26

Re: Rake free site

roba, roba i mislim da je roba winning bez RB-a. A ostatak tuga i jad.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

27

Re: Rake free site

dfable napisao:

roba, roba i mislim da je roba winning bez RB-a. A ostatak tuga i jad.

Dakle, da skratimo priču,pročitajte nešto,pogledajte koji video, pravo na stranice ninje i dizati broj stolova big_smile
Sve ostalo je suludo, samo je za genijalce i neizlječive entuzijaste.

Zadnji popravljao karik (09-02-2011 20:51:00)

00

28

Re: Rake free site

Malo smo skrenuli s teme...

Ovdje ima nešto:
http://forumserver.twoplustwo.com/32/be … rs-256274/

Ti postoci winning playera su različiti, ovisno s koje perspektive gledaš i što podrazumjevaš pod tim pojmom.

Neznam dal ima opcija u HEMu da se to vidi, ali sječam se da se u PT3 moglo vidjeti. Večina ljudi veli da im u bazi piše da ima 30-40% winning playera. Ali problem je što se tu uzimaju u obzir svi igrači koje imamo u bazi bez obzira na broj handova.
Netko je možda BE player ali nama piše da je par $ u plusu i to je onda kao winning player. Ili pak nekog imamo na 10 handova, uzeo je 1 BB i to je po trackeru winning player.
Drugi problem u tome je što mi najčešće u bazi imamo sve winning playere s našeg limita (jer su regulari i igraju često), a nemamo ni blizu sve loosing playere jer su izgubili stack na nekom drugom stolu...

Mislim da sam prije dugo vremena (možda god dana ili više) čuo negdje da stars ima preko milijardu registriranih korisnika. Što mislite kolko od toga su winning playeri?

00

29

Re: Rake free site

kiklop napisao:

uzmeš ovaj forum i njegove korisnike za primjer i otprilike moš vidit kako stvari stoje

Nemožeš... Večina ljudi s ovog foruma se trudi biti winning player i sigurno je veči postotak winning nego bi to realno bilo. Oni koji ne dolaze na forum su u ogromnom postotku loosing playeri jer ih ne zanimaju strategije i sl., nego igraju za zabavu ili pak misle da je sve to sreča i gemblaju se.

00

Re: Rake free site

Jako mali dio igrača koji igraju poker su regani na razne forume pa tako i na ovaj. Pogle samo kolko ljudi u hrv ima acc na netu i igra poker live, a ova dva foruma kombinirano imaju oko 3k članova (od kojih je barem 500 regano na oba.)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

31

Re: Rake free site

milijardu? ako je to točno onda je stvarno sick, ali čini mi se malo previše...
što se tiče teme mene više zanima koliko je wining igrača koji igraju redovito(zato sam uzeo usporedbu s forumom)...znači ne zanimaju me ovi randomi na koje sigurno otpada veliki postotak online igrača

Zadnji popravljao kiklop (09-02-2011 22:11:12)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Rake free site

cak i da pogledamo samo npr u najboljim satima kada na starsima ima preko 300 000 ljudi mislim da ih preko 30% nije winning.

00

33

Re: Rake free site

ma  nema  teoretske  šanse  da  je  milijarda... nekaj si pomjesao

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Rake free site

Jebote, gledam ovaj link od robe, nobadbeatpoker. ovo je najveca glupost koju sam ikad vidio. pa umirem  big_smile  big_smile  big_smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Rake free site

reganih moguce da ima, skinuli software samo da vide kako izgleda to i bacili 2 handa sa play moneya. tako ja ulazim u statistiku za full tilt bez da sam hand real moneya odigrao, ali je zato iskustvo na play moneyu bio neprocjenjivo cool

00

36

Re: Rake free site

sve stoji ali znaš šta je milijarda  big_smile  ono šestina planeta

When you got nothing, you got nothing to lose
00

37

Re: Rake free site

big lol @ 15ak %  svjetske populacije registrirano na starsu.

00

38

Re: Rake free site

a da ne govorimo o ekipi s nekoliko razlicitih racuna..nije toliko nerealna brojka..ali osobno bi ja to ipak smanjio za jednu nulu big_smile

a sto se tice winning playera..mislim da se tu realna procjena moze raditi nakon nekih 20 il 30k handova..a ne znam dal postoji neka globalna baza gdje mozes tako pretrazivati..

00

39

Re: Rake free site

LOL, sad i ja vidim kaj sam napisao... Onda sam nešt pomješao ili pak dosta ljudi ima po nekoliko accounta.

