Tema: Zalagaonica

Razmišljamo o otvaranju trgovine u obliku zalagaonice, di bi se moge kupovati prodavati i davati u zajam polovne stvari.
Sta mislite, biste kupovali u takvom dućanu?
Bi vam bilo bitno gdje se nalazi?
Ste culi za tako nesto?
Svaki komentar i kritika su dobrodosli...
Hvala

00

2

Re: Zalagaonica

back once again  big_smile

00

Re: Zalagaonica

Mislim da tak nešto ima u Zagrebu pored Smart shopa (onog starog).

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Zalagaonica

u varaždinu također mislim da ima, preko inine benge u bronxu. Nisam siguran jel to točno to al mislim da sam jednom pročitao na tabli "zalagaonica".

Da naletim na nešto kupio bi, zakaj ne, mislim da bi trebalo bit dobrih stvari, ljudi su često primorani vrijedne stvari dat đabe. E sad problem je kolki postotak uzima zalagaonica, al kaj uđeš pa vidiš.

Nekak mi ne djeluje to profitabilno za naše krajeve, ako i je zvuči riskantno jer ti si taj koji zadnji ima robu, još kakvi su zakoni kod nas.... Također mislim da trebaš bit podosta svestran, makar danas internet radi čuda kaj se tiće informacija, al opet nije to sam tak.

Prepoznat falsifikate, kužit se u svu tehniku, imat ljude u raznim branžama (tipa zlatar) koje možeš tražit savijet/mišljenje itd.

Uglavnom sretno ak budeš išo u realizaciju ideje.

Zadnji popravljao cgreen (14-01-2011 17:45:02)

00

Re: Zalagaonica

dario, kad vec otvaras live trgovinu obavezno otvori i affiliate na ebayu smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Zalagaonica

Ma bit ce i na netu samo za tebe bobo big_smile
Ajmo komentara jos, zahvaljujem svim odgovorima...
Ako netko kaze nesto ekstra zanimljivo prebacim mu pare na net hahahaha big_smile

00

7

Re: Zalagaonica

Možda bi zalogajnica bila bolja hmm

00

8

Re: Zalagaonica

moraš imati dosta prometa ai imati ljude koje vole kupovati smeče kao npr Amerikanci

A i sad je recesija ne znam dali če Biznis ići super.

Ne znam kako je kod nas ali u Americi ako nesto založiš moras držati u skladištu mjesec dana jer policija pregledava ako je nesto od toga ukradeno. Tako da prvi mjesec nema zarade.

Moraš se kretati u tim krugovi prodaje starog da znas koliko sta vrijedi dali je kopija, itd pa ono ako ne znas sta radis gubiš pare.

Sviđa mi se zamisao ali mislim da za naše područje nije baš neka ideja ... mda mozda bude znam da u Osijeku imas di otkupljuju stare knjige i dolaze ljudi ko ludi toliko da su prestali otkupljivati sad samo prodaju.

Suprer serija o toj temi ti je:
PAWN STARS
http://www.history.com/shows/pawn-stars

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00