Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Pa bokte jel ste vi svi pod šuberom večeras?  lol
Pa nisam biljka jbt. normalno da razmišljam o handovima to mi nije jasno od kuda vi izvlačite te zaključke?

Igrajući više handova si treniram mozak da brže donosi važne odluke i tak ću nastavit .

Evo ispričavam se svima koji se osječaju uvrijeđeno činjenicom da ja igram 8 stolova + , nije mi bila nikakva namjera nekog povrjedit  :card_heart

club  heart  diamond  spade
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

mi ti oćemo pomoć, a tvoje je pravo izabrat oš nas slušat il ne...

00

28

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Glupo je nekom govorit dal da igra vise stolova ili manje. Netko moze igrat 10+ stolova i uz to pratit igrace, pisat noteove, primjecivat telove, itd., dok netko to ne moze na 4 stola.

Moje misljenje je da bi trebali igrat onoliko stolova na koliko mozemo to sve pratit i komforno igrat, ne bit na auto pilotu... A dok dodjemo do neke granice gdje vise ne ide, onda povecavat broj stolova do onoliko gdje cemo imat najvecu zaradu po satu, ukljucujuci wr, rb, bonuse i sve ostalo...

00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

niveaformen napisao:

mi ti oćemo pomoć, a tvoje je pravo izabrat oš nas slušat il ne...

Al čekaj malo ti planiraš igrat 8 stolova , ja ti savjetujem da igraš 4 jel to ima veze sa mozgom ako ti ne planiraš igrat 4 stola?
I reko sam 100 puta  smanjit cu sa 10 na 6 -8 stolova al mi nije jasno zašto bih smanjivao broj stolova ako sam u plusu sa igrom i na 10 stolova dobim više novaca nego na 4 stola sa večim winrateom?
Dok dodem(ako dodem) na nl 50 onda cu pocet na 4 stola i polako dodavati stolove kad osjetim da se ugudno osjecam.

Ukoliko krene jako loše(  nedja bože) budem  smanjio na 6  i gotovo  smile

p.s. drago mi je da je topic aktivan al dajte se uozbiiljite  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Sve je to ok ali ja imam osjećaj da trebaš smanjit broj stolova.

00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

http://i53.tinypic.com/1zoxa2g.gif

club  heart  diamond  spade
00

32

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

: ))))))))))))))

00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Najbolje bi ti bilo uopće ne učit igrat 6max holdem. I sam si napisao da na 10 stolova koliko ih igraš imaš samo nekoliko ljudi s visokim VPIP-om.
6max je jednostavno postao pretežak za beatat i nema ga nekog pretjeranog smisla igrat.
Na svakom stolu imaš tonu regova, winrateovi su jako mali i sve se svodi na igranje velikog broja stolova radi što većeg rakebacka.
Probaj s nekom drugom igrom, igraj HU, omahu, turnire...

Pod Robinim utjecajem na forumu razvio se popriličan broj ljudi koji se ozbiljno zanimaju za poker, analiziraju igru, raspravljaju o handovima. To je dobro jer im(vam, nam kako god hoćete) povećava šanse za uspješno igranje pokera.
S druge strane, većina se orijentirala na 6max holdem, koji po mom mišljenju jednostavno nije igra koju se trenutno isplati igrati.

00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Mislim da nisi toliko daleko od istine al i dalje se da solidno betati 6max (na micro stakesima) samo nije bas tak pre easy.
Vecina igra 6max jer je bas nasredini 9 max je pretight i pomalo dosadan a HU je pak malo kompliciraniji i veća je varijacija pa se zato mnogi odlučuju na 6max/5max stolove.
Igrat ću 6max jer mi trenutno odgovara , kasnije mozda HU .

club  heart  diamond  spade
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

ma sve je to dosadno, jedino zabavno u pokeru je PF faza na HU sng i deep faza nekog donkamenta.
GG

Sretno s projektom    !

