Tema: hu - gdje početi?

Evo igrao sam do sada na PokerStarsu HU nl50, roll mi je trenutno oko 1500$ kojih planiram prebaciti na neki drugi site.
Igram 6 stolova protiv bilokoga, ali vidim da na starsu ima dosta regova koji mixaju nl50-nl200. Također punim ogroman rake, a dobivam nazad jako malo (platinum sam).
Pa sad, zelim nastaviti igrati 6 stolova, ali tesko da koji site osim PS i FTP-a ima na kojem mogu igrati 6 stolova nl50 istovremeno pa mogu 750-750 na 2 sitea da uvijek imam akcije... Kako god, šta preporučujete?

Da još nadodam, mislim igrati malo više idućih mjesec dana pa mi lovljenje racerakeova i ostalih gluposti nebi bio problem.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: hu - gdje početi?

Bini, knez i matej ti igraju HU na NoiqPokeru (+ još nekoliko sajtova)...

00

Re: hu - gdje početi?

ipoker, tilt?

00

Re: hu - gdje početi?

roba59 napisao:

Bini, knez i matej ti igraju HU na NoiqPokeru (+ još nekoliko sajtova)...

jel se smiju znati nickovi?

00

Re: hu - gdje početi?

Pitaj njih...

00

6

Re: hu - gdje početi?

moj nick na noiq je dypwhuer11.

Sto se tice siteova za HU, sumnjam da bas puno regova na nl50 zeli igrati 6 table regmatcheve. Koliko sam ja cuo mislim da su na tiltu najvise voljni igrati. Na siteovima tipa noiq, ipoker sumnjam da ces naci tako nesto. S druge strane party je super za to zbog KotH sistema gdje ako zelis imat stolove moras se borit za njih jer kad sitoutas nekom te izbaci sa stola, ali taj sistem vrijedi od nl400 nadalje tek..

00

Re: hu - gdje početi?

knez kakvo je stanje sa rakeom na partyu i noiq, dal "guta" previše naspram starsa i tilta, i dal je uopce isplativo igrat nl 50 i plo 50 hu? Imaš li kakav rakeback tamo

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00