Tema: igra na 15,6 "

Pitanje je kako najpreglednije složiti stolove na laptopu sa ekranom od 15,6"? Znači koje alate i kombinacije alata koristiti i kako ih podesiti, da bi se igralo na 10 i više stolova, a da ne oslijepim nakon mjesec dana i da mogu pratiti igru max koliko je to moguće?
Ja kada složim 4 stola na PS jedva vidim veličinu stake-a?

00

2

Re: igra na 15,6 "

stackas stolove i gg

00

Re: igra na 15,6 "

imaš dvije opcije :
Stacked : jedan stol iza drugog (ovo je ok samo na sobama koje zaustavljaju akciju tj. ne iskače novi stol dok ne klikneš ) na ps u mozes
Cascade : Ovo možeš koristit gotovo svugdje - u principu vidiš uvijek vrh od svakog stola ili dno

Na tak malom ekranu mislim da tile nemožeš više od 6 stolova a i to je dosta nepregledno. Moja preporuka ti je cascade .

club  heart  diamond  spade
00

Re: igra na 15,6 "

karik napisao:

Pitanje je kako najpreglednije složiti stolove na laptopu sa ekranom od 15,6"? Znači koje alate i kombinacije alata koristiti i kako ih podesiti, da bi se igralo na 10 i više stolova, a da ne oslijepim nakon mjesec dana i da mogu pratiti igru max koliko je to moguće?
Ja kada složim 4 stola na PS jedva vidim veličinu stake-a?

Ako igraš na PS ili Tiltu stackaj stolove i onda s Table Ninjom ih miči lijevo-desno-dolje-dolje desno po potrebi (čitaj, kad je akcija) smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (01-02-2011 21:05:53)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

5

Re: igra na 15,6 "

stacked + tableninja

00

6

Re: igra na 15,6 "

sick 21sec 4 odgovora  smile

00

Re: igra na 15,6 "

haahahahaah 3 posta u 8 sekundi  lol  lol

club  heart  diamond  spade
00

Re: igra na 15,6 "

Tilt napisao:

sick 21sec 4 odgovora  smile

citas mi misli
lol  lol  lol  lol  lol

club  heart  diamond  spade
00

9

Re: igra na 15,6 "

iAcesHigh napisao:
karik napisao:

Pitanje je kako najpreglednije složiti stolove na laptopu sa ekranom od 15,6"? Znači koje alate i kombinacije alata koristiti i kako ih podesiti, da bi se igralo na 10 i više stolova, a da ne oslijepim nakon mjesec dana i da mogu pratiti igru max koliko je to moguće?
Ja kada složim 4 stola na PS jedva vidim veličinu stake-a?

Ako igraš na PS ili Tiltu stackaj stolove i onda s Table Ninjom ih miči lijevo-desno-dolje-dolje desno po potrebi (čitaj, kad je akcija) smile

zahvaljujem na brzim odgovorima smile

ova opcija sa micanjem stolova mi se čini najbolja,mada ne kužim kako ih mogu bacati posvuda kada  ako želim vidljiv stol mogu staviti samo dva na desktop.

00

10

Re: igra na 15,6 "

pa 2 su ti dosta.. Lijevo stackas stolove, a desno izbacujes stol s akcijom s ninjom

00

Re: igra na 15,6 "

Ne znam, ja mislim da ak igraš na starsima da bi mogo potrpat barem 8 stolova tile, ja sam na 19" monitoru igro 12 tile... naravno uz mali overlapping,stolovi su ful mali, ali u svakom trenutku vidiš svoje karte i board i smanji font u HUD-u, isprva će ti se činit pretrpano i komplicirano, ali naviknut ćeš se...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

12

Re: igra na 15,6 "

pa 2 su ti dosta.. Lijevo stackas stolove, a desno izbacujes stol s akcijom s ninjom

aha,krivo sam ga razumio...ja sam ga skužio da se vrte po 4 stola

Ne znam, ja mislim da ak igraš na starsima da bi mogo potrpat barem 8 stolova tile, ja sam na 19" monitoru igro 12 tile... naravno uz mali overlapping,stolovi su ful mali, ali u svakom trenutku vidiš svoje karte i board i smanji font u HUD-u, isprva će ti se činit pretrpano i komplicirano, ali naviknut ćeš se...

da, na ps sam. Smanjio sam HUD i nije mi on problem,nego toliko je sitno da veličinu stakea ne vidim ( 0,6,8...sve mi je isto big_smile )
Inače, dobrog sam vida smile

00

13

Re: igra na 15,6 "

ja igram na laptopu...
tile 4 komada i stackaj ostale ispod.

00

14

Re: igra na 15,6 "

4ladX napisao:

ja igram na laptopu...
tile 4 komada i stackaj ostale ispod.

+1 ovo i ja radim s mali overlapingom, jer kad je stackano sve iza jednog jednostavno igram ko na traci i osjecam se blesavo - ovak znam odma di su mi fishevi kad iskoci stol jer mozak lakse uhvati... s tim da jos znam napravit 3 reda po 2 stackana al je malo kompliciranije i manje korišteno big_smile

Zadnji popravljao Bebach (01-02-2011 23:20:46)

00

Re: igra na 15,6 "

perozelina napisao:
Tilt napisao:

sick 21sec 4 odgovora  smile

citas mi misli
lol  lol  lol  lol  lol

:card_heart  :card_heart

00