Tema: Nl50 2para villain check/rejza turn

lik je reg, na 5500 handova 22/18/7.4
zanima me šta mislite iako ja nisam puno dvoumia

$0.25/$0.50  No Limit Holdem
6 Players
Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

Stacks:
UTG  $46
Hero  $55.02
CO  $52.82
BTN  $54.69
SB  $52.50
BB  $48

Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is UTG+1 7s As
UTG calls $0.50, Hero raises to $2, 2 folds, SB calls $1.75, 1 fold, UTG calls $1.50

Flop: 4c Ac Kd ($6.50, 3 players)
SB checks, UTG checks, Hero bets $4, SB calls $4, UTG calls $4

Turn: 7d ($18.50, 3 players)
SB checks, UTG checks, Hero bets $13, SB raises to $35, UTG folds,  $22 to Hero ($36.02)?

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Nl50 2para villain check/rejza turn

Ja bi zgurao. Samo je set četvorki jači od tebe.

00

Re: Nl50 2para villain check/rejza turn

Njegov range je ovdje po meni 44,A4,Adxd, možda nekakav KcQc. Ne znam kolko su na NL50 igrači spremni agresivno odigravat draw-ove i ako nije na nekom draw-u ne znam od čega smo jači osim A4(raise flop?) i Adxd. A s druge strane slabiji smo od 44 i čudno odigranih AK. Iskreno, ne znam s čime može imati ovakav line osim sa 44 i AdXd?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Nl50 2para villain check/rejza turn

a kakvi su statsi od UTG koji je limp-call? ako je taj totalna riba mozda SB ne zeli rereisati PF jer njega zeli u handu, tako da je npr AK tada moguc (iako je to malo nategnuta teorija), uz 44 obv
svejedno call

jer ipak ste 3way na flopu, a to je situacija u kojoj ti na turnirima izdoniras ogromni chiplead.... OOOOPS, ne pricamo o tome, krivi topic...

00

Re: Nl50 2para villain check/rejza turn

in b4 AA tongue

call obv

Zadnji popravljao zamorano11 (23-02-2011 12:52:26)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Nl50 2para villain check/rejza turn

kogster napisao:

a kakvi su statsi od UTG koji je limp-call? ako je taj totalna riba mozda SB ne zeli rereisati PF jer njega zeli u handu, tako da je npr AK tada moguc

normalno da je riba kad limpa utg, pa nije ovo ono šta ti igraš...i ak nije moguć...sb to uvijek protiv mene 3bet/4beta/calla shova što već
...ima je 54cc...

kogster napisao:

jer ipak ste 3way na flopu, a to je situacija u kojoj ti na turnirima izdoniras ogromni chiplead.... OOOOPS, ne pricamo o tome, krivi topic...

ban

When you got nothing, you got nothing to lose
00