Tema: 2 para + nut fd turn akcija

24/17/2 3bet MP 3%, agg flop 30% turn 26%... raise cbet flop 3%, raise cbet turn 14%.. Moze odmah i river action ako mislite da je turn call

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.25
Big Blind: $0.50

BB ($51.5)
UTG (Turcin89) ($50)
MP ($50)
CO ($52.3)
BTN ($54.1)
SB ($69.9)

Dealt to UTG (Turcin89)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AC.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9C.png

Preflop: (Pot is: $0.75)

UTG (Turcin89) raises to $1.5, MP calls $1.5, CO & BTN & SB & BB fold

Flop: (Pot is $3.75, 2 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6C.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AS.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9D.png
UTG (Turcin89) bets $2.5, MP calls $2.5

Turn: (Pot is $8.75, 2 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6C.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AS.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9D.png    http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/TC.png
UTG (Turcin89) bets $6, MP raises to $17.5

River: (Pot is $32.25, 2 players)


                                                                     
Total Pot: $32.25 | Rake: $32.25




00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

Ne vidim slabiji hand koji tako odigra. Callao bi turn jer imamo oddse i foldao na river shove ako ne dodje.

Ako i ima neki slabiji hand (tipa T9 ili A6) na dosta rivera će ih čekirati.

00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

tak bi i ja,

kaj ak dojde A s obzirom da može imat AT, a sa straightom više neće calat jedino slowplayanim setom sada slabijim fulom?

00

4

Re: 2 para + nut fd turn akcija

cgreen napisao:

tak bi i ja,

kaj ak dojde A s obzirom da može imat AT, a sa straightom više neće calat jedino slowplayanim setom sada slabijim fulom?

Teško da calla UTG rejz s AT u MP. Ne bih o tome brinuo previše. Strejt će betat sigurno na riveru bez obzira što dođe.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

Ne svidja mi se fold ovdje nikada nikako!
Ako vec mislite da to NIKADA ne radi sa slabijim handom kakav tocno range mu odredjujemo? stavljamo ga tocno i iskljucivo na da moguca handa 66 i 99 ako vec govorimo da mu 10 9 nije u rangeu i  da ce ovako odigrati samo jaci hand, zasto bi onda sa tim rangeom uopce stavljali na straight!
Ili ako mu je 78s i T9s u rangeu kako ce odigrati ovdje T9s? Zasto ce na turnu callati turcinov bet, zasto ne bi mislio da je turcin na AJ+ i da zapravo on ima nutz

Tilt napisao:

  raise cbet turn 14%

!
zasto zanemarujemo ovo?
nije jednostavan spot ali hand ne bih foldao na riveru, na turnu nikako jer imamo jos 12 outsa za nutz svijeta!

00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

!
zasto zanemarujemo ovo?
nije jednostavan spot ali hand ne bih foldao na riveru, na turnu nikako jer imamo jos 12 outsa za nutz svijeta!

+1

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

Mislim da je trivijalno govoriti, i uopce uzimati u obzir gore navedene statse ako bar nemaš 10k handova s nekim.

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

call flop - c/f river ak ne hitas

previse puta ces ovdje vidit 66 99 TT 78, nekad ce to eventualno raditi sa KQss ili handom tipa toga, ali za tu pretpostavku morate imati neki float history smile

daklem, ne beatas nista ovdje osim malog broja losijih FD.. call i c/f unimp.

I can't win if I fold?
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

daj nemojte zajebavat da top2 i fd nisu dobri. A bogati pa zar san tolika riba sta bi ga VRATIJA tu.
Beata nas samo set i 78, ali ako vec kazete da nece callat T9 prf onda nece ni 78, dakle samo set.
Tako to lipo šipaš tu i ako kojin slucajen ima vražji set ti imas jos FD vatat i bolji full.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: 2 para + nut fd turn akcija

ovo je superstandard line kako reg odigrava set, pobjeđujemo jedino 109  što mu nebih izbacio iz ranga ali to će ipak rjeđe imati i A6 što će još rjeđe imati a i rejzat će flop s tim često
za sve drugo treba imat history s njim

hendeixjimmi napisao:

Ili ako mu je 78s i T9s u rangeu kako ce odigrati ovdje T9s? Zasto ce na turnu callati turcinov bet

pa rejza je turn

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

zasto on tu ne bi floata?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

13

Re: 2 para + nut fd turn akcija

@hendrixjimmi & chillin
T9s može imati, ali postoje samo 2 kombinacije toga. 78s postoje 4 kombinacije. Nećemo valjda gurati jer beatamo samo 2 kombinacije hadova.
Iako ima raise cbet turn 14%, to sigurno ne radi za blef na ovakvom boardu koji jako pogađa UTG raising range.

