Tema: 6max swingovi

pitanje za 6max grindere:

Kolko BI su vam swingovi unutar sessiona?

Uzmimo ja igram duge sessione 6h i više, 6 do 10 stolova. Skoro svaki put imam swingove tipa 10BI dole pa 15 gore i sl...., nije li to malo puno?

Znači koko su vaši u prosjeku po sessionu?

00

Re: 6max swingovi

mislim da to dosta ovisi i o stilu i ulasku u session, ali do 10BI je mislim normalno za ovo kaj si ti reko...

ako igraš 19/17 normalno da ćeš imat manje swingove nego sa lagtardanjem, a meni je silčno ko i tebi, samo što ja igram dosta kraće sessione i do 6 stolova ali ako uzmemo u komadu to tak negdje je

00

Re: 6max swingovi

ok tx, inače igram malo iznad 20/x ali opet zavisi kolko stolova itd..

glavno da je to u normali kak veliš.

00

4

Re: 6max swingovi

30-40bi max swingovi za mene

superturbos ftw

00

5

Re: 6max swingovi

previse ti je to, mislim ako mozes izdrzat sve super, al probaj smanjivat variancu, vise foldat kad mislis da nisi dobar i tako.. Meni su na 18 stolova znali bit 10-15bi, al na 6-10 stolova je to dosta...

00

Re: 6max swingovi

Tilt napisao:

previse ti je to, mislim ako mozes izdrzat sve super, al probaj smanjivat variancu, vise foldat kad mislis da nisi dobar i tako.. Meni su na 18 stolova znali bit 10-15bi, al na 6-10 stolova je to dosta...


Kucam u drvo al uspio sam smanjit na nekih 5 BI, dobro dva sessiona ništ ne govore ali puno više pazim na to kaj si reko i izgleda da će bit bolje.

00