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

je...al kad dođe na petoj! uf!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

perozelina napisao:

Mislim da nisi toliko daleko od istine al i dalje se da solidno betati 6max (na micro stakesima) samo nije bas tak pre easy.
Vecina igra 6max jer je bas nasredini 9 max je pretight i pomalo dosadan a HU je pak malo kompliciraniji i veća je varijacija pa se zato mnogi odlučuju na 6max/5max stolove.
Igrat ću 6max jer mi trenutno odgovara , kasnije mozda HU .

zato ja igram 3max  lol  lol

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Hvala  chillin

Zadnji popravljao perozelina (11-02-2011 14:47:26)

club  heart  diamond  spade
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

niveaformen napisao:

Nemre ti bit dosadno na 4 stola. Razmišljaj cijelo vrijeme, stavljaj ljude na hand, piši ogroman notes, gledaj handove od drugih i probaj ih stavljat na hand, pitaj se zašto radiš neke stvari npr. cbetam ovaj flop, rejzam ovo, foldam... ako uzmeš neki pot razmisli što bi napravil da je došo drugi river, npr. treća od boje...

najljepši osjećaj u pokeru je izownat ljude, znat točno kaj ima i valuetownat ga ili zblefat, dovest ih na tilt, kad callaš sa 3rd pair/ A high i znaš u sebi da si dobar i budeš dobar...

vjerujem da ti onda neće bit problem bacit dug session jer ćeš jednostavno bit previše unutra i nećeš opće razmišljat kolko je prošlo...

mojih par eura

^Tocno to..Ponekad si otvorim samo 2 stola s ciljem da totalno unistim svakog igraca za stolom..Ko da npr. igras CoD online, jednostavno zelis bit najbolji, boli te kifla za lovu,winrate ili nekakve standardne playeve..I u sat vremena takve "dosadne" igre pod notes o svakom igracu napisem sastavak..I jednostavno uzivam u tome puno vise nego igrajuci npr. 8 stolova..

I neznam zasto se uopce nekakvo razapinjanje spominje, otvoren je projekt s ciljem da ljudi prate i iznose svoja misljenja i komentiraju, to sam i napravio, a sad oce li se netko slozit samnom ili nece je nebitno..Svatko sam zna sto mu najbolje odgovara a forum je tu da komentiramo.. :card_club

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

40

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Dr.Greenthumb napisao:

^Tocno to..Ponekad si otvorim samo 2 stola s ciljem da totalno unistim svakog igraca za stolom..Ko da npr. igras CoD online, jednostavno zelis bit najbolji, boli te kifla za lovu,winrate ili nekakve standardne playeve..I u sat vremena takve "dosadne" igre pod notes o svakom igracu napisem sastavak..I jednostavno uzivam u tome puno vise nego igrajuci npr. 8 stolova..

+10

od kad se rush pojavio nema sanse da bi igrao vise od 6-7 normalnih sh stolova. pero, preporuka: ako zelis volume mlati po rushu, a uz to igraj normalnu igru, 4 stola i fokusiraj se na napredak, jebo te rb proanje...

00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Evo uzeci sve faktore i komentare  u obzir zakljucio sam da cu smanjit sa 10 na 6 (tolko mi stane tile taman na monitor) i igrat cu nl 10 do nekih 800 $ a tada cu pocet nl 25 sa 4 stola pa poslje cu dodavat po 2 kad pocnem jebeno  betat.

Jel se svi slazu sa time (tak da mogu pocet igrat)?   big_smile

club  heart  diamond  spade
00

42

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

pffffffffff ne treba  ti tolko BI za  nl25  kad  igras  na  tak malo stolova , da  igras  na  15+ onda  da al ovak mislim da se  komotno moze s 20BI..
ili npr  igras  pola  pola  tak ja  kad  prelazim na  veci limit.. big_smile

Zadnji popravljao puki86 (11-02-2011 19:20:48)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

43

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

perozelina napisao:

Jel se svi slazu sa time (tak da mogu pocet igrat)?   big_smile

nemoze. 4 stola max. i JA cu odredit kad ides na nl25

00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

puki86 napisao:

pffffffffff ne treba  ti tolko BI za  nl25  kad  igras  na  tak malo stolova , da  igras  na  15+ onda  da al ovak mislim da se  komotno moze s 20BI..
ili npr  igras  pola  pola  tak ja  kad  prelazim na  veci limit.. big_smile

Ma neznam ni sam dali da probam 5 bi shoot na nl 25 igrajuci 4 stola- to mi je onda bolje nego 10 na nl10. PRobat cu Brkya nagovorit ..

