151

Re: Decko postaje PRO

Moj je jedini plan za sada zaradivati prosjecno 200 dollara po danu i to da cinim igrajuci 2-3 sata na dan.Mislim da bi to vec na nl100 trebao.

00

152

Re: Decko postaje PRO

Bit ce svega,samo treba vremena hehe

00

153

Re: Decko postaje PRO

croman bude uspio! siguran sam u to cool

00

154

Re: Decko postaje PRO

Haha hvala.

00

155

Re: Decko postaje PRO

croman , zelim ti srecu i mislim da mozes uspjeti,
kolko ga god mi voljeli mislim da nije poker sve u zivotu, neovisno o tome koliko zaradjujes,
ne slazem se s time sto si napustio skolu, ali dobro, tvoja je odluka i ti ces snositi posljedice bile one dobre ili lose

00

156

Re: Decko postaje PRO

Hvala

00

157

Re: Decko postaje PRO

Evo da obnovim ovo malo i mozda nekom pomogne ovo sto cu napisati.

Prvo,shvatio sam da nisam nikakav profesionalni pokeras nego lijena budala.
Nisam i ne mogu biti pro ako samo uzivam,zajebavam se i igram poker 2,3 sata na dan.Kasnije kada odem van s prijateljima hvalim se kako sam frajer koji se bavi kockom i dize svaki dan po 1000 eura.Kad dodem kuci sjednem da igram i uhvati me muka i stres jer je vec proslo 10 dana u mjesecu a ja imam 20 sati pokera odigrano(sto je jadno i zalostno) i 120 dollara profita.To je pickin dim.

Kad nakon 10 dana imam 50 sati odigrano i samo 500 dollarara rakebacka u plusu to je vec profesionalizam.Tad sam frajer.
Znaci nakon dugo vremena shvatio sam da poker nije uzivancija i zajebancija nego puno rada i volje za odigrati puno sati.

Sjecam se prije na pocetku kad bi depozitao 50 dollara i u sljedecih 10 dana dosao do 1000 kako bi bio sretan i odmah si utuvis u glavu da si jako dobar igrac.Vec planiras kako ces zaradivati laganu lovu,kako ces zivjeti od toga i rugas se drugima kako idu u skolu.
To vidim i ovdje na forumu a i kod svojih prijatelja,igraju par mjeseci dignu nekakvu lovu i vec si planiraju.Ne mojte se zuriti,ima vremena,igrajte jako jako puno,onog dana kad se osjecate ugodno,kad u svakoj ruci i u svakom trenutku znate sta radite i gdje ste tad ste postali jako dobar igrac.Jako dobar igrac + volja za napraviti puno sati-profesonalac,jebote zivot.

A i kad se odlucite biti profesionalac opet ce biti jako jako tesko.Ako znate podnijeti stres i imate volje igrati 3 mjeseca svaki dan po 5,6 sati isti limit onda ste valjda blizu(nebi znao jer sam krele i nemam volje za igrati puno)

Sad moj novi plan hehe.Posto sam se valjda uozbiljio trebao bi uspjeti.Ja se osjecam ugodno dok igram svoje limite,znam skoro svaki hand gdje sam i sta trebam raditi.Znam se nositi sa stresom i jedino sto mi valjda fali su ti sati.

Malo sam racunao i 5 sati na dan bi mi trebalo donijeti oko 1200 dollara rakebacka svaki mjesec.Jos bar 1000 dollara profita bi trebao imati i to je to za sad.Ako uspijem ubaciti te satove trebao bi uspjeti.

Najbolja stvar oko pokera je to sto stalno mozes napredovati i promovirati.
Kad bi postao winning player na nl100 to bi vec bilo oko 5000k na mjesec a to nije lose.

Ovi zimski dani me ubijaju od dosade pa cu poceti postati ovdje svaki dan kako ovo ide,koliko ruku,sati,profita i vec sta mi se bude dalo.Ako nekome pomogne super.

