Tema: 2$ na pokerstars a nisam uplatio

Zanimljivo...
Igram na fultilt i zadnjih dan-dva sam prekofreerolova i cashgama od 0 došao do 10ak dolara..
Nikad nisam radio deposit ali to je nebitno..i udjem na pokerstars nisam dugo igrao...tamo sam igrao davno sat ili dva samo play money...i vidim saldo na računu 2$.. odem na e mail nema obavještenja..odakle ta 2 dolara nemam pojma...
da li je  neko nešto slično doživio..

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 2$ na pokerstars a nisam uplatio

imas history opciju kod cashiera pa tamo možeš vidjeti

00

Re: 2$ na pokerstars a nisam uplatio

to ti oni depositaju da odigraš nešto i depositaš sam nakon toga, tako su meni poslali kad sam se regao prvi put.

00

Re: 2$ na pokerstars a nisam uplatio

da vjerovatno , tu foru koriste večina poker room, to smo i radili i dok sam radio za pokergalaxy, poslali bi 10 ljudi po 5$ i na kraju bi tih 10 ljudi napravilo više rake nek smo ukupno poslali i čak bi neki i depozit napravili  roll

00

Re: 2$ na pokerstars a nisam uplatio

Hoće li oni meni uzet ovo nakon nekog vremena ili mogu igrati ovako...pa ako dođem do nekih 20ak dolara da onda depositam...još jedno pitanje...valjda vas ne smaram..gdje da provjerim kad sam se registrovao da li sam upisivao pokerpro kao kod ..

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: 2$ na pokerstars a nisam uplatio

neće ti uzet,a vidi pod my bonuses ako imaš aktivirano šta ili da su ti istekli bonusi, ne znam drugdje di bi to mogao još vidjet, ali ako netko možda zna bude ti se javio.

00