Tema: Tražim admina za pokerpro homegame

Tražim nekog tko bi slagao turnire i rotirao igrače u homegame-u.

Mislim da je najbolji način za rotiranje igrača u homegame-u da se izbace igrači koji nisu igrali zadnji turnir i daje se prilika novim igračima koji su pod pending. Ako imate drugi prijedlog recite...

00

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

Ja sam zainteresiran jer imam masu slobodnog vremena dok trazim posao a i ovakvo neko iskustvo mi nebi skodilo. Koji su sve detalji i obaveze Admina, moze i na PM ako je secret

Zadnji popravljao JabbaJinx (20-01-2011 02:17:09)

00

3

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

Javljam se na duznost

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

mislim da nema smisla izbaciti igrača čim propusti neki turnir - moja bi preporuka bila da se radi bar jedan turnir tjedno i tko propusti dva uzastopce taj ispada ili primjerice tko ne odigra 3 od 5 taj ispada...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

Nije izbacivanje kazna, već način reguliranja. Kad se igrač "izbaci", pošalje natrag zahtjev i idemo dalje... Sljedeći put on dolazi na red.

PS: stavio sam adžija za admina... sorry Jabba, ali ipak je on u PokerPro Teamu i vjerujem da će biti objektivan.

00

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

Poslao sam mail pokerstarsu i dobio neki auto response u kojem piše da će se moći limit max igrača povečati. Kad homegame nebude u beta fazi.

00

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

Zašto su samo turniri kriterij? Jučer je nas par bilo na cashu. Doduše, punili smo rake bezveze, ali smo aktivni i igramo  big_smile

00

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

Nek se napravi lista cash igrača i njih nećemo dirati. Ovo će biti samo privremeno dok stars ne odobri povečanje broja igrača.

00

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

ma ok je i da se mijenjamo, svaki jedan turnir i dobro.....

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

roba mogao bi neke shotoutove napravit kaj kazete na to ??

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

11

Re: Tražim admina za pokerpro homegame

A gledaj, ja preferiram cash, tako da ono, ako će te se fokusirati samo na turnire mene možeš maknuti odmah. S druge strane, ako trebaš još nekog admina, nije baš da me svi znaju, ali sam na PS-u svaki dan, cijeli dan kako imam pristup računalu i na poslu i doma.

00