Tema: Moj prvi osvojeni satelit

Prije nekoliko dana sam postavio par pocetnickih pitanja, u međuvremenu se malo posvetio učenju holdema i danas sam uspio osvojiti satelit za FTOPS Event #7 Dosta sam toga shvatio o igri ali fali mi jos puno prakse, u svakom slucaju STRPLJENE mi je donjelo pobjedu i malo srece naravno.

http://img79.imageshack.us/img79/2016/20091017011720.th.png

http://img79.imageshack.us/img79/5379/20091017011813.th.png

00

Re: Moj prvi osvojeni satelit

Čestitam. Svaka čast. Sad ima da osvojiš i FTOPS.

00

3

Re: Moj prvi osvojeni satelit

bravo

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Moj prvi osvojeni satelit

puno uspjeha!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Moj prvi osvojeni satelit

FTOPS event br. 7 je rebuy event, predlazem ti da se ispises sa tog turnira i probas sa tih 100$ napraviti bankroll(naravno ovisi o tome koliki ti je banroll, ako imas veliki bankroll onda igraj al sumljam posto si rekao da si pocetnik). Na rebuy eventima ljudi vise riskiraju nego inace i samo naprave rebuy kad izgube a ako i ti nemas tu mogucnost velika je sansa da ces kad tad naletit na nekog kome ce se posrecit(ili odmah imati jaci hand od tvojeg) i ti si out. To se meni jednom dogodilo, isto kao i ti sam preko satelita osvojio upad u 50$ rebuy turnir( a imao na racunu 80$) i sa AA naletio na KK, obadvoje all in preflop, njemu pao K i ja sam out.

00

Re: Moj prvi osvojeni satelit

sebo-fiume napisao:

FTOPS event br. 7 je rebuy event, predlazem ti da se ispises sa tog turnira i probas sa tih 100$ napraviti bankroll(naravno ovisi o tome koliki ti je banroll, ako imas veliki bankroll onda igraj al sumljam posto si rekao da si pocetnik). Na rebuy eventima ljudi vise riskiraju nego inace i samo naprave rebuy kad izgube a ako i ti nemas tu mogucnost velika je sansa da ces kad tad naletit na nekog kome ce se posrecit(ili odmah imati jaci hand od tvojeg) i ti si out. To se meni jednom dogodilo, isto kao i ti sam preko satelita osvojio upad u 50$ rebuy turnir( a imao na racunu 80$) i sa AA naletio na KK, obadvoje all in preflop, njemu pao K i ja sam out.

Ima nešto u tome. Ak se tak može i ja ti savjetujem da uzmes $$.

00