Tema: Decko postaje PRO

Za 2 tjedna cu napustiti skolu i poceti igrati poker profesionalno.Ako to propadne jebiga.
Uglavnom plan je ovakav.
NL50 SH 10table-3 sata na dan.
3BB/100 u sto sam uvjeren da cu imati mi daje oko 72 dolara na dan.
Posto planiram igrati 25 dana u mjesecu to mi izade 1800 dolara.
To na kraju izade oko 50k ps bodova a sa 100k uzimam 1.5k bonus.
Znaci to je jos plus 750 dollara na mjesec sto mi izade oko 2550 dollara na mjesec.
To je fina lova ali naravno da ne planiram ostati na nl50 zadugo pa vjerujem da cu nakon 2-3 mjeseca poceti zaradivati dosta vise.

00

Re: Decko postaje PRO

I moram priznati da bi bio jako zadovoljan s ovim pocetkom jer je to uzivancija,3 sata na dan nije muka i patnja tako da mi se to najvise svida oko ovog plana.

00

Re: Decko postaje PRO

To je fina lova za Hrvatsku, al čini mi se da ćeš ti u Švedskoj i dalje živjet sa mamom i tatom big_smile

00

Re: Decko postaje PRO

Ne,to je oko 18k u krunama a to je vece od prosjecne svedske place sto je meni dovoljno,pogotovo s obzirom da radim 3 sata na dan.

00

5

Re: Decko postaje PRO

Uz samo 3 sata na dan, nema potrebe da napuštaš školu.

U svakom slučaju, sretno. Ili bolje reći, radno.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Decko postaje PRO

Hvala.Toliko sam siguran u ovo da me uopce ne brine napustanje skole.A ako se zajebem bar cu se sam sebi dobro nasmijati

00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Hvala.Toliko sam siguran u ovo da me uopce ne brine napustanje skole.A ako se zajebem bar cu se sam sebi dobro nasmijati

mama ti je sigurno ponosna i sretna! big_smile
Sretno!

Zadnji popravljao Rodman (19-10-2009 23:08:38)

00

Re: Decko postaje PRO

cek to napustas srednju ili faks? sretno svakak big_smile

00

Re: Decko postaje PRO

Hvala,da bit cu bruka,covjek bez srednje hahah

00

Re: Decko postaje PRO

pa daj probaj bar srednju zgurat nemas sigurno jos puno:P

00

Re: Decko postaje PRO

bishie napisao:

To je fina lova za Hrvatsku, al čini mi se da ćeš ti u Švedskoj i dalje živjet sa mamom i tatom big_smile

Sta stalno napominjes da zivim s roditeljima?Jel to neki problem ili?

00

Re: Decko postaje PRO

Mrrrcina napisao:

pa daj probaj bar srednju zgurat nemas sigurno jos puno:P

Idem u gimnaziju a posto ne namjeravam nastavljati bespotrebno je da se bezveze zajebavam sa skolom

00

13

Re: Decko postaje PRO

nesto gluplje nisam dugo cuo. kako god, sretno ti bilo

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:
Mrrrcina napisao:

pa daj probaj bar srednju zgurat nemas sigurno jos puno:P

Idem u gimnaziju a posto ne namjeravam nastavljati bespotrebno je da se bezveze zajebavam sa skolom

se ti zezaš,srednju školu ne završiti,pa koji si razred,zar je to problem odraditi do kraja,nemoj si to napraviti jer bih te sad zboksao

00

15

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:
bishie napisao:

To je fina lova za Hrvatsku, al čini mi se da ćeš ti u Švedskoj i dalje živjet sa mamom i tatom big_smile

Sta stalno napominjes da zivim s roditeljima?Jel to neki problem ili?

to ti je u svakom slučaju prednost, imaš sigurnost neku, barem nemaš dodatni pritisak da moraš svaki mjesec zaradit za stanarinu,hranu itd.

00

Re: Decko postaje PRO

Ja sam po prirodi dosta glup ali uvijek napravim ono sto mi instinkt govori.A to sto ces ti postati doktor da bi se tvoji roditelji hvalili susjedima ja respektiram,samo to nije moj odabir.Ja hocu da radim ono sto volim da radim.