I ako ste vidjeli koliki je text i odma scrollali na kraj stranice(ko vas jebe hahah)

00

158

Re: Decko postaje PRO

probaj ubaciti neki race. tu ima dosta "sigurnih para" + rakeback i eto ti mesecna zarada
ovo sto pokupis tokom igre racunaj kao bonus za dobru igru

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

159

Re: Decko postaje PRO

propast napisao:

probaj ubaciti neki race. tu ima dosta "sigurnih para" + rakeback i eto ti mesecna zarada
ovo sto pokupis tokom igre racunaj kao bonus za dobru igru

Ako bude race na sajtu kojem igram,nemam zivaca stalno mjenjati sajtove.

00

160

Re: Decko postaje PRO

GL, kad si postavis cil 50% je lakse .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:
propast napisao:

probaj ubaciti neki race. tu ima dosta "sigurnih para" + rakeback i eto ti mesecna zarada
ovo sto pokupis tokom igre racunaj kao bonus za dobru igru

Ako bude race na sajtu kojem igram,nemam zivaca stalno mjenjati sajtove.

pa imaš jer igraš na noble poker,jel?
http://www.pokerpro.com.hr/natjecanje/5 … poker.html

00

Re: Decko postaje PRO

super post croman

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Kad bi postao winning player na nl100 to bi vec bilo oko 5000k na mjesec a to nije lose.

Pa nisam baš ziher da baš možeš dizat 5000k mjesesčno na nl100 ali oke...

00

164

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Prvo,shvatio sam da nisam nikakav profesionalni pokeras nego lijena budala.
Planiras kako ces zaradivati laganu lovu,kako ces zivjeti od toga i rugas se drugima kako idu u skolu.

Mislim da tvoj najveći problem leži u ove dvije činjenice...

Prva je ta da sam kažeš da si lijen, a šta je najtragičnije, napustio si srednju školu(LOL) da bi se bavio pokerom. Ako si se već odlučio za to, onda to trebaš shvatiti kao posao.

Druga, ma tko si ti da se ikome rugaš? Spusti se na zemlju... Jel vidiš ikoga na ovom forumu da se kurči i pravi pametan kao ti? Jebote, pa ni Phill Hellmuth ti nije ravan.  lol

I šta je najgore, rugaš se nekome što ide u školu? Sutra ćeš imati dijete i kada bude morao upisati šta mu je tata završio, njemu će biti bed napisati da mu je stari osnovnoškolac po struci haha  smile  Ta tvoja spika bi možda i prošla u neko vrijeme kada ljudi nisu imali mogućnosti kao danas...

By the way, koliko vidim, dobar si igrač, puno bolji od mnogih na forumu, ali nikada nećeš uspjeti u pokeru ako ne naučiš što je disciplina što ti očito ne znaš...

NHF i pozdrav iz Pule

00

165

Re: Decko postaje PRO

si winning player na nl50? ako ti je jedini propblem sto igras premalo, to je super

00

166

Re: Decko postaje PRO

Ne moras shvacati sve doslovno a ako si procitao citav post mogao si shvatiti da se zelim i malo nasaliti.Naravno da se nikom ne rugam sto ide u skolu.
Sta je tragicno o napustanju skole?
Zasto bi se netko trebao sramiti sto nije zavrsio skolu?
Nije skola mjerilo uspjeha.
Ovo da zajebavam sve i vrijedam to je mozda istina,samo to je vise da se imam cemu smijati a ne da nekog povrijedim.
Nikada nisam imao nacionalisticke spike a ego imam veliki.
Al ja smatram imati veliki ego vrlinom.

Ti ces zavrsiti skolu,postati doktor i roditelji ce ti se imati cime hvaliti na kavama.To je za tebe uspjeh i ja to respektiram.

00

167

Re: Decko postaje PRO

Brky napisao:

si winning player na nl50? ako ti je jedini propblem sto igras premalo, to je super

Za mene je malo veci problem,igram poker vec 2 godine a jos nijednom nisam odigrao vise od 3 sata na dan.