00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

kiklop napisao:

ovo je superstandard line kako reg odigrava set, pobjeđujemo jedino 109  što mu nebih izbacio iz ranga ali to će ipak rjeđe imati i A6 što će još rjeđe imati a i rejzat će flop s tim često
za sve drugo treba imat history s njim

hendeixjimmi napisao:

Ili ako mu je 78s i T9s u rangeu kako ce odigrati ovdje T9s? Zasto ce na turnu callati turcinov bet

pa rejza je turn


Ne bi se slozio. Mislim da ce reg ovko odigrati jedino set aseva, tako da calla flop, a njih gotovo nikad u ovom slucaju nema. Da ima set vjerovatno bi raisao flop. Puno je bolje balansirti flop raise izmedju seta  draw/air.

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

Roba mislis da bi callao sa 78 utg open?

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

16

Re: 2 para + nut fd turn akcija

ShaneMacGowan napisao:

Puno je bolje balansirti flop raise izmedju seta  draw/air.

Pa da, ali u ovom slučaju nema drawova, pa će set balansirati callom jer će s ostalim handovima samo callati.

ShaneMacGowan napisao:

Roba mislis da bi callao sa 78 utg open?

Neznam, možda da, možda ne.

00

17

Re: 2 para + nut fd turn akcija

callao asm river je dosla 2c, zgurali smo se i on je imao 85cc

00

18

Re: 2 para + nut fd turn akcija

wtf : )))))))))))))))))))))))))))))))))

00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

zna san, predobar san, jesan lipo reka da ima dupli draw. Samo kad bolje razmislin 58 jedino moguce, jer JQ recimo nece callat flop. 
Eto pa vi bacajte NITINE

Ispricavan se na ego ispadu

Zadnji popravljao chillin (08-02-2011 15:37:32)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

20

Re: 2 para + nut fd turn akcija

zamorano11 napisao:

zasto on tu ne bi floata?

rekli smo da zato treba imati dobar history s protivnikom...evo našao sam u hemu od jučer jedan malo sličan hand di se upravo dogodilo da je lik mene floata, da me na turnu rejza kad san ja hita top dva para...sa njim iman poveći history i nevjerojatno kako baš protiv mene uvik ide na neki move,očito i on ima neki note na meni, inače solid reg...opet usprkos tom historyu nisan ni sad siguran kolko je call na riveru plus ev, protiv bilo kojeg drugog rega bez historya čak mislin da je easy fold, ali eto nekad je puno važniji note od brojki iz hema
ali generalno ljudi će toliko rjetko ovo bluffat da je fold ok
http://weaktight.com/3223359

ShaneMacgowan napisao:

Ne bi se slozio. Mislim da ce reg ovko odigrati jedino set aseva, tako da calla flop, a njih gotovo nikad u ovom slucaju nema. Da ima set vjerovatno bi raisao flop. Puno je bolje balansirti flop raise izmedju seta  draw/air.

board je prilično bezopasan...ja nebih tu rejza sa seton

When you got nothing, you got nothing to lose
00

21

Re: 2 para + nut fd turn akcija

chillin napisao:

zna san, jesan lipo reka da ima dupli draw. Samo kad bolje razmislin 58 jedino moguce, jer JQ recimo nece callat flop. 
Eto pa vi bacajte NITINE

lol, nitko nije reka da bi bacio nego call turn i ako nije došla flush vjerojatno fold na njegov bet...sve ostalo nema smisla što se ti sad ka ''rugaš'' jer češ ovdje toliko često bit loš da ako svi težimo donost dugoročno dobre odluke , ilitiga taj jebeni ev, da je uglavnom, ali još jednom samo bez historya, blank river uglavnom fold

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

kiklop napisao:

lol, nitko nije reka da bi bacio nego call turn i ako nije došla flush vjerojatno fold na njegov bet...

ROFL pa naravno da nije niko mislio bacit na turnu, nego na riveru ako ne dodje full ili flush, jer on tu gotovo uvjek mora gurat ima air ili nuts na riveru. Za to govorin da bi calla.

Kad vec kazes da bi to bio generalno los call i vjerujen da to triba znacit da ti isto foldas u takvin situacijama, ajde stavi par handova iz tih spotova di si folda..

Hvalaaaaa

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

Chilin jbt ok u pravu si, al nema smisla sad toliko egotripat, sta onda recimo jednom sam slucajno pogodio neki hand dok sam gledao neki high stakes poker, pa nisam rekao da sam novi durrr  big_smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

24

Re: 2 para + nut fd turn akcija

pa stavija san ti gore di san calla  big_smile  ali samo da pokažen da triba imat poveći history s njin, a možda ga tilt ima neman pojma
osim toga ti si reka da bi zgura turn što mi se nikako ne sviđa no dobro

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

ok to je glupo, povlacin nebi zgura turn izbijamo mu blufove iz rangeea. gg


ShaneMacGowan napisao:

Chilin jbt ok u pravu si, al nema smisla sad toliko egotripat

znan al, i cant help it. isprica san se za to wink      roll     :card_heart

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00