Tema: Porez (carina) na promo materijal

Dobio sam neki promo materijal izvana (karte, kape i sl.) i sad mi žena na carini kaže da ja kao fizička osoba ne mogu primiti promo materijal nego da moram platiti carinu i da to ide na procjenu ili da donesem račun. Ima netko ideju kako je to najbolje napraviti?

Hvala

00

Re: Porez (carina) na promo materijal

Možeš im reći da ne želiš robu i nek je pošalju natrag ili da ti oni procjene kolko je sve vrijedno i da ćeš platiti porez.

00

Re: Porez (carina) na promo materijal

meni su iz bwina poslali karte i kapu, i zove me gospodja s carine i veli oko 300kn.....reko shipaj to natrag.... roll

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Porez (carina) na promo materijal

da, to znam, mislio sam da ima neka "caka" da platim što manje, tipa da dostaavim neki račun ili sl., ok, onda ću platiti carinu. Hvala

00

Re: Porez (carina) na promo materijal

Ja sam nedavno narucivao nesto iz full tilt shopa i zvali su me s carine da samo za neke proizvode moram poslati racune ili otprilike vrijednost proizvoda. Na netu sam nasao SLICNE proizvode i isprintao stranicu gdje se vidi slika i cijena i to im poslao.
Naravno da sam nasao one najjeftinije i na kraju mi nisu ni naplatili carinu. Npr. za onaj mali poker set sam nasao neki jeftini poker set na ebayu i poslao im to. Ili za kapu, nasao neku najobicniju jednobojnu kapu za par $...

00

Re: Porez (carina) na promo materijal

blaženi ebay... wink

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00