Tema: pitanje za moneybookers

ljudi imam problem..........igram poker na Titan-u i sad trebam povuc određenu svotu novca , ali prije toga trebam uplatit na njihov racun min. 10 eura......to sam mislio preko moneybookersa ali nemam trenutno nista para na njemu........danas sam isao u banku uplatit novce na MB ali mi nisu dali jer su rekli da je uplata ukinuta zbog toga sto klađenje nije zakonito..........sad imam pitanje jel bi mi neko bio spreman posudit 10 eura , ja bi mu vratio 15 eura nakon 10 min......

00

Re: pitanje za moneybookers

koji k.... spominjes kladjenje u banci?

00

Re: pitanje za moneybookers

crna ovca napisao:

koji k.... spominjes kladjenje u banci?

pa nisam nista govorio zasto uplacujem...........nego su oni rekli da je ukinut odnos zbog sumnje uplate novca u kladionicarske svrhe, te je to u Hrvatskoj zakonom zabranjeno............zato pitam  da mi neko posudi vracam mu odma garantirano .......... ili ako imate neki drugi nacin da uplatim novac na MB..............

00

Re: pitanje za moneybookers

Mogu ti ja. Daj podatke na PM.

00

Re: pitanje za moneybookers

salemetal napisao:

Mogu ti ja. Daj podatke na PM.

hvala ti majstore.........raspect wink

00

6

Re: pitanje za moneybookers

gobe007 napisao:

ljudi imam problem..........igram poker na Titan-u i sad trebam povuc određenu svotu novca , ali prije toga trebam uplatit na njihov racun min. 10 eura......to sam mislio preko moneybookersa ali nemam trenutno nista para na njemu........danas sam isao u banku uplatit novce na MB ali mi nisu dali jer su rekli da je uplata ukinuta zbog toga sto klađenje nije zakonito..........sad imam pitanje jel bi mi neko bio spreman posudit 10 eura , ja bi mu vratio 15 eura nakon 10 min......

Novac na moneybookers uplaćuj preko internet bankarstva. Brzo, jednostavno i prolazi bez problema.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: pitanje za moneybookers

hvala na savjetu.........imam ja internet bankarstvo ali nemam devizni racun .......imam samo ŽR ......... znaci trebam otvorit dev. rać i problem rijesen???

00

Re: pitanje za moneybookers

Pa da, sve se radi s deviznim.

00

9

Re: pitanje za moneybookers

gobe007 napisao:

hvala na savjetu.........imam ja internet bankarstvo ali nemam devizni racun .......imam samo ŽR ......... znaci trebam otvorit dev. rać i problem rijesen???

Tako je. Preporuka od svih je obično PBZ, ali ja preferiram RBA radi najbolje riješenog internet bankarstva i najbržih isplata (nekad lova stiže čak u roku jednog dana i nikad me nisu zvali na potpis bez obzira na iznos).

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: pitanje za moneybookers

gmiko napisao:
gobe007 napisao:

hvala na savjetu.........imam ja internet bankarstvo ali nemam devizni racun .......imam samo ŽR ......... znaci trebam otvorit dev. rać i problem rijesen???

Tako je. Preporuka od svih je obično PBZ, ali ja preferiram RBA radi najbolje riješenog internet bankarstva i najbržih isplata (nekad lova stiže čak u roku jednog dana i nikad me nisu zvali na potpis bez obzira na iznos).

RBA= Raifeisen Bank  ??? ako je onda tamo imam internet bankarstvo ali trebam otvorit devizni ......

00

11

Re: pitanje za moneybookers

gobe007 napisao:
gmiko napisao:
gobe007 napisao:

hvala na savjetu.........imam ja internet bankarstvo ali nemam devizni racun .......imam samo ŽR ......... znaci trebam otvorit dev. rać i problem rijesen???

Tako je. Preporuka od svih je obično PBZ, ali ja preferiram RBA radi najbolje riješenog internet bankarstva i najbržih isplata (nekad lova stiže čak u roku jednog dana i nikad me nisu zvali na potpis bez obzira na iznos).

RBA= Raifeisen Bank  ??? ako je onda tamo imam internet bankarstvo ali trebam otvorit devizni ......

Da.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

12

Re: pitanje za moneybookers

kaj se tiče uplate najbolja ti je erste jer tamo ima moneybookers svoj account

00

13

Re: pitanje za moneybookers

Rodman napisao:

kaj se tiče uplate najbolja ti je erste jer tamo ima moneybookers svoj account

Pa nema sad to neke veze, RBA --> Moneybookers IIRC je trajalo cca 3 dana, a Moneybookers --> banka bi nadam se trebala biti češća transakcija. smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

14

Re: pitanje za moneybookers

gmiko napisao:
Rodman napisao:

kaj se tiče uplate najbolja ti je erste jer tamo ima moneybookers svoj account

Pa nema sad to neke veze, RBA --> Moneybookers IIRC je trajalo cca 3 dana, a Moneybookers --> banka bi nadam se trebala biti češća transakcija. smile

pa i nema neke veze, al znam da ak dođes u PBZ i veliš da želiš transfer na mb da nebudu htjeli napravit ali prek internet bankarstva možeš,ma oni sami neznaju kaj oću i kaj mogu, nežele se gnjavit i onda vele da nemogu, samo jednom radio isplatu u zadnjih 2 godine na mb prek banke jer su mi lokali mb pa sam moral al obično isplacujem na pbz
p.s. najbolje da kupis od nekog € i da ti taj s svog mb posalje na tvoj mb pare i gotovo

