K eura free bankroll big_smile

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

I jos ne treba da se čisti bonus, instant je  big_smile  Jedini problem sto si mozda interpol nakačiš na ledja, ali ko mari za to kad je free bankroll u pitanju  cool

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Samo za informaciju dovoljan je jedan mail da nekom blokiraju MB account... Malo krivo si skužio, ne da uplati nazad na Big Bet nego da upalti na druge poker sobe tak da ovi više nikako nemogu do novaca jer MB će blokirat račun na prvi znak neke greške pa ti poslje dokazuj što i kako je bilo...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Moneybookers terms and conditions, procisceno:

10. Receiving Funds

10.2. Receipt of payments to your Account does not necessarily mean that these transactions cannot be reversed. Moneybookers reserves the right to reverse a payment in case the payer or the payer’s bank or payment service provider has charged back or otherwise reversed (or is reasonably likely to charge back or otherwise reverse) an upload or other payment which was used to fund the payment to you.

10.4. You can request a payment from someone by using the Request Money service within your Account. You must only use this service for undisputed amounts that a person owes you and that are due for payment in full. You may not use this service more than once for the same payment you request. This service may not be used as a debt collection or enforcement tool. If the person that owes you the payment asks you not to use Moneybookers’ Request Money service to request payment from them, you must comply with this request regardless of the merits of your claim. When using this service you must ensure that you have the right to contact the person you are claiming from. You are strictly prohibited from requesting money from someone that

    * does not owe you the amount requested;
    * would be ineligible to open a Moneybookers Account (for example minors); or
    * have not given or have withdrawn their consent to receive a request for payment via the Request Money service;

and we shall have the right to claim any damages or losses arising out of your breach of this prohibition.

Zadnji popravljao ajspingvin (13-01-2011 15:24:06)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

-b3k's- napisao:

Ma kakva sudska tužba? Ko će ga tužit? MB nema veze s tim. Site mu je isplatio krivo i to je samo njihov problem, sumnjam i da MB može stornirat tu transakciju tj. gotovo sam siguran.

Si sad siguran ?  wink

club  heart  diamond  spade
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

haha wink sad sam već 50% manje siguran wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

eto kad jednom smrkne,drugom svane.Ja sam prekjuce dosao sa praznika i nasao na deviznom da je uplaceno sa njega 350€ na betfair,odmah otisao u banku sad se kao nekakva istraga vodi:(

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

samo ti čekaj. Kad vec ne zelis pare, mislin posalji im mail da si dobia pare koje nisu tvoje i onda ce ti uzet ne brini.

Do sada ja mislim da bi 200 puta vec deposita na bilo koji site. Ovako ako ti skuze uzet ce ti, ako skuze a bude kasno nemogu ti nista.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Ja bi vec bio na starsu, 1$/2$ all inn!!!

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

uplati sve na najveci coin flip sng koji mozes nac, ako zduplas, imas srece i nece te nitko trazit lovu natrag, ako ne jbg  lol  big_smile

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

hahahah zvuci ko zajebancija..
ja bih sve maknuo prvo sa MB.
zatim se dogovorio sa nekim ljudima sa foruma da si namjerno medusobno krivo izvrse isplatu  sa stranice na MB npr 200$ i odma nek taj koji je krivo poslao javi ljudima sa MB da vidimo kako ce rijesit i sta ce mu rec.ako mu kazu da nemre ne mogu nista ti si uzmi i daj ljudima nes jer su ti pomogli

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

72

Re: Tuđa lova na moneybookersu

A cuj, po meni je mozda i namjerno, mozda se kuca cisti, i tak si skida u biti neke poreze ili kaj pa daje ekipi vise, ko zna kakva pravila vrijede az te kuce.

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Pa da si skida poreze , zar ne bi lakse nekako na neki svoj MB  prebacili nego na tudji?! Nema logike to.

00

74

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Draqon napisao:

A cuj, po meni je mozda i namjerno, mozda se kuca cisti, i tak si skida u biti neke poreze ili kaj pa daje ekipi vise, ko zna kakva pravila vrijede az te kuce.

LOL

00

Re: Tuđa lova na moneybookersu

Ako je istina to sto govoris, odma sve skini sa neta ako imas dovoljan limit. Nitko ti nista ne moze. Ovo je hrvatska, a to je internet. Kad su jednom pare kod tebe sve je tvoje...

00