Tema: booyakasha

pozdrav svima,
zovem se sandro, tipkam iz rijeke, imam 26 i nije mi bed  smile
poker igram već neko vrijeme, slušam savjete dragog mi Boba i ovdje sam prvo i drugo kako bi naučio više jer je moje iskustvo za stolovima manjebitno, grindam mikrolimite na starsu, nekad više uspješno nekad manje, moj jedini savjet je: ako betaju river - they're there big_smile
cinqui.

Det. Frank Drebin: We're sorry to bother you at a time like this, Mrs. Twice. We would have come earlier, but your husband wasn't dead then.
00

Re: booyakasha

Dobrodošao...

00

Re: booyakasha

dobrodošao i sretno za stolovima smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: booyakasha

OuterEgo napisao:

pozdrav svima,
zovem se sandro, tipkam iz rijeke, imam 26 i nije mi bed  smile
poker igram već neko vrijeme, slušam savjete dragog mi Boba i ovdje sam prvo i drugo kako bi naučio više jer je moje iskustvo za stolovima manjebitno, grindam mikrolimite na starsu, nekad više uspješno nekad manje, moj jedini savjet je: ako betaju river - they're there big_smile
cinqui.

Marleya ili Moderatora?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: booyakasha

boboman napisao:
OuterEgo napisao:

pozdrav svima,
zovem se sandro, tipkam iz rijeke, imam 26 i nije mi bed  smile
poker igram već neko vrijeme, slušam savjete dragog mi Boba i ovdje sam prvo i drugo kako bi naučio više jer je moje iskustvo za stolovima manjebitno, grindam mikrolimite na starsu, nekad više uspješno nekad manje, moj jedini savjet je: ako betaju river - they're there big_smile
cinqui.

Marleya ili Moderatora?

the one with the balls of steel :card_heart

Det. Frank Drebin: We're sorry to bother you at a time like this, Mrs. Twice. We would have come earlier, but your husband wasn't dead then.
00

Re: booyakasha

Graditelj?   big_smile

pozdrav

club  heart  diamond  spade
00

Re: booyakasha

pozdrav! dosta nas ima iz rijeke smile
koje limite igras i kako ide?

00

Re: booyakasha

Da, mogli bi neki homegame sredit kolko nas ima  smile  Btw welcome, and GL at the tables

00

9

Re: booyakasha

Pozdrav  smile

Bebach napisao:

Da, mogli bi neki homegame sredit kolko nas ima

+1

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: booyakasha

Andre_787 napisao:

pozdrav! dosta nas ima iz rijeke smile
koje limite igras i kako ide?

mikro-e.
i nisam se žalio. dosad. sa 2nl nemam apsolutno nikakvih problema, budući da je game ubersoft, ali otkad sam počeo igrat 5nl sve se to okrenulo. neznm ni ja ni kako ni zašto. i nije da se žalim, ali taj swing nisam mislio da je moguće uopće izvest, a kamoli doživjet smile
igram tight, otvaram cca19% hendova, fatvaluebetam i to je zapravo sve što je i potrebno, barem po mom mišljenju, za ubit mikrose..
no worries thou.. danas je novo kolo smile

Det. Frank Drebin: We're sorry to bother you at a time like this, Mrs. Twice. We would have come earlier, but your husband wasn't dead then.
00

Re: booyakasha

probaj full ring ako steka 6max, riba ima dovoljno a regulari su dosta losi, nittyu su, puno foldaju na 3bet i lako odusataju na turnu.
a za 6max pogledaj od adawila (crusha nl5 na starsima) i verneera desination:ssnl, imas na bestpokertorrentu

00

Re: booyakasha

Andre_787 napisao:

probaj full ring ako steka 6max, riba ima dovoljno a regulari su dosta losi, nittyu su, puno foldaju na 3bet i lako odusataju na turnu.
a za 6max pogledaj od adawila (crusha nl5 na starsima) i verneera desination:ssnl, imas na bestpokertorrentu

gracias, eprišiejted...

Det. Frank Drebin: We're sorry to bother you at a time like this, Mrs. Twice. We would have come earlier, but your husband wasn't dead then.
00