00

Re: Rake free site

kiklop napisao:

sve stoji ali znaš šta je milijarda  big_smile  ono šestina planeta

lol pa ne misli tak... pa pola svijeta nema kaj za jest, a kamoli da igraju online poker...

ja kad bi zbrojio koliko sam acc otvorio od kad sam počeo sigurno preko 25... ok kojih je samo 10 na full tiltu bilo... tak da ono... ima ljudi koji sigurno na neki način i na više sajtova imaju oko 100 računa i kad se sve zbroji moguće da bude velik, nezamislivno velik broj.. a na pokerstarsu hvala bogu možeš otvorit 1000 racuna bez da te itko ista pita...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Rake free site

Ma nije sigurno  milijarda mozda 10 milja to bi bilo realnije  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Rake free site

milijarda smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

600 mlijuna ljudi ima facebook kralju, sumnjam da je poker popularniji od facebooka

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Rake free site

kolike su sanse da se posalje neki mail  ptr-u (cash), opr-u(mtt) i sharkscope-u(sng) da daju statistike koliki je postotak winning playera?

00

44

Re: Rake free site

minimalne

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Rake free site

zasto??

nije to neka tajna, ili je?

btw. nisam ni mislio da to napravi jedna osoba, nego da se otvori neki thread na 2p2 npr. pa preko toga da se nesto skemija.

00

46

Re: Rake free site

niveaformen napisao:

Kaj mislite o ovom?

Izvedivo samo ako postoji milijunaš (ili još bolje milijarder) kojeg zaboli za profit i napravi sajt kvalitete pokerstarsa iz gušta s planom da bude break even/slightly u profitu. Sanjajmo o tome. Inače, neće nikad ništa biti iz takvih projekata. Da, plaćamo veliki rake, ali dobivamo i veliki rakeback te vrhunsku uslugu, sigurnost, softver itd. Na kraju godine ako dobijem 60% od starsa, je li 30% razlike u rakebacku dovoljno za loš softver, lošu sigurnost, nikakav promet itd.? Definitivno nije.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

47

Re: Rake free site

Nema od toga ništa.
Prevelika se lova tu vrti da bi netko došao i tek tako to poremetio.
Zašto se hr nije pojavila niti jedna banka koja daje kredite po 2-3% kamata, zašto se ne krene u masovniju uporabu automobila koji ne ide na naftu...

00

Re: Rake free site

karik napisao:

Zašto se hr nije pojavila niti jedna banka koja daje kredite po 2-3% kamata, zašto se ne krene u masovniju uporabu automobila koji ne ide na naftu...

imamo premalo tržište za tak jeftine kamate + nemamo ni jednu svoju banku + lobiji, a ovo drugo su isto lobiji... zašto bi se išlo na masovnu prozivodnju automobila na alternativna goriva kad se ovak bolesno održava cijena nafte, kad bi se išlo u masovnu prozivodnju, cijena nafte bi padala a to određenim ljudima/državama koji drže tržište za jaja nije to ni na kraj pameti... sve su to lobiji, a mi obični ljudi patimo i bespomoćni smo... zar misliš da je nemoguće napravit mobitel sa 25megapixela kamerom, 300GB harddiskom, bolesnim touchom i sve ostalo, zar misliš da je nemoguće proizvest auto na struju koji ima 200KS i od 0-100 <5sec?  i slično...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

49

Re: Rake free site

-b3k's- napisao:
karik napisao:

Zašto se hr nije pojavila niti jedna banka koja daje kredite po 2-3% kamata, zašto se ne krene u masovniju uporabu automobila koji ne ide na naftu...

imamo premalo tržište za tak jeftine kamate + nemamo ni jednu svoju banku + lobiji, a ovo drugo su isto lobiji... zašto bi se išlo na masovnu prozivodnju automobila na alternativna goriva kad se ovak bolesno održava cijena nafte, kad bi se išlo u masovnu prozivodnju, cijena nafte bi padala a to određenim ljudima/državama koji drže tržište za jaja nije to ni na kraj pameti... sve su to lobiji, a mi obični ljudi patimo i bespomoćni smo... zar misliš da je nemoguće napravit mobitel sa 25megapixela kamerom, 300GB harddiskom, bolesnim touchom i sve ostalo, zar misliš da je nemoguće proizvest auto na struju koji ima 200KS i od 0-100 <5sec?  i slično...

mislim da pričamo o istom smile

00

50

Re: Rake free site

-b3k's- napisao:

zašto bi se išlo na masovnu prozivodnju automobila na alternativna goriva kad se ovak bolesno održava cijena nafte, kad bi se išlo u masovnu prozivodnju, cijena nafte bi padala a to određenim ljudima/državama koji drže tržište za jaja nije to ni na kraj pameti...

Visoka cijena nafte ne ide u prilog nikome, cijena je takva jer nafte nema pa je ekstrakcija sve skuplja jer su glavni izvori skoro presusili i treba trazit nove a i za to treba nafte pa i novaca. A i za proizvest bilo sto pa tako i auto na struju treba nafte jbg... zacarani krug
film na tu temu http://www.imdb.com/title/tt1503769/

when you feel like quitting think about why you started..
00