26

Re: Krenuti od pocetka...

Nisam procitao "Small stakes holdem " pa neznam, nisam siguran ali mozda bi ti "Theory of poker" bila pre teska za prvu literaturu, evo ja upravo citam "The Poker Blueprint" (Tri Nguyen and Aaron Davis) i cini mi se da je to dobra prva knjiga jer daje dosta primjera iz NLH-ma i obrađuje sve vazne koncepte a i vise spominje konkretne range-ove handova pa ce ti bit mozda lakse shvatit te koncepte.
Mozda ce ostali savjetovat koja bi bila najbolja prva knjiga, ja sam prvo procitao Super System ali mislm da ima boljih (i ako je odlicna), ali u svakom slucaju nemoj zaobic "The Theory of Poker", pa mozes ju i pocet citat pa vidi jel ti odgovara ako vidis da ti je pre komplicirana nađi lakse stivo.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Krenuti od pocetka...

Mislim da su i jedna i druga u redu.
SSH ti je knjiga o limit holdemu pa ti možda neće biti toliko interesantna. Meni se ipak čini super za početnike jer objašnjava puno osnovnih poker koncepata( vrijednost handova PF, pozicija, oddsi, implied oddsi...). Vjerujem da već razumiješ neke, možda i sve od navedenih, ali lakše ih je usvojiti kad su sistematski obrađeni i opisani.

00

Re: Krenuti od pocetka...

Odlučio sam se za small stakes holdem. Na internetu sam pronašao knjigu slićnog naslova od različitih autora.

Small Stakes Hold'em (Ed Miller, David Sklansky & Mason Malmuth)
Small_Stakes_No_Limit_Hold_Em_v1.0__Ed_Miller__Sunny_Mehta__Matt_Flynn

Jel ova prva obuhvaća i limit holdem?

Zadnji popravljao krkinho (17-02-2011 16:11:32)

00

29

Re: Krenuti od pocetka...

krkinho napisao:

Odlučio sam se za small stakes holdem. Na internetu sam pronašao knjigu slićnog naslova od različitih autora.

Small Stakes Hold'em (Ed Miller, David Sklansky & Mason Malmuth)
Small_Stakes_No_Limit_Hold_Em_v1.0__Ed_Miller__Sunny_Mehta__Matt_Flynn

Jel ova prva obuhvaća i limit holdem?

Small Stakes Hold'em je isključivo o limit holdemu. Ja sam je greškom kupio pa ako si zainteresiran mogu ti je povoljno prodati  big_smile

00

Re: Krenuti od pocetka...

E super onda ta odma otpada...
Hvala na informaciji...nisam zainteresiran  big_smile

00

31

Re: Krenuti od pocetka...

tl; dr

ako ti je za nlhe 6max onda: http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf
do nl100 sasvim dovoljno uz aktivan rad na igri.

00

32

Re: Krenuti od pocetka...

krkinho napisao:

E super onda ta odma otpada...
Hvala na informaciji...nisam zainteresiran  big_smile

To sam si i mislio smile a ništa ostavit ću je kao ukras na polici smile

00

Re: Krenuti od pocetka...

4ladX napisao:

tl; dr

ako ti je za nlhe 6max onda: http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf
do nl100 sasvim dovoljno uz aktivan rad na igri.


Thx, proucit cu i to...

00