Tema: izbor

eto sugestija, da zakljucamo proslu nam 2010. u stilu sa zekom pekom da bi mogli na forumu organizirat neki izbor na nekoj godisnjoj razini u vise kategorija (pa mozda to postane neki pokerpro obicaj)
ja sam to ovako zamislio prvo da se objave kategorije i nominirani (naravno birali bi medu ljudima sa foruma ne neke zigmunde i sl.) te se odradi glasovanje..a pobjednika nagradite nekim profilom u nekom "hall of fame"  kutku gdje cemo vjecno prisjecati najvecih
kategorije bi bile npr.: 1.pokerpro igrac godine (npr nominirani Roba,Bini,Knez,Dace......itd)
                                       2.pokerpro post godine (npr.gdje ribaaa pise o "uspjesnima" i manje "uspjesnima" ili gmiko o 3betanju npr...)
                                       3.pokerpro ruka godine (neki sexy ace high callovi 400bb deep i sl. blefovi,setupi i natkupi)
                                       4.pokerpro igrac koji najgore runna (tu svako pise zasto bas on, pa se glasa jer kad god sa nekim pricam uvjek mi kaze kako on najgore runna na svijetu, pa da ne bi bilo zabune tko to runna najgore mi glasamo, pa da se zna)
                                       5.pokerpro klaun godine ( to su uglavnom ljudi koji zauzimaju medijski prostor pokerom a to ne zasluzuju)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: izbor

Već sam razmišljao o tome, ali problem je što jako puno posla treba da se sve to organizira, filtrira i napravi.. Kod nekih stvari je lako (tipa igrač godine), ali recimo kod posta godine ili ruka godine treba jako puno posla i vremena...

Slovenski pokerpro je napravio nešto slično: http://www.pokerpro.si/novice/448-podel … -2010.html

00

3

Re: izbor

6. pokerpro mister godine (moze i za fotogenicnost, simpaticnost i sta sve vec spada u to)

Zadnji popravljao Brky (05-02-2011 16:22:45)

00