00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:
Brky napisao:

si winning player na nl50? ako ti je jedini propblem sto igras premalo, to je super

Za mene je malo veci problem,igram poker vec 2 godine a jos nijednom nisam odigrao vise od 3 sata na dan.

to ces obavezno morat prominit. mislin da bi ti bilo lose pitat kneza za savjet. on je spomenija da mu je poker dosadan, pa vidi sa njim kako rjesava taj problem wink

u svakom slucaju - sretno

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

169

Re: Decko postaje PRO

Bolje sa stojadinom u kazino nego sa mercedesom na posao   smile  tongue

00

170

Re: Decko postaje PRO

zamorano11 napisao:
croman19 napisao:
Brky napisao:

si winning player na nl50? ako ti je jedini propblem sto igras premalo, to je super

Za mene je malo veci problem,igram poker vec 2 godine a jos nijednom nisam odigrao vise od 3 sata na dan.

to ces obavezno morat prominit. mislin da bi ti bilo lose pitat kneza za savjet. on je spomenija da mu je poker dosadan, pa vidi sa njim kako rjesava taj problem wink

u svakom slucaju - sretno

Hvala puno.Sigurno da moram i hocu to promjeniti.Moram se uozbiljiti i shvatiti poker kao posao i napraviti sve da uspijem.

00

171

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Ne moras shvacati sve doslovno a ako si procitao citav post mogao si shvatiti da se zelim i malo nasaliti.Naravno da se nikom ne rugam sto ide u skolu.
Sta je tragicno o napustanju skole?
Zasto bi se netko trebao sramiti sto nije zavrsio skolu?
Nije skola mjerilo uspjeha.
Ovo da zajebavam sve i vrijedam to je mozda istina,samo to je vise da se imam cemu smijati a ne da nekog povrijedim.
Nikada nisam imao nacionalisticke spike a ego imam veliki.
Al ja smatram imati veliki ego vrlinom.

Ti ces zavrsiti skolu,postati doktor i roditelji ce ti se imati cime hvaliti na kavama.To je za tebe uspjeh i ja to respektiram.

Gledaj, ja nisam ni napisao taj post sa namjerom da se ti uvrijediš nego čisto iznosim svoje mišljenje. Uostalom, znao sam da ti je ego pre velik (kao što i sam kažeš), pa ti ovaj post neće ni predstavljati ništa od strane glupog dečka poput mene.

Što se tiče napuštanja škole, mislim da je tragično napustiti srednju školu i ostati na osnovnoj, ali to je samo moje mišljenje pa nije ni toliko bitno. Ali tragično je zapravo što si napustio školu i onda ne radiš na tome zbog čega si je i prekinuo.

Ovo oko vrijeđanja i zajebavanja drugih da bi se imao čemu smijati, ne opravdava te ama baš uopće i to govori dovoljno o tvojoj zrelosti.


Ja neću nikada postati doktor jer mislim da je glupo ići na faks 6god, pa staž itd. i izgubiti 10god. života ako uspijem uopće završiti u roku, te raditi na kraju za 6-7 soma kuna (ako nisi u privatnoj praksi). Ja sam isto krenuo na faks pa stao jer sam bio pre lijen završiti, te mi je lova uvijek bila preča. Faks bi jedino volio završiti radi neke osobne satisfakcije.

Moje razmišljanje je jednako tvojem da ne želim raditi svaki dan od 8-4 i biti kao ostala većina...  wink
Da bi se to postiglo, treba puno rada i truda.

00

172

Re: Decko postaje PRO

Istina je da je glupo odluciti se necim baviti i onda se ne posvetiti tome 100% ali naucio sam i to cu promjeniti.

Faks ces zavrsiti iz osobne satisfakcije a kazes da ne zelis to.

00

Re: Decko postaje PRO

croman19 napisao:

Faks ces zavrsiti iz osobne satisfakcije a kazes da ne zelis to.

rekao je: "Faks bi jedino volio završiti radi neke osobne satisfakcije"
Pretpostavljam da misli na budućnost. A onda će, ako već hoće ići završit faks, htjeti to.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

174

Re: Decko postaje PRO

Hahah,stvarno ne kuzim.Uvijek se najzanimljiviji,najzabavniji i najgenijalniji postovi brisu.

00

175

Re: Decko postaje PRO

Obrisani su neki postovi, a neki su preuređeni (obrisan je samo dio posta)... Molim vas da prestanete s vrijeđanjem i prepiranjem jer ovakva rasprava nikad nema kraja.

00