Tema: Poker Tracker 3 Contributed Rake Stat

Znam da većina foruma koristi HEM, ali eto ipak ću postavit pitanje u nadi da netko zna riješenje.

Igram na Entractionu i PT3 mi krivo pokazuje rake zato jer je na Entractionu Contributed method a PT3 pokazuje dealt pa me zanima jel ima neki custom stat koji će pokazat contributed rake i da provjereno radi dobro na Entractionu? Tražio sam po netu i jedino što sam našo je neki custom rake/rakeback stat za nove metode obračuna na Full Tiltu no ti statovi se trebaju modificirat za Entraction i navodno opet ima nekih problema.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

2

Re: Poker Tracker 3 Contributed Rake Stat

Logiraj se na goplay. Odi na cashier -> statistics. Zatrazi password.
Upisi username i pass. Udes u bazu i tamo ti pise tocno koliko si rakea napravio.
Zasigurno najtocnija metoda.

00

Re: Poker Tracker 3 Contributed Rake Stat

xViP napisao:

Logiraj se na goplay. Odi na cashier -> statistics. Zatrazi password.
Upisi username i pass. Udes u bazu i tamo ti pise tocno koliko si rakea napravio.
Zasigurno najtocnija metoda.

ma znam wink tak i radim

al ono, mislio sam da možda postoji neki stat za contributed

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

4

Re: Poker Tracker 3 Contributed Rake Stat

A zasto ti to treba?

00

5

Re: Poker Tracker 3 Contributed Rake Stat

pogledaj tu http://www.pokertracker.com/repository/
ako imas kupljen pt3 mailaj whiteridera ili kraadu pa ce ti slozit custom za importat.

00

Re: Poker Tracker 3 Contributed Rake Stat

xViP napisao:

A zasto ti to treba?

da si mogu složit u u trackeru: rake / rakeback / graf sa rakebackom i ostale pizdarije koje su eto tek tako šminka niš drugo... wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00