Tema: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

http://img525.imageshack.us/img525/651/stakes1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uzorak je na 55k handova nije dovoljno ali ako več u početku mogu začepit koju rupetinu super zahvalan san na komentarima unaprid i ako fali koja statistika rado ču nadodat.

Zadnji popravljao Dirk_Diger (08-02-2011 23:23:34)

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

6max? mislim da je turn cbet mali u odnosu na flop cbet odnosno dosta je velika razika sto znaci da mozda cesto odustajes na turnu ako je villan callao flop cbet ili cbetas lose boardove pa moras odustat kasnije.
ostalo mi se cini ok smile

00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

Da 6max i to je istina nekako kad igram 12-16 stolova sa Table ninjom onda ne udaram turn cbet toliko često i jako taj 2 metak ne ispaljivam osim ako imam nuts ili je board hvy draw pa nedam jabala river.

Zadnji popravljao Dirk_Diger (08-02-2011 23:34:16)

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

vise  manje  je  ok ovako na  prvi pogleda  jedino kaj si malo previse  tight, malo s  CO povecaj i to ti to

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

i to me mučilo ali pošto igram puno stolova jednostavno mi ne leži više otvoreno igrat jer imam podosta situacija koje se super mogu naplatit a ne zamaram se manje -ev situacijama. Mislim da če mi tribat malo više vremena da se naviknem na igru 16 stolova tako da mogu još malo proširit range

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

zasto igras tako puno stolova? mozda bolje krenut sa manje stolova pa igrat kako spada pa postepeno se privikavat na vise stolova nego prilagodjavat igru broju stolova. ili se prebaci na full ring di ces lakse multitejblat

00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

btn igras dosta tight...

00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

Prvo što mi je zapelo za oko je da igraš jako tight, a imaš veliki 3bet.
Neznam točno zašto je to tako, ali čini mi se da imaš "zacrtano" koje handove igraš i ukoliko netko rejza prije tebe, ti ga 3betaš.
Recimo imaš TT ili AQ, MP opena i ti ga s tim handom 3betaš.
To nije dobro i gubiš puno value-a s tim handovima ako to radiš.

Svakako smanji broj stolova i poradi na igri.

00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

roba59 napisao:

Prvo što mi je zapelo za oko je da igraš jako tight, a imaš veliki 3bet.

+1

al, treba uzeti u obzir da onaj tip "gigui" ili tako nest, igra skoro iste VPIP/PFR kao ti, al mu je agg negdje oko 5, a on crusha na vecim stakesima.

00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

baš tako kako roba kažeš i sam vidim da mi 3bet raste i da me počinju 4betat upravo radi toga. I točno kako si i reka sa  TT i AQ automatic 3bet  mislim da me sama ninja malo forsira na to a pogotovo veči br stolova. Nekako več dugo multitejblam i to FL šta je bilo teže jer je non stop akcija pa mi na NL bude dosadno na manje stolova ali definitivno ču poslušat i smanjit broj. I table selection dosta zanemarim radi toga.
Kako u robinom hudu postavit da se vide statistike samog stola?

Hvala na odgovorima ako ima još neki savjet iz statsa i sl. super.

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

table selection je nesto na sto bi trebao najvise paznje posvetiti, ako igras igras iznad 12 stolova vjerovastno igras na tilt/starsima i trebao bi uvijek biti u mogucnosti igrati dobrih 12 stolova i odma gasiti stolove ako nema ribe i u potragu za boljim vodama.
definitivno smanji broj stolova

00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

Evo novi statsi u zadnjih 8 dana.
1. Smanjio sam broj stolova na 10 i manje.
2. Malo sam proširio range ruku sa kojima open otvaram.
3. Shvatio sam šta je roba htio reć za AQ i TT pa sam i prestao kao tikvan 3b previše bez potrebe i naravno AQ i TT se isplatila baš kako triba. Naplatio sam se sa AQ kako triba od A2 - AJ jer inače bi ih 3b otjerao od igre sad izvučem super value call downom.
4. Počeo sam radit kvalitetan table selection i stavim se na waiting listu i odbijam sve stolove koji imaju ispod 30% vpip.
5. Jedino double barrel na turnu me i dalje svrbi mislim da sam možda malo previše oprezan?!

Bacite oko na nove statse da zatvorim koju rupu i ako ima još neko neki savjet otvoren sam za sve prijedloge.

http://img651.imageshack.us/img651/9378/statsod0802.jpg

Uploaded with ImageShack.us

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

Agg ti je jako mali 1.88 probaj biti malo agresivniji   smile   . I smanji tu razliku izmedu vpip i pfr - vjerojatno previse puta limpas ili samo callas neciji raise. I probaj malo vise squezzat .

Ruunas 4 bi iznad  eva pa racnaj da ce ti se to oduzet prije ili poslje smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

perozelina napisao:

Ruunas 4 bi iznad  eva pa racnaj da ce ti se to oduzet prije ili poslje smile

Ako drugi oblici variance-a koje EV ne moze mjeriti ne budu isli u njegovu korist,mozda mu se i nece tako ubrzo oduzeti.

Smisao posta: AI EV zna biti velika banana kojoj ljudi posvecuju previse paznje. Moze postojati igrac koji runna ispod AI EV-a i onda place na sav glas po svim forumima,a mozda po drugim oblicima variance-a koji nisu samo AI luck runna debelo iznad sveukupnog EV-a koji se ne sastoji samo od AI lucka.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (16-02-2011 19:21:36)

00

15

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

perozelina napisao:

Ruunas 4 bi iznad  eva pa racnaj da ce ti se to oduzet prije ili poslje smile

wrong.

00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

Ja ne pridodajem previse paznje EV-u (gotovo nista)  ali cinjenica je da mi se uvijek nakon veceg samplea winrate krece oko te Ev crte....

KAd sam pitao robu kolka je razlika izmedu EVa reko je da ruuna 12k $ iznad ev na 2 milje handova. Ako uzmemo da je igrao na nl 200 to je 60 bi razlike tj. 3 bi razlike na svakih 100 000 handova a to je jako malo iliti 0.3 bi na svakih 10 k , znaci ev je poprilicno tocan makar neke situacije krivo ili uopce ne racuna.

club  heart  diamond  spade
00

17

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

ev ne racuna table dynamics, game flow, bluffse, ne racuna nista osim onog sto mu ime kaze "situaciju kad odes all in".
kako je doslo do te situacije? to ni jedan graf nece pokazat.
i ne, ne mora te snac zla kob ako runnas par bi iznad tog famoznog eva tj. ne moras nikom nista vratit.

00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

EV je glupost, a i svaka rasprava o run-anju opčenito  je suvišna...pogotovo u pokeru

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

whatever..
http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/11/trollphysicurdoingitrongp1.gif

club  heart  diamond  spade
00

Re: NL25 statsi aj ljudovi bacite oko da začepim štagod rupa.

u vezi ev http://forumserver.twoplustwo.com/78/mi … ck-823386/
/thread

00