00

Re: Decko postaje PRO

Rodman napisao:
croman19 napisao:
bishie napisao:

To je fina lova za Hrvatsku, al čini mi se da ćeš ti u Švedskoj i dalje živjet sa mamom i tatom big_smile

Sta stalno napominjes da zivim s roditeljima?Jel to neki problem ili?

to ti je u svakom slučaju prednost, imaš sigurnost neku, barem nemaš dodatni pritisak da moraš svaki mjesec zaradit za stanarinu,hranu itd.

Hehe nazalost morao sam napraviti deal s mamom.3k kruna ide svaki mjesec njoj.

00

18

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Hehe nazalost morao sam napraviti deal s mamom.3k kruna ide svaki mjesec njoj.

kolko je to kn? i kolko je prosječna plača u Švedskoj?

00

19

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Ja sam po prirodi dosta glup ali uvijek napravim ono sto mi instinkt govori.A to sto ces ti postati doktor da bi se tvoji roditelji hvalili susjedima ja respektiram,samo to nije moj odabir.Ja hocu da radim ono sto volim da radim.

Ako ces postat pokeras gdje buducnost nije osigurana, jer vrlo lako se moze donijeti zakon o zabrani ili neki slicni propis, onda se respektiraj.

Odustajanje od skole sa 18 godina je glupo, sa 25 i malo vise prometa pod nogama je vec pametnije.

Sretno u svakom slucaju, no malo razmisli kaj radis.

00

Re: Decko postaje PRO

Rodman napisao:
croman19 napisao:

Hehe nazalost morao sam napraviti deal s mamom.3k kruna ide svaki mjesec njoj.

kolko je to kn? i kolko je prosječna plača u Švedskoj?

To je oko 2k kn a prosjecna placa u swe je oko 15kr sto je oko 11k kuna.

00

Re: Decko postaje PRO

bishie napisao:
croman19 napisao:

Ja sam po prirodi dosta glup ali uvijek napravim ono sto mi instinkt govori.A to sto ces ti postati doktor da bi se tvoji roditelji hvalili susjedima ja respektiram,samo to nije moj odabir.Ja hocu da radim ono sto volim da radim.

Ako ces postat pokeras gdje buducnost nije osigurana, jer vrlo lako se moze donijeti zakon o zabrani ili neki slicni propis, onda se respektiraj.

Odustajanje od skole sa 18 godina je glupo, sa 25 i malo vise prometa pod nogama je vec pametnije.

Sretno u svakom slucaju, no malo razmisli kaj radis.

Zabrane o pokeru su velike gluposti a ovo ostalo sto si napisao razumijem,tako razmisljaju 95% ljudi.Ja sam ipak medu onih 5%

00

Re: Decko postaje PRO

ja mugo shvatiti tvoj mozak sa 18,al mamin koja ti to dopušta ne mogu,saad bih nju zboksao a ne tebe

00

Re: Decko postaje PRO

bomberman22 napisao:

ja mugo shvatiti tvoj mozak sa 18,al mamin koja ti to dopušta ne mogu,saad bih nju zboksao a ne tebe

Naravno da ona odlucuje nebi se ovo desilo ali ona tu nema pravo glasa.

00

Re: Decko postaje PRO

dok si pod maminim krovom,jedeš maminu hranu,spavaš na maminom krevetu,ti nemaš glasa,osamostali se onda sa 18 pa budi frajer do kraja

00

Re: Decko postaje PRO

Razlika izmedu vas i mene.Vi razmisljate pametno i inteligentno i vi cete na kraju uspjeti na nekakav nacin ali nista posebno,bit cete obicni ljudi.A ja ili samo totalno glup ili totalno genijalan.Ja na kraju ili na ulicu ili uzivati citav zivot hehe.A izmedu ova 2 izbora 100% se odlucujem za ovaj drugi.Znam i na ovo cete reci da lupetam i da sam mutav ali nema veze,ja ipak imam svoje.

00