Tema: Poker tracker za Pokerstarse

Ugl imam problem sa trackerom znaci prije sam igrao na ipokeru tocnije poker770 sve je normalno trackalo i sad dodjem na starse pokrenem tracker ukljucim starse otvorim stolove stisnem begin import handove i da pocne hudat no nista
Jednom su mi se samo za stolovima pojavili statsi no trackao je 2 handa i prestao nakon toga trackat i nikako da ga namjestim da mi normalno tracka na starsima dok na ipokeru radi :S
Moze li mi netko dobre volje pomoc preko skypea ili da probam reinstalat tracker hocu li dobit sta time ?
Da li je netko imao slicnih problema ??
Hvala

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker tracker za Pokerstarse

tak je i meni bilo neki dan kad sam igro na starsima, pretpostavaljm da trebaš updejtat tracker pa će bit ok... meni se nije dalo radit updejt jer ne igram više tamo pa ne znam dal će radit, al probaj pa javi... wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Poker tracker za Pokerstarse

da nemam updejtan budem probao kasnije pa ti javim smile nadam se da ce funkc. smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker tracker za Pokerstarse

updejtao ga no sad mi pise da mi pokerstars nije konfiguriran da mi hand history sprema na hard :S a meni isto pise gdje treba spremat u optionsima u starsima tamo u instant hand history i u poker trackeru je isto :S no nece mi spremat :S ima ko kakve prijedloge savjete hvala

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker tracker za Pokerstarse

2011/01/28 09:39:53: PokerStars: Importing observed hands from table 'Mitidika X'
2011/01/28 09:39:53: PokerStars: Hand observed but not imported (#56696157553) from Mitidika X
2011/01/28 09:39:53: PokerStars: Hand observed but not imported (#56696166651) from Mitidika X
2011/01/28 09:39:53: PokerStars: Warning: Encountered cancelled hand history. (Hand #56696196866)


ovo  mi se desava cak se pojavi znak od trackera na stolu ali ne tracka :S

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Poker tracker za Pokerstarse

bump moze netko pomoc ???
isao sam i na njihov forum slijedio upute jucer sam ceprkao 6sati i nisam uspio sredit danas 3 sata uzaludnog truda nista nece i nece da ga j******
ak ne uspijem ga namjestit ima li barem zainteresiranih da kupimo  po pola znaci 35$ svaki za Holdem Manager

Zadnji popravljao BugsBunnyD (28-01-2011 17:24:54)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

7

Re: Poker tracker za Pokerstarse

Ajd na skype.

00