Tema: HTC

Ako neko s foruma ima HTC Desire HD ili nest drugo njihovo, kakvi su vam dojmivi na ekran (staklo)?
Zanima me jel se lako izgrebe ili je kvalitetnije (npr. nesto kao iphone)?

00

Re: HTC

Ja imam dezire Z, u malo vise od mjesec dana ekran je ko nov a nije da ga bas pazim!

00

Re: HTC

Meni buraz ima Desire HD već par mjeseci i uređaj je ko nov, doduše on ga uvijek drži u onoj futroli sta se dobije s mobom kad ide negdje, ali je zadovoljan s njim. Ne možeš fulat sa HTC-om wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: HTC

A baterija, čuo sam da je s tim veliki problem jer kratko izdrže?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: HTC

Frend ima obicni Desire i nema nikakvih problema sa grebanjem ekrana ili slicno. A sto se tice baterija - to je totalno losa situacija sa svim iOS/Android based uredjajima. Meni je baterija maksimalno trajala 3 dana i to kad nisam koristio ni WiFi ni BT ni 3G ni nista osim poruka i poziva. Inace traje dan-dan i pol kada se normalno koristi (surfanje, email, igre, gps i takve pizdarije).

Uglavnom imas widget kojim palis i gasis 3g signal i ako to koristis ko normalan covjek onda ti baterija izdrzi 40-50% duze.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: HTC

ja koristim tatoo, i ekran i andriod su zakon, ali baterija je stvarno koma... ali svakako +++++ za HTC... wink

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

7

Re: HTC

Iman HTC Legend i prezadovoljan sam.

00

Re: HTC

ja imam HTC wildfire vec oko pola godine.. Ko nov je a baterija traje po 3 dana minimum.. I jos mi je stalno spojen na ruter preko wirelessa.. Kupio sam futrolu odmah sa njim i to je to..

00

Re: HTC

Koji god mob malo jači da uzmete imat ćete "slabiju bateriju", ista je stvar i ko dok kupiš auto od 500KS, nemoš očekivat da će malo trošit wink Zato lijepo svaku noć dok idete spavat prikopčajte mob na punjač i mirni ste wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: HTC

Thx na odgovorima. Uzeo sam HD i zasad sam prezadovoljan.

00

Re: HTC

Yup, Desire HD je uz Galaxy S vjerojatno i najbolji android telefon.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: HTC

cak ga stavljam ispred Galaxy S  najmanje zbog samog HTC Sense UI-a tongue

00

Re: HTC

Imate one folije za 50kn, predobre su, zaljepe se na ekran, uopce se ne vidi

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00