00

Re: pitanje za moneybookers

Rodman napisao:
gmiko napisao:
Rodman napisao:

kaj se tiče uplate najbolja ti je erste jer tamo ima moneybookers svoj account

Pa nema sad to neke veze, RBA --> Moneybookers IIRC je trajalo cca 3 dana, a Moneybookers --> banka bi nadam se trebala biti češća transakcija. smile

pa i nema neke veze, al znam da ak dođes u PBZ i veliš da želiš transfer na mb da nebudu htjeli napravit ali prek internet bankarstva možeš,ma oni sami neznaju kaj oću i kaj mogu, nežele se gnjavit i onda vele da nemogu, samo jednom radio isplatu u zadnjih 2 godine na mb prek banke jer su mi lokali mb pa sam moral al obično isplacujem na pbz
p.s. najbolje da kupis od nekog € i da ti taj s svog mb posalje na tvoj mb pare i gotovo

ma vec sam rijesio problem .......salemetal mi je poslo eure na mb.......ali za ubuduce cu otvorit devizni u RBA i preko internet bankarstva obavljat transakcije

00

Re: pitanje za moneybookers

gmiko napisao:
gobe007 napisao:

hvala na savjetu.........imam ja internet bankarstvo ali nemam devizni racun .......imam samo ŽR ......... znaci trebam otvorit dev. rać i problem rijesen???

Tako je. Preporuka od svih je obično PBZ, ali ja preferiram RBA radi najbolje riješenog internet bankarstva i najbržih isplata (nekad lova stiže čak u roku jednog dana i nikad me nisu zvali na potpis bez obzira na iznos).

dobro je znati za RBA:)

00

Re: pitanje za moneybookers

jel zna netko nakon koliko stižu novci sa Titana na MB ???? jucer sam ih povukao ali nisu jos sjele roll

Zadnji popravljao gobe007 (24-10-2009 20:49:34)

00

18

Re: pitanje za moneybookers

Treba ima par dana.

00

Re: pitanje za moneybookers

ja sam pokušao uplatiti lovu na mooneynookers u erste banci no rekli su mi da više ne rade sa njima.

00

20

Re: pitanje za moneybookers

dinosaurus101 napisao:

ja sam pokušao uplatiti lovu na mooneynookers u erste banci no rekli su mi da više ne rade sa njima.

rade. samo ak se nije nešt promjenilo u zadnja 3 mjeseca, mislim da ti oni sami nežele uplatit na moneybookers nego moraš imat kod njih internet bankarstvo i onda si sam pošalješ, tak su meni rekli
nevjerujem da nerade jer moneybookers ima svoj account kod njih!

Zadnji popravljao Rodman (06-11-2009 12:39:51)

00

Re: pitanje za moneybookers

Rodman napisao:
dinosaurus101 napisao:

ja sam pokušao uplatiti lovu na mooneynookers u erste banci no rekli su mi da više ne rade sa njima.

rade. samo ak se nije nešt promjenilo u zadnja 3 mjeseca, mislim da ti oni sami nežele uplatit na moneybookers nego moraš imat kod njih internet bankarstvo i onda si sam pošalješ, tak su meni rekli
nevjerujem da nerade jer moneybookers ima svoj account kod njih!

znam, ja sam ih pitao i rekli su da na rade s njima oko mjesec dana. Sad ti znaj..

00

Re: pitanje za moneybookers

dal neko zna dal se može uplatit novac na MB  preko zagrebačke banke?

00

23

Re: pitanje za moneybookers

Filip_k9 napisao:

dal neko zna dal se može uplatit novac na MB  preko zagrebačke banke?

Ma može preko bilo koje banke, samo koristi internet bankarstvo.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: pitanje za moneybookers

gmiko napisao:
Filip_k9 napisao:

dal neko zna dal se može uplatit novac na MB  preko zagrebačke banke?

Ma može preko bilo koje banke, samo koristi internet bankarstvo.

imam internet bankarstvo i visa electronic(kojih $50 na njoj). Međutim, kad sam probao verifovat karticu na MB dobio sam ovakvu poruku
''Transaction failed

Your credit/debit card verification deposit attempt has failed.

    * Transaction ID: XXXX...
    * Common reasons and/or advice :
       
          o Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.
          o Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.
          o Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due.''
''
Nezz u čemu je problem...?

00

25

Re: pitanje za moneybookers

Filip_k9 napisao:
gmiko napisao:
Filip_k9 napisao:

dal neko zna dal se može uplatit novac na MB  preko zagrebačke banke?

Ma može preko bilo koje banke, samo koristi internet bankarstvo.

imam internet bankarstvo i visa electronic(kojih $50 na njoj). Međutim, kad sam probao verifovat karticu na MB dobio sam ovakvu poruku
''Transaction failed

Your credit/debit card verification deposit attempt has failed.

    * Transaction ID: XXXX...
    * Common reasons and/or advice :
       
          o Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.
          o Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.
          o Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due.''
''
Nezz u čemu je problem...?

Ako nije drugo ili treće, onda mijenjaj banku. RBA i PBZ su provjerene, nema razloga koristit bilo koju drugu banku.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00