Brky napisao:

nemoze. 4 stola max. i JA cu odredit kad ides na nl25

Ok, nemoras odmah  biti takav party brejker.

club  heart  diamond  spade
00

45

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Jbmu, pa nečeš tim tempom 15 godina doč do nl50. Igraj NL25 manje stolova sve dok (ako) ne padneš na $500. Ako se to dogodi šibaj nazad, ako ne lupaj dalje. Slažem se da ti je bolje 6-8 stolova.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

dfable napisao:

Jbmu, pa nečeš tim tempom 15 godina doč do nl50. Igraj NL25 manje stolova sve dok (ako) ne padneš na $500. Ako se to dogodi šibaj nazad, ako ne lupaj dalje. Slažem se da ti je bolje 6-8 stolova.

Danas ću uzet shoot od 4 bi  na nl 25 sa 4 stola , mozda jos dodam 2 ak ce me curit smile

Ak flisnem  na 500 opet cu se vratit na nl 10  sad

club  heart  diamond  spade
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

Moj savjet je da ih ne slušaš tolko, nemoj igrati na limitu koji ti ne paše i ne osjećaš se ugodno. to nema smisla, samo ćeš se isfrustrirati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

OK  lol 
Mislim da uvodim nova pravila u topic :
1. Komentirajte handove - molim vas zaista tak da stvarno poboljsam igru
2. Nemojte davat savjete vezane uz broj stolova , koje levele da igram i sve vezano uz takve stvari  jer na kraju ce bit 100 baba kilavo dijete a ja sam tak i tak to sve sta vi pricate procitao u drugim topicima gdje su se iste stvari pricale vec godinu +  i nisam jucer poceo igrat poker nego jednostavno sam bio ljen i tiltao sam .
3. Nemojte davat savjete vezane uz broj stolova , koje levele da igram i sve vezano uz takve stvari  jer na kraju ce bit 100 baba kilavo dijete a ja sam tak i tak to sve sta vi pricate procitao u drugim topicima gdje su se iste stvari pricale vec godinu +  i nisam jucer poceo igrat poker nego jednostavno sam bio ljen i tiltao sam .
4.Nemojte davat savjete vezane uz broj stolova , koje levele da igram i sve vezano uz takve stvari  jer na kraju ce bit 100 baba kilavo dijete a ja sam tak i tak to sve sta vi pricate procitao u drugim topicima gdje su se iste stvari pricale vec godinu +  i nisam jucer poceo igrat poker nego jednostavno sam bio ljen i tiltao sam .

Eto hvala.   

Danas cu uzet shoot na nl 25 kak sam i najavio jer se ok osijecam jer sam jucer imao dobar session na nl 10 tak da ono smile

club  heart  diamond  spade
00

49

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

koliko dugo igraš poker?

00

Re: Nl 50 Regular do kraja 2011 godine

A poceo sam igrat prije 3 godine za play money , pa freerollove ,pa turnire pa svasta al sve ono nikak da se uozbiljim .
Najvise sta sam odigrao u jednom mjesecu prosle godine je 20 k handova.
Ove sam prvi mjesec odigrao 35 k a za ovaj je plan bio oko 50 k . Ako ostanem na nl 25 onda cu tu brojku morat smanjit jer cu igrat manje stolova. Inace od pocetka ove godine igram oko 3-4 sta dnevno - ponekad pauziram dan.
Kad se sve zbroji u plusu sam sigurno samo neznam koliko tocno.

club  heart  diamond  spade
00